Nouha Dicko vs Heldon - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
40
Forward
173 cm
74 kg
34 lat (1992-05-14)
Mali Mali
Profil zawodnika
24
Forward
174 cm
68 kg
37 lat (1988-11-14)
Cape Verde Cape Verde
Statystyki Nouha Dicko, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga francuska Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Heldon, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich Mecze towarzyskie Reprezentacje Puchar Narodów Afryki Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Rezerwowi
Statystyki Nouha Dicko
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   2 1 0 1 226' 2 0 1 1 0 7 3 0 5 28 64% 2
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Paris FC 1 0 1 ' 0 0 4 2 0 4 13 77% 2
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich Al Bataeh 2 0 0 0 226' 2 0 1 1 0 3 1 0 1 15 53% 0
2024/2025   16 2 0 4 2523' 16 0 16 2 0 36 15 0 23 227 75% 18
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Paris FC 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Paris FC 16 1 0 4 2523' 16 0 16 2 0 36 15 0 23 227 75% 18
2023/2024   29 9 0 1 4372' 29 0 25 6 0 55 24 0 31 348 63% 22
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Paris FC 17 6 0 1 2745' 17 0 16 2 0 31 15 0 13 208 63% 12
Puchar Grecji Puchar Grecji Puchar Grecji OFI Kreta 2 0 0 0 294' 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga grecka Liga grecka Liga grecka OFI Kreta 10 3 0 0 1333' 10 0 7 4 0 24 9 0 18 140 63% 10
2022/2023   30 6 0 1 4052' 27 18 5 6 0 5 4 0 2 46 83% 3
Liga grecka Liga grecka Liga grecka OFI Kreta 30 6 0 1 4052' 27 18 5 6 0 5 4 0 2 46 83% 3
2021/2022   33 5 2 0 3537' 23 11 10 3 0 31 12 26 26 302 74% 17
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Gaziantep BB 18 1 0 0 1862' 8 7 10 2 0 13 4 10 10 111 77% 9
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Yeni Malatyaspor 15 4 2 0 1675' 15 4 0 1 0 18 8 16 16 191 73% 8
2020/2021   28 5 1 0 3374' 23 14 5 4 0 29 13 42 24 281 75% 10
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Gaziantep BB 28 5 1 0 3374' 23 14 5 4 0 29 13 42 24 281 75% 10
2019/2020   27 5 0 1 2783' 17 10 8 1 0 41 11 13 15 212 75% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Vitesse 20 4 0 1 2212' 14 9 5 1 0 39 11 10 13 189 76% 0
Championship Championship Championship Hull City 3 0 0 0 227' 1 1 1 0 0 0 0 2 1 6 67% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Vitesse 2 1 0 0 161' 1 0 1 0 0 2 0 1 1 17 71% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Hull City 2 183' 1 0 1 - - - - - - -
2018/2019   33 2 0 1 1613' 4 3 15 0 0 12 7 8 2 59 80% 7
Championship Championship Championship Hull City 30 2 0 0 1167' 1 1 15 0 0 10 7 7 2 48 81% 7
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Hull City 2 0 0 0 275' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Hull City 1 0 0 1 171' 1 1 0 0 0 2 0 1 0 11 73% 0
2017/2018   47 7 0 1 4642' 23 21 15 0 0 39 22 15 18 226 81% 0
Championship Championship Championship Hull City 37 4 0 1 3700' 19 18 10 0 0 36 21 15 18 217 80% 0
Championship Championship Championship Wolverhampton Wanderers 5 1 0 0 374' 0 0 5 0 0 3 1 0 0 9 100% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Wolverhampton Wanderers 2 1 0 0 254' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Hull City 3 1 0 0 314' 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   39 5 0 3 3975' 20 19 12 3 0 35 13 15 20 221 64% 17
Johnstones Paint Trophy Wolverhampton Wanderers Academy 2 2 0 0 143' 0 2 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Wolverhampton Wanderers 35 3 0 3 3595' 19 16 11 3 0 35 13 15 20 221 64% 17
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wolverhampton Wanderers 2 0 0 0 237' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2015/2017   1 0 0 0 - - - - - - -
World Cup Qualification Africa Mali 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   7 1 0 1 704' 4 4 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Wolverhampton Wanderers 2 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Wolverhampton Wanderers 5 0 0 1 704' 4 4 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   43 15 0 5 4815' 30 20 10 6 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Wolverhampton Wanderers 1 1 0 0 65' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wolverhampton Wanderers 2 0 0 0 257' 0 1 2 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Wolverhampton Wanderers 39 14 0 5 4493' 30 19 7 6 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Mali 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   36 19 0 4 2978' 20 10 6 2 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Wigan Athletic 2 173' 0 0 2 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Rotherham United 1 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Rotherham United 5 5 0 1 602' 4 2 1 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Wolverhampton Wanderers 20 13 0 3 2203' 16 8 3 2 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Wigan Athletic 8 0' 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   35 6 0 1 2156' 3 2 24 2 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Blackpool 26 5 0 1 1779' 2 2 20 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Wolverhampton Wanderers 8 1 0 0 291' 1 0 3 1 0 - - - - - - -
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Wigan Athletic 1 86' 0 0 1 - - - - - - -
2011/2012   19 4 0 0 1205' 4 2 10 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Blackpool 18 4 0 0 1134' 4 2 9 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Blackpool 1 71' 0 0 1 - - - - - - -
Statystyki Heldon
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2020/2021   10 0 0 5 1233' 8 6 2 0 0 - - - - - - -
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich Al-Ahli 10 0 0 5 1233' 8 6 2 0 0 - - - - - - -
2019/2021   2 70' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Wyspy Zielonego Przylądka 2 70' 0 0 1 - - - - - - -
2019/2020   25 7 2 6 3319' 22 13 3 5 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Al-Taawon 25 7 2 6 3319' 22 13 3 5 1 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   27 10 3 6 3256' 25 11 2 4 0 - - - - - - -
Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Al-Taawon 27 10 3 6 3256' 25 11 2 4 0 - - - - - - -
2017/2018   41 6 0 0 4481' 30 17 9 3 0 3 2 3 11 69 71% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Vitoria Guimaraes 6 486' 4 0 2 3 2 3 11 69 71% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Wyspy Zielonego Przylądka 5 0 0 0 263' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vitoria Guimaraes 29 5 0 0 3672' 25 16 4 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Vitoria Guimaraes 1 1 0 0 60' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   29 1 0 0 3334' 24 12 5 7 2 27 9 13 36 435 67% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rio Ave 2 120' 0 0 2 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Rio Ave 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Rio Ave 27 0 0 0 3214' 24 12 3 7 2 27 9 13 36 435 67% 0
2015/2017   5 2 0 0 373' 2 2 1 0 0 - - - - - - -
World Cup Qualification Africa Wyspy Zielonego Przylądka 5 2 0 0 373' 2 2 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   31 5 1 0 2860' 17 11 8 4 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Rio Ave 2 1 0 0 76' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Rio Ave 25 4 1 0 2784' 17 11 7 4 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Wyspy Zielonego Przylądka 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   23 3 0 0 1736' 7 6 11 4 0 6 3 6 13 145 65% 2
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Wyspy Zielonego Przylądka 4 2 0 0 69' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Sporting Lizbona 1 85' 0 0 1 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 3 0 0 0 240' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Cordoba 15 0 0 0 1342' 6 5 8 4 0 6 3 6 13 145 65% 2
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Sporting Lizbona 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2013/2014   30 12 3 0 3042' 20 11 6 4 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Maritimo 1 2 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Maritimo 16 9 3 0 1858' 14 6 2 4 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 13 1 0 0 1184' 6 5 4 0 0 - - - - - - -
2012/2013   33 6 0 0 3290' 20 16 7 3 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Wyspy Zielonego Przylądka 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Maritimo 9 2 0 0 841' 3 7 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Maritimo 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Maritimo 24 2 0 0 2449' 17 9 5 3 0 - - - - - - -
2011/2013   5 2 0 0 714' 5 4 0 2 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Wyspy Zielonego Przylądka 5 2 0 0 714' 5 4 0 2 0 - - - - - - -
2011/2012   30 4 1 0 3036' 15 10 14 7 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Maritimo 29 4 1 0 3036' 15 10 14 7 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Maritimo 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2010/2011   19 1 0 0 1230' 3 2 12 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Maritimo 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Maritimo 19 0 0 0 1230' 3 2 12 0 0 - - - - - - -
2009/2010   1 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Fatima 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2