Král vs Hýbl - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
21
Defence
Czech Republic Czech Republic
Profil zawodnika
22
Defence
Czech Republic Czech Republic
Statystyki Král, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga czeska Europa Conference League Liga Europy Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Hýbl, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga czeska 2 liga czeska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Rezerwowi
Statystyki Král
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   27 2 0 0 2767' 27 0 5 4 1 13 3 0 27 1019 82% 1
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Sigma Ołomuniec 20 0 0 0 2060' 20 0 4 4 1 10 1 0 22 844 81% 1
Europa Conference League Sigma Ołomuniec 5 2 0 0 450' 5 0 0 0 0 3 2 0 5 175 85% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sigma Ołomuniec 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Sigma Ołomuniec 1 0 0 0 167' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   19 0 0 0 1879' 19 0 3 6 0 2 0 0 20 549 69% 1
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Sigma Ołomuniec 19 0 0 0 1879' 19 0 3 5 0 2 0 0 19 549 69% 1
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Eupen 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 1 0 0% 0
2023/2024   10 1 0 0 1170' 10 0 4 6 0 12 5 0 9 593 77% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Eupen 10 1 0 0 1170' 10 0 4 6 0 12 5 0 9 593 77% 0
2022/2023   5 1 0 0 522' 5 0 1 1 0 1 1 0 0 105 0% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Jablonec 5 1 0 0 522' 5 0 1 1 0 1 1 0 0 105 0% 0
Statystyki Hýbl
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   9 955' 9 0 2 3 1 0 2 207 0% 0
2 liga czeska 2 liga czeska 2 liga czeska MFK Chrudim 8 865' 8 0 2 3 1 0 2 207 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Opava 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2024/2025   6 0 0 1 771' 6 0 3 2 0 3 0 0 1 113 0% 1
2 liga czeska 2 liga czeska 2 liga czeska Opava 6 0 0 1 771' 6 0 3 2 0 3 0 0 1 113 0% 1
2023/2024   23 0 0 1 2728' 23 0 9 7 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga czeska 2 liga czeska 2 liga czeska Opava 23 0 0 1 2728' 23 0 9 6 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga czeska 2 liga czeska 2 liga czeska FK MAS Taborsko 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2022/2023   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga czeska 2 liga czeska 2 liga czeska Trinec 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2