Hassane Kamara vs Alberto Grassi - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
11
Midfield
168 cm
67 kg
32 lat (1994-03-05)
Gambia Gambia
Profil zawodnika
33
Midfield
180 cm
75 kg
31 lat (1995-03-07)
Italy Italy
Statystyki Hassane Kamara, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Włoch World Cup Qualification Africa EURO U-21 Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Alberto Grassi, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Włoch EURO U-21 Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Hassane Kamara
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   27 0 0 2 3362' 27 0 13 3 0 17 6 0 11 727 81% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Udinese 1 90' 1 0 0 1 1 0 0 37 76% 0
World Cup Qualification Africa WKS 3 0 0 0 408' 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Udinese 23 0 0 2 2864' 23 0 11 3 0 16 5 0 11 690 82% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Udinese 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   27 1 0 4 3177' 27 0 12 8 1 18 3 0 24 829 82% 1
Serie A Serie A Serie A Udinese 25 1 0 4 2997' 25 0 12 8 1 17 3 0 22 759 82% 1
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Udinese 2 180' 2 0 0 1 0 0 2 70 86% 0
2023/2024   28 1 0 1 4203' 27 1 23 4 0 26 8 0 8 641 75% 6
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Udinese 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 6 0% 0
Serie A Serie A Serie A Udinese 28 1 0 1 4203' 27 1 23 4 0 26 8 0 8 635 75% 6
2022/2023   33 0 0 2 3339' 31 6 2 8 2 11 4 30 26 1246 78% 3
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki WKS 1 0 0 0 165' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Watford 32 0 0 2 3174' 30 5 2 8 2 11 4 30 26 1246 78% 3
2021/2022   36 1 0 0 3124' 25 7 5 7 1 11 1 30 17 929 75% 3
Premier League Premier League Premier League Watford 19 1 0 0 1828' 18 2 1 5 1 4 1 23 13 669 71% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 17 0 0 0 1296' 7 5 4 2 0 7 0 7 4 260 85% 3
2020/2021   42 3 0 1 4358' 39 10 3 4 0 14 5 13 25 1257 84% 4
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nice 4 1 0 0 520' 4 2 0 1 0 4 1 2 6 145 79% 3
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 36 2 0 1 3621' 34 7 2 3 0 10 4 11 19 1108 84% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 2 0 0 0 217' 1 1 1 0 0 0 0 0 0 4 75% 0
2019/2021   5 270' 3 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata WKS 5 270' 3 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   32 2 0 0 2702' 24 2 5 5 0 30 7 19 20 757 84% 3
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Reims 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Reims 4 390' 4 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Reims 27 2 0 0 2222' 19 2 5 5 0 30 7 19 20 757 84% 3
2018/2019   28 0 0 0 1689' 11 1 8 1 0 9 1 12 10 290 82% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Reims 25 0 0 0 1387' 9 1 7 1 0 9 1 12 10 290 82% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Reims 2 182' 1 0 1 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Reims 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   30 1 0 0 2126' 10 1 15 3 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Reims 27 1 0 0 1826' 7 1 15 3 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Reims 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Reims 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2016/2017   2 2 0 0 74' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Reims 2 74' 0 0 1 - - - - - - -
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Creteil 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2015/2016   3 150' 0 0 2 1 0 1 1 4 75% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Chateauroux 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Reims 2 150' 0 0 2 1 0 1 1 4 75% 0
2014/2015   26 5 0 0 2091' 17 5 4 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Chateauroux 22 4 0 0 2091' 17 5 4 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Chateauroux 3 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Chateauroux 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   8 1 0 0 431' 3 0 2 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Chateauroux 8 1 0 0 431' 3 0 2 0 0 - - - - - - -
Statystyki Alberto Grassi
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   18 0 0 0 2469' 18 0 12 3 0 13 4 0 26 835 85% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Cremonese 1 179' 1 0 1 1 0 0 1 30 73% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Cremonese 17 0 0 0 2290' 17 0 11 3 0 12 4 0 25 805 85% 0
2024/2025   29 1 0 0 3639' 29 0 14 8 1 14 5 0 37 907 76% 1
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Empoli 2 0 0 0 180' 2 0 0 0 0 3 1 0 3 76 91% 0
Serie A Serie A Serie A Empoli 27 1 0 0 3459' 27 0 14 8 1 11 4 0 34 831 75% 1
2023/2024   23 0 0 1 2970' 23 0 13 7 1 22 5 0 34 881 71% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Empoli 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 1 44 0% 0
Serie A Serie A Serie A Empoli 22 0 0 1 2880' 22 0 13 6 1 22 5 0 33 837 75% 0
Serie A Serie A Serie A AS Roma 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2022/2023   30 0 0 0 2649' 14 7 13 3 0 9 3 9 10 495 81% 0
Serie A Serie A Serie A Empoli 30 0 0 0 2649' 14 7 13 3 0 9 3 9 10 495 81% 0
2021/2022   37 0 0 2 3612' 26 13 5 6 1 18 2 28 58 984 81% 1
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Cagliari 1 58' 0 0 1 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Cagliari 36 0 0 2 3554' 26 13 4 6 1 18 2 28 58 984 81% 1
2020/2021   32 0 0 0 2544' 13 9 10 3 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Parma 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Parma 30 0 0 0 2544' 13 9 10 3 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Hellas Werona 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2019/2020   29 1 0 1 1645' 6 5 11 7 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Parma 1 0 0 0 67' 0 0 1 1 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Parma 28 1 0 1 1578' 6 5 10 6 0 - - - - - - -
2018/2019   9 0 0 0 737' 5 2 2 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Parma 9 0 0 0 737' 5 2 2 0 0 - - - - - - -
2017/2018   32 3 0 0 3122' 26 9 2 3 0 30 12 29 70 634 83% 3
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch SPAL 2013 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A SPAL 2013 31 3 0 0 3122' 26 9 2 3 0 30 12 29 70 634 83% 3
2016/2017   40 2 0 0 1733' 6 5 14 3 0 13 5 15 19 314 83% 5
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Atalanta 2 1 0 0 313' 2 2 0 1 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Atalanta 36 1 0 0 1420' 4 3 14 2 0 13 5 15 19 314 83% 5
Serie A Serie A Serie A SSC Napoli 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   28 0 0 0 1794' 13 9 0 6 1 15 3 22 24 375 78% 0
Serie A Serie A Serie A Atalanta 17 0 0 0 1794' 13 9 0 6 1 15 3 22 24 375 78% 0
Serie A Serie A Serie A SSC Napoli 9 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Atalanta 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   29 0 0 0 295' 2 1 1 0 0 2 0 3 2 81 89% 0
Serie A Serie A Serie A Atalanta 27 0 0 0 249' 2 1 0 0 0 2 0 3 2 81 89% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Atalanta 2 46' 0 0 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2