Harry Toffolo vs Geoff Cameron - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
15
Defence
183 cm
71 kg
30 lat (1995-08-19)
England England
Profil zawodnika
20
Defence
191 cm
84 kg
40 lat (1985-07-11)
USA USA
Statystyki Harry Toffolo, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Premier League Carabao Cup Puchar Anglii Liga amerykańska MLS Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Geoff Cameron, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Championship Puchar Anglii Liga amerykańska MLS Mecze towarzyskie Reprezentacje Copa America CONCACAF Cup Mistrzostwa Świata
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Harry Toffolo
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2024/2025   11 0 0 1 1158' 11 0 2 1 0 3 0 0 7 378 85% 1
Premier League Premier League Premier League Nottingham Forest 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 1 0 0 0 37 81% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Nottingham Forest 3 300' 3 0 0 0 0 0 1 162 88% 0
Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Charlotte 5 0 0 1 588' 5 0 2 0 0 2 0 0 6 179 83% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Nottingham Forest 2 0 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   23 1 0 3 2479' 20 2 7 3 0 8 5 0 4 520 77% 2
Premier League Premier League Premier League Nottingham Forest 18 1 0 3 1755' 15 2 3 3 0 8 5 0 2 442 76% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Nottingham Forest 3 0 0 0 421' 3 0 2 0 0 0 0 0 2 71 77% 2
Premier Reserve League Nottingham Forest U21 2 303' 2 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Nottingham Forest 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 7 100% 0
2022/2023   29 0 0 0 1782' 11 3 7 2 0 5 2 6 5 273 66% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Nottingham Forest 2 120' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Nottingham Forest 26 0 0 0 1572' 9 3 7 2 0 5 2 6 5 273 66% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Nottingham Forest 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2021/2022   50 6 0 8 4573' 45 4 3 5 0 25 11 26 30 1525 75% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Huddersfield Town 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Huddersfield Town 46 6 0 8 4308' 43 4 2 5 0 25 11 26 30 1509 74% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Huddersfield Town 2 55' 0 0 1 0 0 0 0 16 81% 0
2020/2021   32 2 0 5 3125' 32 4 0 3 1 15 6 29 39 1186 79% 4
Championship Championship Championship Huddersfield Town 31 2 0 5 3035' 31 4 0 3 1 15 6 29 39 1186 79% 4
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Huddersfield Town 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2019/2020   52 2 0 5 4606' 50 0 2 5 0 7 3 19 23 618 77% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Lincoln 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Lincoln 26 1 0 3 2340' 26 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 1 League 1 League 1 Ipswich Town 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Lincoln 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Championship Championship Championship Huddersfield Town 19 1 0 2 1710' 19 0 0 2 0 7 3 19 23 618 77% 0
Johnstones Paint Trophy Lincoln 3 196' 1 0 2 - - - - - - -
2018/2019   54 3 0 5 4931' 51 3 1 9 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Lincoln 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Lincoln 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Lincoln 3 196' 1 0 1 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Lincoln 46 3 0 5 4375' 46 3 0 9 0 - - - - - - -
2017/2018   23 0 0 0 1786' 14 5 3 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Doncaster Rovers 2 0 0 0 343' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Millwall 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Doncaster Rovers 2 143' 1 0 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Doncaster Rovers 17 0 0 0 1300' 11 3 2 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Doncaster Rovers 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   31 2 0 1 2069' 22 0 1 4 1 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Norwich City Academy 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Scunthorpe United 29 2 0 1 1979' 21 0 1 4 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Norwich City 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   22 0 0 2 1452' 12 4 2 4 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Peterborough United 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Norwich City 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Peterborough United 9 0 0 1 689' 6 2 1 2 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Rotherham United 10 0 0 1 733' 6 2 1 2 0 - - - - - - -
2014/2015   34 1 0 7 2937' 23 7 6 4 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Swindon Town 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Norwich City 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Swindon Town 31 1 0 7 2937' 23 7 6 4 0 - - - - - - -
Statystyki Geoff Cameron
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2020/2021   65 0 0 6 6240' 58 9 5 13 0 9 4 30 27 1089 71% 0
Championship Championship Championship Queens Park Rangers 36 0 0 3 3182' 31 3 3 4 0 9 4 29 27 1055 71% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Queens Park Rangers 1 0 0 0 210' 1 1 0 1 0 0 0 1 0 34 76% 0
Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS FC Cincinnati 28 0 0 3 2848' 26 5 2 8 0 - - - - - - -
2019/2020   40 1 0 1 3801' 37 7 0 12 1 13 2 45 21 1133 76% 0
Championship Championship Championship Queens Park Rangers 38 1 0 1 3621' 36 6 0 12 1 13 2 45 21 1133 76% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Queens Park Rangers 2 0 0 0 180' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   22 1 0 1 1986' 17 5 2 2 0 8 3 22 9 359 70% 0
Championship Championship Championship Queens Park Rangers 22 1 0 1 1986' 17 5 2 2 0 8 3 22 9 359 70% 0
2017/2018   29 0 0 0 2083' 18 4 3 2 0 5 0 16 7 367 74% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Stoke City 1 0 0 0 142' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Premier League Premier League Premier League Stoke City 28 0 0 0 1941' 17 3 3 2 0 5 0 16 7 367 74% 0
2016/2017   23 0 0 1 1882' 20 0 1 1 0 11 5 17 19 791 74% 1
Premier League Premier League Premier League Stoke City 21 0 0 1 1702' 18 0 1 1 0 11 5 17 19 791 74% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Stoke City 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2015/2017   13 2 0 0 544' 4 2 1 1 0 - - - - - - -
World Cup Qualification CONCACAF USA 13 2 0 0 544' 4 2 1 1 0 - - - - - - -
2015/2016   34 0 0 0 3366' 30 6 4 0 1 15 2 25 8 1134 78% 0
Premier League Premier League Premier League Stoke City 30 0 0 0 2933' 27 5 3 0 1 15 2 25 8 1134 78% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Stoke City 4 0 0 0 433' 3 1 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   35 0 0 1 2862' 25 5 6 4 1 9 0 13 19 902 75% 1
Premier League Premier League Premier League Stoke City 30 0 0 1 2316' 21 2 6 4 0 9 0 13 19 902 75% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Stoke City 3 0 0 0 256' 2 1 0 0 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Stoke City 2 0 0 0 290' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   38 2 0 1 3466' 38 1 0 7 0 16 2 36 22 1313 72% 2
Premier League Premier League Premier League Stoke City 37 2 0 1 3376' 37 1 0 7 0 16 2 36 22 1313 72% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Stoke City 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2012/2013   37 0 0 1 3336' 29 4 6 5 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Stoke City 37 0 0 1 3336' 29 4 6 5 0 - - - - - - -
2011/2013   13 0 0 0 1080' 10 0 3 2 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata USA 13 0 0 0 1080' 10 0 3 2 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2