Harry Toffolo vs Edgar Castillo - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
15
Defence
183 cm
71 kg
30 lat (1995-08-19)
England England
Profil zawodnika
2
Defence
175 cm
66 kg
39 lat (1986-10-08)
USA USA
Statystyki Harry Toffolo, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Anglii Premier League Carabao Cup Liga amerykańska MLS Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Edgar Castillo, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga meksykańska Liga amerykańska MLS Liga Mistrzów Ameryka Płn. Copa America Copa Libertadores Mecze towarzyskie Reprezentacje CONCACAF Gold Cup
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Harry Toffolo
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2024/2025   11 0 0 1 1158' 11 0 2 1 0 3 0 0 7 378 85% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Nottingham Forest 3 300' 3 0 0 0 0 0 1 162 88% 0
Premier League Premier League Premier League Nottingham Forest 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 1 0 0 0 37 81% 0
Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Charlotte 5 0 0 1 588' 5 0 2 0 0 2 0 0 6 179 83% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Nottingham Forest 2 0 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   23 1 0 3 2479' 20 2 7 3 0 8 5 0 4 520 77% 2
Premier Reserve League Nottingham Forest U21 2 303' 2 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Nottingham Forest 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 7 100% 0
Premier League Premier League Premier League Nottingham Forest 18 1 0 3 1755' 15 2 3 3 0 8 5 0 2 442 76% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Nottingham Forest 3 0 0 0 421' 3 0 2 0 0 0 0 0 2 71 77% 2
2022/2023   29 0 0 0 1782' 11 3 7 2 0 5 2 6 5 273 66% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Nottingham Forest 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Nottingham Forest 2 120' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Nottingham Forest 26 0 0 0 1572' 9 3 7 2 0 5 2 6 5 273 66% 0
2021/2022   50 6 0 8 4573' 45 4 3 5 0 25 11 26 30 1525 75% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Huddersfield Town 2 55' 0 0 1 0 0 0 0 16 81% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Huddersfield Town 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Huddersfield Town 46 6 0 8 4308' 43 4 2 5 0 25 11 26 30 1509 74% 2
2020/2021   32 2 0 5 3125' 32 4 0 3 1 15 6 29 39 1186 79% 4
Championship Championship Championship Huddersfield Town 31 2 0 5 3035' 31 4 0 3 1 15 6 29 39 1186 79% 4
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Huddersfield Town 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2019/2020   52 2 0 5 4606' 50 0 2 5 0 7 3 19 23 618 77% 0
League 1 League 1 League 1 Lincoln 26 1 0 3 2340' 26 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 1 League 1 League 1 Ipswich Town 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Huddersfield Town 19 1 0 2 1710' 19 0 0 2 0 7 3 19 23 618 77% 0
Johnstones Paint Trophy Lincoln 3 196' 1 0 2 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Lincoln 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Lincoln 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   54 3 0 5 4931' 51 3 1 9 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Lincoln 46 3 0 5 4375' 46 3 0 9 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Lincoln 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Lincoln 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Lincoln 3 196' 1 0 1 - - - - - - -
2017/2018   23 0 0 0 1786' 14 5 3 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Doncaster Rovers 2 0 0 0 343' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Millwall 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Doncaster Rovers 2 143' 1 0 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Doncaster Rovers 17 0 0 0 1300' 11 3 2 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Doncaster Rovers 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   31 2 0 1 2069' 22 0 1 4 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Norwich City 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Norwich City Academy 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Scunthorpe United 29 2 0 1 1979' 21 0 1 4 1 - - - - - - -
2015/2016   22 0 0 2 1452' 12 4 2 4 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Peterborough United 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Norwich City 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Peterborough United 9 0 0 1 689' 6 2 1 2 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Rotherham United 10 0 0 1 733' 6 2 1 2 0 - - - - - - -
2014/2015   34 1 0 7 2937' 23 7 6 4 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Norwich City 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Swindon Town 31 1 0 7 2937' 23 7 6 4 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Swindon Town 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Edgar Castillo
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2017/2018   35 3 0 5 2868' 30 2 1 7 0 - - - - - - -
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska Monterrey 5 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Colorado Rapids 28 3 0 5 2622' 28 2 0 7 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Ameryka Płn. Liga Mistrzów Ameryka Płn. Liga Mistrzów Ameryka Płn. Colorado Rapids 2 156' 1 0 1 - - - - - - -
2016/2017   13 0 0 0 1277' 11 5 0 0 0 - - - - - - -
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska Monterrey 13 0 0 0 1277' 11 5 0 0 0 - - - - - - -
2015/2017   2 0 0 0 - - - - - - -
World Cup Qualification CONCACAF USA 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   33 1 0 0 2956' 27 5 4 0 1 - - - - - - -
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska Monterrey 33 1 0 0 2956' 27 5 4 0 0 - - - - - - -
Puchar Meksyku Puchar Meksyku Puchar Meksyku Monterrey 0 0 0 ' 0 1 - - - - - - -
2014/2015   37 1 0 0 3403' 35 2 2 0 0 - - - - - - -
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska Atlas 37 1 0 0 3403' 35 2 2 0 0 - - - - - - -
2013/2014   40 0 0 0 3065' 28 3 5 0 0 - - - - - - -
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska Tijuana 33 0 0 0 2986' 28 3 4 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Ameryka Płn. Liga Mistrzów Ameryka Płn. Liga Mistrzów Ameryka Płn. Tijuana 7 79' 0 0 1 - - - - - - -
2012/2013   34 0 0 0 3243' 33 3 1 2 2 - - - - - - -
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska Tijuana 34 0 0 0 3243' 33 3 1 2 2 - - - - - - -
2011/2013   4 320' 1 0 3 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata USA 4 320' 1 0 3 - - - - - - -
2011/2012   27 0 0 0 2479' 24 3 2 0 0 - - - - - - -
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska CF America 8 567' 5 0 2 - - - - - - -
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska Tijuana 19 0 0 0 1912' 19 3 0 0 0 - - - - - - -
2010/2011   21 2 0 0 1552' 6 5 9 0 0 - - - - - - -
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska Puebla 9 1 0 0 789' 4 3 3 0 0 - - - - - - -
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska San Luis 12 1 0 0 763' 2 2 6 0 0 - - - - - - -
2009/2010   26 2 0 0 2357' 25 2 0 0 0 - - - - - - -
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska Tigres 26 2 0 0 2357' 25 2 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   36 1 0 0 1144' 11 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska CF America 15 0 0 0 964' 9 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska Santos 21 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
2007/2008   14 2 0 0 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska Santos 14 2 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2