Harrison Reed vs David Brooks - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
6
Midfield
181 cm
72 kg
31 lat (1995-01-27)
England England
Profil zawodnika
7
Midfield
28 lat (1997-07-08)
England England
Statystyki Harrison Reed, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Anglii Premier League Carabao Cup Klubowe mecze towarzyskie Premier League Summer Series
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki David Brooks, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Anglii Carabao Cup Premier League Mecze towarzyskie Reprezentacje Premier League Summer Series Euro kwalifikacje baraże Euro Klubowe mecze towarzyskie Toulon Tournament 1
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Harrison Reed
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   7 2 0 1 1091' 7 0 6 1 0 10 6 0 7 476 91% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 3 1 0 0 506' 3 0 3 0 0 6 3 0 2 203 91% 0
Premier League Premier League Premier League Fulham 1 1 0 0 154' 1 0 1 0 0 2 1 0 1 43 93% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Fulham 3 0 0 1 431' 3 0 2 1 0 2 2 0 4 230 90% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Fulham 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   3 0 0 0 464' 3 0 2 3 0 6 2 0 5 212 90% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 86 91% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Fulham 2 0 0 0 374' 2 0 2 1 0 3 0 0 3 79 92% 0
Premier League Premier League Premier League Fulham 0 0 0 ' 2 0 3 2 0 2 47 83% 0
2023/2024   22 0 0 2 2878' 19 3 13 7 0 12 2 0 11 877 84% 1
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Fulham 2 0 0 0 340' 2 0 2 1 0 1 0 0 1 85 78% 0
Premier League Premier League Premier League Fulham 18 0 0 2 2213' 15 3 9 6 0 9 2 0 10 702 85% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 2 325' 2 0 2 2 0 0 0 90 86% 1
2022/2023   40 3 0 3 4966' 37 18 4 5 0 13 7 30 22 1102 79% 3
Premier League Premier League Premier League Fulham 35 3 0 3 4386' 35 16 1 5 0 13 7 30 22 1102 79% 3
Premier League Premier League Premier League West Ham United 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 5 0 0 0 580' 2 2 3 0 0 - - - - - - -
2021/2022   42 0 0 2 4942' 34 19 7 7 0 13 7 36 28 1709 87% 0
Championship Championship Championship Fulham 40 0 0 2 4582' 32 17 7 7 0 13 7 36 24 1683 87% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 1 0 0 0 157' 1 1 0 0 0 0 0 0 4 26 81% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Fulham 1 0 0 0 203' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   37 0 0 2 3388' 27 8 6 5 0 6 1 22 10 900 87% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Fulham 1 69' 0 0 1 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Fulham 34 0 0 2 3121' 26 7 5 5 0 5 1 21 10 844 86% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 2 0 0 0 198' 1 1 0 0 0 1 0 1 0 56 93% 0
2019/2020   31 0 0 2 2950' 24 7 4 7 1 9 4 26 37 1252 88% 0
Championship Championship Championship Fulham 31 0 0 2 2950' 24 7 4 7 1 9 4 26 37 1252 88% 0
2018/2019   39 3 0 6 3874' 29 11 7 5 0 22 6 32 25 866 78% 2
Championship Championship Championship Blackburn Rovers 36 3 0 5 3547' 28 10 5 5 0 22 6 32 24 827 78% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Blackburn Rovers 2 0 0 1 268' 1 1 1 0 0 0 0 0 1 39 87% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Blackburn Rovers 1 59' 0 0 1 - - - - - - -
2017/2018   49 1 0 3 5084' 40 16 3 7 0 12 2 36 30 1098 88% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Norwich City 3 0 0 0 480' 3 2 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Norwich City 1 0 0 0 202' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Championship Championship Championship Norwich City 45 1 0 3 4402' 36 13 3 7 0 12 2 36 30 1098 88% 0
2016/2017   20 0 0 0 1150' 7 5 2 0 0 0 0 1 0 38 87% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 3 0 0 0 417' 3 2 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 3 0 0 0 404' 3 2 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Southampton 11 0 0 0 299' 1 1 2 0 0 0 0 1 0 38 87% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Southampton 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Southampton Academy 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   11 242' 0 0 3 0 0 0 0 10 70% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Southampton 3 162' 0 0 2 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Southampton 7 80' 0 0 1 0 0 0 0 10 70% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   35 0 0 0 882' 6 2 3 0 0 4 2 8 13 230 83% 0
Premier League Premier League Premier League Southampton 29 0 0 0 792' 5 2 3 0 0 4 2 8 13 230 83% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 3 90' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   12 0 0 0 352' 1 3 0 0 0 0 0 0 1 18 100% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Southampton 11 0 0 0 262' 0 3 0 0 0 0 0 0 1 18 100% 0
Statystyki David Brooks
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   19 2 0 3 2923' 19 0 17 8 0 56 15 0 14 589 78% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 1 1 0 0 191' 1 0 1 0 0 2 2 0 0 28 75% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup AFC Bournemouth 0 0 0 ' 0 0 3 1 0 0 10 60% 0
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 14 1 0 3 2144' 14 0 13 7 0 46 12 0 13 441 78% 4
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Walia 2 0 0 0 242' 2 0 1 1 0 3 0 0 1 51 86% 0
Premier League Summer Series AFC Bournemouth 2 0 0 0 346' 2 0 2 0 0 2 0 0 0 59 75% 0
2024/2025   13 2 0 2 2074' 13 0 13 4 0 32 15 0 23 465 81% 0
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 9 2 0 0 1424' 9 0 9 3 0 25 12 0 18 350 82% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Walia 1 0 0 0 149' 1 0 1 0 0 4 2 0 4 36 89% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 3 0 0 2 501' 3 0 3 1 0 3 1 0 1 79 75% 0
2023/2024   19 5 0 9 2939' 19 0 19 4 0 45 17 0 28 720 80% 5
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 2 1 0 1 312' 2 0 2 1 0 13 5 0 1 110 76% 1
Championship Championship Championship Southampton 13 2 0 6 2006' 13 0 13 2 0 22 10 0 23 482 82% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 2 1 0 2 297' 2 0 2 0 0 4 1 0 0 55 82% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup AFC Bournemouth 2 1 0 0 324' 2 0 2 1 0 6 1 0 4 73 75% 1
2022/2023   11 0 0 0 442' 2 0 4 1 0 4 1 1 1 57 81% 0
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 11 0 0 0 442' 2 0 4 1 0 4 1 1 1 57 81% 0
2021/2022   12 3 0 0 1230' 9 6 0 3 1 7 3 9 4 183 76% 1
Championship Championship Championship AFC Bournemouth 10 1 0 0 986' 7 5 0 3 1 7 3 9 4 183 76% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup AFC Bournemouth 2 2 0 0 244' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   44 7 0 7 5722' 34 27 9 3 0 37 17 23 46 892 79% 4
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup AFC Bournemouth 2 0 0 0 286' 2 1 0 0 0 0 0 0 0 12 83% 0
Championship Championship Championship AFC Bournemouth 35 5 0 7 4528' 27 22 7 3 0 33 14 21 45 831 79% 4
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Walia 4 1 0 0 508' 2 2 2 0 0 3 3 1 1 24 83% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 3 1 0 0 400' 3 2 0 0 0 1 0 1 0 25 80% 0
2019/2020   9 1 0 0 1281' 8 8 1 1 0 6 2 4 6 132 73% 0
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 9 1 0 0 1281' 8 8 1 1 0 6 2 4 6 132 73% 0
2018/2019   40 7 0 5 4769' 33 21 4 3 0 42 21 15 48 670 75% 2
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 33 7 0 5 4043' 29 19 1 3 0 41 20 15 46 626 74% 2
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Walia 4 0 0 0 416' 3 1 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 1 46' 0 0 1 1 1 0 2 44 84% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup AFC Bournemouth 2 0 0 0 264' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   37 4 0 4 2842' 11 5 22 5 0 18 9 13 21 272 82% 0
Championship Championship Championship Sheffield United 34 3 0 4 2616' 9 5 21 5 0 18 9 13 21 272 82% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Walia U21 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sheffield United 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sheffield United 1 46' 0 0 1 - - - - - - -
2016/2017   10 243' 1 0 2 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Walia 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sheffield United 1 60' 0 0 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Sheffield United 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Sheffield United 3 183' 1 0 1 - - - - - - -
2015/2016   11 1 0 0 270' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Sheffield United 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Halifax Town 8 1 0 0 270' 3 0 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2