Porównanie drużyn Saint Martin - St. Kitts i Nevis
Jesteś na stronie porównania drużn: Saint Martin vs St. Kitts i Nevis przed rozpoczęciem spotkania możesz tutaj porównać statystyki obu drużyn. Jeśli chcesz sprawdzić wynik na żywo lub statystyki meczu kliknij tuta: Saint Martin vs St. Kitts i Nevis wynik
Saint Martin
St. Kitts i Nevis
-
4 - 1
25 maj 2025 21:30
Every month all users start free bets with same stack 200 FC (FcTables Coins)
Add bets like in real bookmakers and compete with other users
You play only for fun without deposits, awards.
Everyday we will send our predictions for your email
- Index meczów home/away: 2
- Index meczu: 2
- Over 2.5 index: 2
| Saint Martin | |
| Index meczów home | 2 |
| Aktualny index formy | 2 |
| Over 2.5 index meczów home | 2 |
| St. Kitts i Nevis | |
| Index meczów away | 2 |
| Aktualny index formy | 2 |
| Over 2.5 index meczów away | 2 |
Ogólne statystyki meczów
-
10
Meczów
-
16
Gole
-
1.60
na mecz
-
5
Wygrane
-
0
Remisy
-
5
Przegrane
-
80.0%
Over 2.5
-
90.0%
Over 1.5
-
20.00%
CS
-
40.00%
BTTS
Ogólne statystyki meczów
-
6
Meczów
-
9
Gole
-
1.50
na mecz
-
2
Wygrane
-
0
Remisy
-
4
Przegrane
-
83.3%
Over 2.5
-
83.3%
Over 1.5
-
16.67%
CS
-
50.00%
BTTS
Drużyny Saint Martin St. Kitts i Nevis rozegrały do tej pory 4 meczów.
Średnio w bezpośrednich meczach pada 5.25 goli.
Saint Martin średnio w sezonie strzela 1.60 goli na mecz.
Saint Martin w 5 (83.33%) meczach rozegranych u siebie padło razem(drużyna+przeciwnik) ponad 1.5 gola(Over 1.5).
W 4 (66.67%) meczach rozegranych u siebie padło razem(drużyna+przeciwnik) ponad 2.5 gola (Over 2.5).
St. Kitts i Nevis średnio w sezonie strzela 1.50 goli na mecz
St. Kitts i Nevis w 3 (100.00%) meczach rozegranych na wyjeździe padło razem(drużyna+przeciwnik) ponad 1.5 gola(Over 1.5).
W 3 (100.00%) meczach rozegranych na wyjeżdzie padło razem(drużyna+przeciwnik) ponad 2.5 gola (Over 2.5)
Poniżej znajdziesz wiele statystyk, dzięki którym łatwiej wytypujesz odpowiedni rezultat na spotkanie pomiędzy drużynami Saint Martin St. Kitts i Nevis.
Poniżej tego tekstu jest lista ostatnich wspólnych oraz ostatnich meczów w lidze Saint Martin i St. Kitts i Nevis.
» W ostatnich 3 meczach z rzędu obie drużyny strzeliły gola BBTS
» W ostatnich 2 meczach suma bramek była powyżej 2.5
» W ostatnich 2 meczach suma bramek była Over 3.5
» W ostatnich 4 meczach suma bramek była powyżej 1.5
» W ostatnich 4 meczach suma bramek w pierwszej połowie była powyżej 0.5
» W ostatnich 2 meczach suma bramek w pierwszej połowie była powyżej 1.5
Możesz sprawdzić powtarzalną serię dla drużyny: Saint Martin stats
Możesz sprawdzić powtarzalną serię dla drużyny: St. Kitts i Nevis stats
Zobacz więcej serii dla dzisiejszych meczów: kliknij tutaj
Statystyki bezpośrednich meczów Saint Martin St. Kitts i Nevis
SAI away ST. home
Sai Wygrane: 1 (25.00%)
St. Wygrane: 2 (50.00%)
Remisy: 1 (25.00%)
Under 1.5: 0 (0.00%)
Under 2.5: 1 (25.00%)
St. Kitts i Nevis: 15
St. Kitts i Nevis: 6
St. Kitts i Nevis: 3.75
Statystyki w sezonie
Zachęcamy do sprawdzenia statystyk meczowych (Zakładka Stats->Match statistics), gdzie dowiesz się kto jest najlepszym strzelcem. Jak również sprawdzisz statystyki posiadania piłki, strzałów, rzutów rożnych, spalonych, podań i wiele innych.
W zakładce Statystyki bramek (zakładka Stats->Goals stats) sprawdzisz ile dana drużyna strzela i traci bramek na mecz, ile meczów wygrała oraz przegrała do zera. Jak również dowiesz się jakim rezultatem najczęściej kończą się mecze Saint Martin i St. Kitts i Nevis z podziałem na pierwszą i drugą połowę.
Nasza strona nie ogranicza się tyko do tego. Sprawdź statystyki zakładów (zakładka Stats->odds), gdzie znajdziesz graficzne statystyki zakładów Under/Over i Handicap obu drużyn.
W zakładce Forma (Stats->form) znajdziesz wykres formy i listę wszystkich meczów Saint Martin i St. Kitts i Nevis w sezonie.
W dziale Terminarz podglądniesz pełny terminarz obu drużyn na cały sezon.
Saint Martin i St. Kitts i Nevis
Ekstraklasa
Premier League
Liga hiszpańska
Bundesliga
Serie A
Liga francuska
Liga rosyjska
Liga amerykańska MLS
Liga holenderska
Liga portugalska
Liga turecka
Liga argentyńska
Liga białoruska
Liga brazylijska Serie A
Liga chińska
Championship
Euro kwalifikacje baraże
Europa Conference League
FIFA Club World Cup
FIFA Club World Cup Play-In
Mistrzostwa Świata
Liga Narodów Division A
Liga Narodów dywizja B
Liga Narodów Dywizja C
- A
Albania (4)
Algieria (2)
Andora (4)
Anglia (14)
Angola (1)
Antigua i Barbuda (1)
Arabia Saudyjska (1)
Argentyna (7)
Armenia (4)
Australia (7)
Austria (7)
Azerbejdżan (3)
Azja (1)
- B
Bahrain (1)
Barbados (1)
Belgia (6)
Benin (1)
Bermudy (1)
Białoruś (4)
Boliwia (3)
Bośnia i Hercegowina (3)
Botswana (1)
Brazylia (8)
Burkina Faso (1)
Bułgaria (6)
- C
Cape Verde (1)
Chile (4)
Chiny (4)
Chorwacja (4)
Cypr (4)
Czad (1)
Czarnogóra (4)
Czechy (6)
- D
Dania (13)
DR Kongo (1)
- E
Egipt (2)
Ekwador (2)
Estonia (4)
- F
Fidżi (1)
Filipiny (1)
Finlandia (7)
Francja (7)
- G
Gabon (1)
Gambia (1)
Ghana (1)
Gibraltar (2)
Granada (1)
Grecja (6)
Gruzja (4)
Gwadelupa (1)
Gwatemala (2)
Gwinea (1)
- H
Hiszpania (6)
Holandia (8)
Honduras (1)
Hongkong (2)
- I
Indie (2)
Indonezja (1)
Irak (1)
Iran (4)
Irlandia (6)
Irlandia Północna (5)
Islandia (3)
Izrael (5)
- J
Jamajka (1)
Japonia (8)
Jemen (1)
Jordania (1)
- K
Kamerun (1)
Kanada (1)
Katar (1)
Kazachstan (5)
Kenia (5)
Kolumbia (4)
Kongo (1)
Korea Południowa (5)
Kosowo (1)
Kostaryka (2)
Krym (1)
Kuba (1)
Kuwejt (1)
- L
Lesotho (1)
Liban (1)
Liberia (1)
Libia (1)
Liechtenstein (1)
Litwa (4)
Luksemburg (4)
- M
Macedonia (5)
Madagaskar (1)
Malawi (1)
Malezja (2)
Mali (1)
Malta (3)
Maroko (2)
Martynika (1)
Mauritius (1)
Meksyk (4)
Mozambik (1)
Mołdawia (3)
- N
Namibia (1)
Niemcy (9)
Nigeria (1)
Nikaragua (1)
Norwegia (11)
Nowa Zelandia (2)
- O
Oman (1)
- P
Pakistan (1)
Palestyna (1)
Panama (1)
Paragwaj (2)
Peru (2)
Polska (6)
Portoryko (1)
Portugalia (6)
- R
Rosja (8)
RPA (4)
Rumunia (6)
Rwanda (1)
- S
Saint Vincent i Grenadyny (1)
Salwador (1)
San Marino (2)
Senegal (1)
Serbia (3)
Sierra Leone (1)
Singapur (3)
St. Kitts and Nevis (1)
Suazi (1)
Sudan (1)
Syria (1)
Szkocja (10)
Szwajcaria (6)
Szwecja (11)
Słowacja (4)
Słowenia (5)
- T
Tahiti (1)
Tajlandia (2)
Tajwan (1)
Tanzania (1)
Togo (1)
Trynidad i Tobago (1)
Tunezja (2)
Turcja (7)
- U
Uganda (1)
Ukraina (4)
Urugwaj (2)
USA (5)
Uzbekistan (3)
- V
Vanuatu (1)
- W
Walia (3)
Węgry (5)
Wenezuela (3)
Wietnam (2)
Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
Wyspa Salomona (1)
Wyspy Owcze (2)
Włochy (7)
- Z
Zambia (1)
ZEA (1)
Zimbabwe (1)
- �
Łotwa (4)





