Guela Doue vs Abdul Mumin - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
22
Defence
France France
Profil zawodnika
16
Defence
27 lat (1998-06-06)
Unknown Unknown
Statystyki Guela Doue, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga francuska Puchar Francji Europa Conference League Mecze towarzyskie Reprezentacje World Cup Qualification Africa Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Guela Doue
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   34 2 0 8 3577' 34 0 7 7 0 27 9 0 30 1698 87% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 23 2 0 6 2395' 23 0 4 3 0 12 5 0 21 1182 87% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Strasbourg 2 180' 2 0 0 5 1 0 2 101 87% 0
Europa Conference League Strasbourg 6 0 0 1 599' 6 0 1 4 0 8 2 0 7 368 86% 1
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje WKS 1 0 0 0 136' 1 0 1 0 0 2 1 0 0 47 96% 0
World Cup Qualification Africa WKS 2 0 0 1 267' 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   33 1 0 2 3035' 33 0 1 7 0 19 6 0 19 1927 82% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 31 1 0 2 2855' 31 0 1 7 0 19 6 0 19 1754 86% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Strasbourg 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 173 42% 0
2023/2024   25 0 0 2 2611' 22 3 6 1 1 18 5 0 16 765 79% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Rennes 16 0 0 2 1437' 13 3 1 1 1 15 3 0 11 517 77% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Rennes 5 690' 5 0 3 2 1 0 3 156 82% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rennes 4 484' 4 0 2 1 1 0 2 92 86% 0
2022/2023   22 200' 0 0 2 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Rennes 14 170' 0 0 2 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rennes 8 30' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Abdul Mumin
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 75% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 4 75% 0
World Cup Qualification Africa Ghana 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   25 2 0 1 2358' 25 0 2 6 1 10 4 0 12 1132 83% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 24 2 0 1 2268' 24 0 2 6 1 10 4 0 12 1079 83% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Rayo Vallecano 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 53 87% 0
2023/2024   24 1 0 0 1995' 21 0 1 5 1 7 1 0 17 927 81% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Rayo Vallecano 2 210' 2 0 0 1 0 0 1 156 91% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 22 1 0 0 1785' 19 0 1 5 1 6 1 0 16 771 80% 0
2022/2023   36 0 0 0 1336' 9 0 7 2 0 4 1 4 7 342 77% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Ghana 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vitoria Guimaraes 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 32 0 0 0 1336' 9 0 7 2 0 4 1 4 7 342 77% 0
2021/2022   27 0 0 0 2458' 26 2 0 11 2 7 1 21 14 1046 85% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vitoria Guimaraes 27 0 0 0 2458' 26 2 0 11 2 7 1 21 14 1046 85% 0
2020/2021   28 0 0 0 2464' 24 3 1 4 1 2 0 17 12 777 85% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vitoria Guimaraes 28 0 0 0 2464' 24 3 1 4 1 2 0 17 12 777 85% 0
2019/2022   1 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Ghana 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   30 1 0 0 2442' 19 3 7 4 0 10 1 12 10 1327 87% 1
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Nordsjaelland 30 1 0 0 2442' 19 3 7 4 0 10 1 12 10 1327 87% 1
2018/2019   23 0 0 0 1317' 14 0 1 4 1 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Nordsjaelland 21 0 0 0 1227' 13 0 1 3 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Nordsjaelland 2 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
2017/2018   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Nordsjaelland 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   7 242' 1 0 2 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Nordsjaelland 7 242' 1 0 2 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2