Muhammed Sengezer vs Görgen - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
16
Goalkeeper
Turkey Turkey
Profil zawodnika
20
Goalkeeper
Turkey Turkey
Statystyki Muhammed Sengezer, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga turecka Europa Conference League Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro
Meczów
Czyste konto
Straconych goli
Bramkarz traci gola co:
Karnych
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Kartek
Statystyki Görgen, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Turcji Liga turecka Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Czyste konto
Straconych goli
Bramkarz traci gola co:
Karnych
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Kartek
Statystyki Muhammed Sengezer
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   38 0 0 0 3420' 38 0 0 3 0 0 0 0 9 1443 71% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Istanbul Basaksehir 32 2880' 32 0 0 0 0 0 7 1274 72% 0
Europa Conference League Istanbul Basaksehir 5 0 0 0 450' 5 0 0 3 0 0 0 0 2 169 63% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Istanbul Basaksehir 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   45 0 0 1 4096' 45 0 1 6 0 1 1 0 7 1353 71% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Istanbul Basaksehir 34 0 0 0 3060' 34 0 0 4 0 0 0 0 6 1209 72% 0
Europa Conference League Istanbul Basaksehir 9 0 0 1 810' 9 0 0 1 0 1 1 0 1 144 58% 0
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Istanbul Basaksehir 2 0 0 0 226' 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   14 0 0 0 1260' 14 0 0 0 0 0 0 0 1 456 60% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Istanbul Basaksehir 14 1260' 14 0 0 0 0 0 1 456 60% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Fatih Karagümrük 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2022/2023   4 360' 4 0 0 0 0 0 0 218 76% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Istanbul Basaksehir 4 360' 4 0 0 0 0 0 0 218 76% 0
2021/2022   37 0 0 0 630' 7 0 0 1 0 0 0 0 0 206 78% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Istanbul Basaksehir 37 0 0 0 630' 7 0 0 1 0 0 0 0 0 206 78% 0
2020/2021   2 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Istanbul Basaksehir 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Istanbul Basaksehir 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   1 0 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Turcji Superpuchar Turcji Superpuchar Turcji Istanbul Basaksehir 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   32 930' 10 0 0 0 0 0 1 103 50% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Bursaspor 31 810' 9 0 0 0 0 0 1 103 50% 0
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Bursaspor 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   39 660' 7 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Bursaspor 34 270' 3 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Bursaspor 5 390' 4 0 0 - - - - - - -
2016/2017   5 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Bursaspor 5 90' 1 0 0 - - - - - - -
Statystyki Görgen
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   22 0 0 0 1980' 22 0 0 4 0 0 0 0 7 611 66% 0
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Gaziantep BB 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Gaziantep BB 20 0 0 0 1800' 20 0 0 3 0 0 0 0 7 611 66% 0
2024/2025   22 0 0 0 2019' 22 0 1 3 0 0 0 0 5 513 62% 1
Druga liga turecka Druga liga turecka Druga liga turecka Bandırmaspor 22 0 0 0 2019' 22 0 1 2 0 0 0 0 5 513 62% 1
Druga liga turecka Druga liga turecka Druga liga turecka Sakaryaspor 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2023/2024   12 0 0 0 1080' 12 0 0 3 0 0 0 0 3 292 61% 0
Druga liga turecka Druga liga turecka Druga liga turecka Bandırmaspor 12 0 0 0 1080' 12 0 0 2 0 0 0 0 3 292 61% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Rizespor 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Rizespor 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   3 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 0 0 0 0 76 66% 0
Druga liga turecka Druga liga turecka Druga liga turecka Rizespor 3 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 0 0 0 0 76 66% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2