Gönül vs Amine Harit - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
28
Midfield
Turkey Turkey
Profil zawodnika
25
Midfield
179 cm
66 kg
28 lat (1997-06-18)
France France
Statystyki Gönül, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Europa Conference League Puchar Turcji Liga turecka Liga Europy Superpuchar Turcji Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Amine Harit, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga francuska Liga turecka World Cup Qualification Africa Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata U-20
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Gönül
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   11 0 0 2 1126' 11 0 2 4 0 9 3 0 13 413 80% 4
Europa Conference League Samsunspor 0 0 0 ' 0 0 3 0 0 2 27 85% 0
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Samsunspor 3 0 0 2 270' 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Samsunspor 7 0 0 0 766' 7 0 2 4 0 6 3 0 11 363 79% 4
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Samsunspor ' 0 0 0 0 6 50% 0
Superpuchar Turcji Superpuchar Turcji Superpuchar Turcji Samsunspor 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 17 94% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Samsunspor 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   4 0 0 0 480' 4 0 1 2 0 5 2 0 4 209 71% 1
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Samsunspor 3 0 0 0 360' 3 0 1 2 0 5 2 0 4 209 71% 1
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Samsunspor 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   23 0 0 1 2470' 23 0 6 2 0 12 2 0 14 668 63% 0
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Samsunspor 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Samsunspor 22 0 0 1 2350' 22 0 6 2 0 12 2 0 14 668 63% 0
2022/2023   0 0 0 0 0 2 0 0 1 29 66% 0
Druga liga turecka Druga liga turecka Druga liga turecka Samsunspor 0 0 0 ' 0 0 2 0 0 1 29 66% 0
Statystyki Amine Harit
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   21 3 0 3 2996' 21 0 16 3 0 27 6 0 35 672 88% 2
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Istanbul Basaksehir 19 2 0 3 2744' 19 0 15 3 0 27 6 0 35 672 88% 2
World Cup Qualification Africa Maroko 1 162' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Olympique Marsylia 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Istanbul Basaksehir 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   8 2 0 4 1177' 8 0 7 1 1 8 5 0 15 244 73% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 8 2 0 4 1177' 8 0 7 1 1 8 5 0 15 244 73% 0
2023/2024   35 2 1 8 4914' 34 1 23 6 0 46 14 0 84 1438 84% 3
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 21 1 0 2 2903' 21 0 14 5 0 33 8 0 50 904 85% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Olympique Marsylia 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 2 37 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Olympique Marsylia 14 1 1 6 2011' 13 1 9 1 0 13 6 0 32 497 89% 2
2022/2023   19 1 0 2 1975' 11 8 6 2 0 4 3 1 12 221 85% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Olympique Marsylia 6 1 0 2 638' 4 2 2 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Schalke 04 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 10 0 0 0 1172' 6 5 4 2 0 4 3 1 12 221 85% 2
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Maroko 2 0 0 0 165' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   38 5 0 4 3106' 14 13 12 2 0 13 7 18 40 660 90% 3
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 30 4 0 4 2705' 12 11 11 1 0 13 7 18 40 660 90% 3
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Marsylia 2 1 0 0 30' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Europa Conference League Olympique Marsylia 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Olympique Marsylia 6 0 0 0 371' 2 2 1 1 0 - - - - - - -
2020/2021   34 2 0 5 3806' 27 15 4 4 0 8 3 25 55 560 78% 4
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Schalke 04 31 2 0 5 3462' 25 14 3 4 0 8 3 25 55 560 78% 4
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Schalke 04 3 0 0 0 344' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
2019/2021   2 72' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Maroko 2 72' 0 0 1 - - - - - - -
2019/2020   29 7 1 5 3190' 27 8 1 4 0 29 12 16 64 676 84% 6
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Schalke 04 4 1 0 1 300' 3 0 0 1 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Schalke 04 25 6 1 4 2890' 24 8 1 3 0 29 12 16 64 676 84% 6
2018/2019   34 1 0 1 2629' 15 8 10 1 0 13 5 10 56 380 80% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Schalke 04 3 210' 2 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Schalke 04 6 0 0 0 423' 1 1 4 0 0 1 0 1 6 42 81% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Schalke 04 25 1 0 1 1996' 12 7 6 1 0 12 5 9 50 338 80% 1
2017/2018   39 3 1 3 4268' 27 18 8 4 0 23 10 19 94 604 84% 7
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Schalke 04 5 0 0 0 584' 4 3 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Maroko 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Schalke 04 33 3 1 3 3684' 23 15 8 3 0 23 10 19 94 604 84% 7
2016/2017   39 1 0 1 3425' 25 8 9 4 1 31 4 23 80 1075 83% 2
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Nantes 3 0 0 0 308' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nantes 35 1 0 1 3056' 23 7 7 4 1 31 4 23 80 1075 83% 2
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nantes 1 61' 0 0 1 - - - - - - -
2015/2017   2 90' 0 0 1 - - - - - - -
World Cup Qualification Africa Maroko 2 90' 0 0 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2