Gindorf vs Gideon Jung - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
23
Forward
Germany Germany
Profil zawodnika
37
Midfield
180 cm
75 kg
31 lat (1994-09-12)
Germany Germany
Statystyki Gindorf, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 3 liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Hattrick
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Gideon Jung, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga turecka 3 liga niemiecka Klubowe mecze towarzyskie EURO U-21
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Gindorf
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   36 28 10 11 4215' 36 0 12 6 0 106 47 0 54 732 0% 21
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Alemannia Aachen 33 25 9 11 3899' 33 0 11 5 0 106 47 0 54 732 0% 21
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Hannover 96 II 1 2 1 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Hannover 96 2 226' 2 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Alemannia Aachen 1 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2024/2025   11 2 0 2 1574' 11 0 9 3 0 37 10 0 18 301 62% 5
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Hannover 96 II 2 1 0 0 242' 2 0 1 0 0 5 2 0 2 38 0% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hannover 96 1 154' 1 0 1 2 0 0 0 23 74% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Hannover 96 8 1 0 2 1178' 8 0 7 3 0 30 8 0 16 240 71% 5
2023/2024   5 20 3 1 743' 5 0 4 4 0 15 8 0 4 101 72% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Hannover 96 5 2 0 1 743' 5 0 4 1 0 15 8 0 4 101 72% 1
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Hannover 96 II 18 3 0 ' 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   3 1 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Hannover 96 II 3 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Gideon Jung
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   5 0 0 0 606' 5 0 3 2 0 1 0 0 4 123 55% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Kayserispor 4 0 0 0 485' 4 0 2 1 0 1 0 0 3 87 78% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Alemannia Aachen 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 1 36 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Greuther Fuerth 1 121' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   17 1 0 1 1809' 17 0 5 7 0 13 4 0 27 929 89% 2
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Greuther Fuerth 16 1 0 1 1719' 16 0 5 7 0 11 3 0 25 822 88% 2
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Greuther Fuerth 1 90' 1 0 0 2 1 0 2 107 94% 0
2023/2024   28 1 0 1 3259' 28 0 10 10 0 13 3 0 28 1521 70% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Greuther Fuerth 27 1 0 1 3123' 27 0 9 9 0 13 3 0 26 1502 71% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Greuther Fuerth 1 0 0 0 136' 1 0 1 1 0 0 0 0 2 19 0% 0
2022/2023   19 0 0 1 1605' 13 1 6 5 2 6 3 14 18 647 82% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Greuther Fuerth 19 0 0 1 1605' 13 1 6 5 2 6 3 14 18 647 82% 0
2021/2022   16 1 0 0 522' 2 0 4 0 0 0 0 0 4 64 80% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Greuther Fuerth 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Greuther Fuerth II 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Greuther Fuerth 15 402' 1 0 4 0 0 0 4 64 80% 0
2020/2021   32 0 0 0 1818' 7 4 12 3 0 4 2 8 13 359 84% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hamburger SV 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Hamburger SV 31 0 0 0 1818' 7 4 12 3 0 4 2 8 13 359 84% 0
2019/2020   29 1 0 0 2610' 21 4 5 6 1 10 3 25 44 1018 89% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Hamburger SV 27 1 0 0 2370' 19 4 5 6 1 10 3 25 44 1018 89% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hamburger SV 2 240' 2 0 0 - - - - - - -
2018/2019   16 0 0 1 1554' 11 6 3 4 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hamburger SV 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Hamburger SV 14 0 0 1 1374' 9 6 3 3 0 - - - - - - -
2017/2018   31 1 0 1 2972' 30 3 1 7 1 7 2 57 52 1010 78% 2
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Hamburger SV 30 1 0 1 2836' 29 2 1 7 1 7 2 57 52 1010 78% 2
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hamburger SV 1 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   34 1 0 1 2957' 28 4 3 3 0 11 2 51 39 763 69% 5
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hamburger SV 4 1 0 1 333' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Hamburger SV 30 0 0 0 2624' 26 2 3 3 0 11 2 51 39 763 69% 5
2015/2016   26 0 0 0 1905' 13 3 7 4 0 9 3 24 22 514 75% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hamburger SV 1 100' 0 0 1 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Hamburger SV 25 0 0 0 1805' 13 3 6 4 0 9 3 24 22 514 75% 1
2014/2015   19 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Hamburger SV 19 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2