Gian-Luca Itter vs Christopher Lenz - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
27
Defence
Germany Germany
Profil zawodnika
3
Defence
31 lat (1994-09-22)
Germany Germany
Statystyki Gian-Luca Itter, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2. Bundesliga Puchar Niemiec Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Rezerwowi
Statystyki Christopher Lenz, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2. Bundesliga Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Gian-Luca Itter
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   16 0 0 0 1661' 16 0 3 0 0 7 1 0 16 778 80% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Greuther Fuerth 14 0 0 0 1420' 14 0 2 0 0 6 0 0 16 723 80% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Greuther Fuerth 1 90' 1 0 0 1 1 0 0 55 80% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Greuther Fuerth 1 151' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   31 1 0 3 3050' 31 0 4 1 0 4 1 0 17 1590 85% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Greuther Fuerth 29 1 0 3 2791' 29 0 3 1 0 4 1 0 17 1441 84% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Greuther Fuerth 2 259' 2 0 1 0 0 0 0 149 90% 0
2023/2024   16 0 0 0 1697' 16 0 4 2 0 2 0 0 9 983 60% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Greuther Fuerth 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 1 64 0% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Greuther Fuerth 15 0 0 0 1607' 15 0 4 1 0 2 0 0 8 919 64% 1
2022/2023   26 0 0 0 1814' 15 2 4 2 0 5 0 7 19 899 81% 2
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Greuther Fuerth 26 0 0 0 1814' 15 2 4 2 0 5 0 7 19 899 81% 2
2021/2022   29 0 0 1 2340' 16 5 8 3 0 4 1 17 4 597 76% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Greuther Fuerth 29 0 0 1 2340' 16 5 8 3 0 4 1 17 4 597 76% 0
2020/2021   25 0 0 1 920' 4 2 5 0 0 0 0 0 1 135 81% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Freiburg 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Greuther Fuerth 1 88' 0 0 1 0 0 0 0 5 80% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Freiburg 8 0' 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Greuther Fuerth 15 0 0 1 832' 4 2 4 0 0 0 0 0 1 130 81% 1
2019/2020   17 238' 0 0 3 0 0 0 1 17 88% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Freiburg 17 238' 0 0 3 0 0 0 1 17 88% 0
2018/2019   7 177' 1 0 1 0 0 1 3 38 87% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfL Wolfsburg 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfL Wolfsburg 6 177' 1 0 1 0 0 1 3 38 87% 0
2017/2018   16 1 0 0 594' 5 2 0 1 0 0 0 4 4 112 79% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfL Wolfsburg 16 0 0 0 594' 5 2 0 1 0 0 0 4 4 112 79% 0
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Wolfsburg II 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2016/2017   1 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfL Wolfsburg 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Christopher Lenz
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   7 0 0 1 1073' 7 0 7 3 0 9 5 0 9 239 77% 4
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Fortuna Duesseldorf 7 0 0 1 1073' 7 0 7 3 0 9 5 0 9 239 77% 4
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Magdeburg 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   - - - - - - -
2023/2024   2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 3 160 82% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Eintracht Frankfurt 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 8 50% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga RasenBallsport Leipzig 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 36 86% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów RasenBallsport Leipzig 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 0 50 76% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec RasenBallsport Leipzig 1 90' 1 0 0 0 0 0 2 66 88% 0
2022/2023   36 0 0 2 3302' 19 7 16 3 0 8 2 14 12 608 82% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Eintracht Frankfurt 3 0 0 0 349' 2 1 1 1 0 0 0 0 0 7 71% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Eintracht Frankfurt 6 0 0 0 677' 4 4 1 1 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Eintracht Frankfurt 27 0 0 2 2276' 13 2 14 1 0 8 2 14 12 601 82% 0
2021/2022   27 0 0 1 1751' 8 2 11 7 0 3 0 16 5 388 76% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Eintracht Frankfurt 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Eintracht Frankfurt 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Eintracht Frankfurt 18 0 0 1 1333' 6 2 9 6 0 3 0 15 5 374 77% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Eintracht Frankfurt 7 0 0 0 238' 0 0 2 0 0 0 0 1 0 14 64% 0
2020/2021   31 0 0 3 3250' 28 10 0 3 0 9 5 25 19 843 73% 2
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 1 90' 1 0 0 0 0 1 1 46 85% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Union Berlin 30 0 0 3 3160' 27 10 0 3 0 9 5 24 18 797 72% 2
2019/2020   32 1 0 3 2809' 30 2 0 4 1 14 2 29 20 513 73% 1
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Union Berlin 28 0 0 3 2449' 26 2 0 2 0 14 2 29 20 513 73% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 4 1 0 0 360' 4 0 0 2 1 - - - - - - -
2018/2019   29 0 0 0 1253' 9 1 4 4 0 0 0 0 0 33 70% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Union Berlin 25 0 0 0 937' 7 0 4 4 0 0 0 0 0 33 70% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 2 0 0 0 316' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Baraże Union Berlin 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   16 0 0 2 1070' 9 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Holstein Kiel 13 0 0 2 980' 8 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Holstein Kiel 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Baraże Holstein Kiel 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   21 2 0 0 1755' 18 0 2 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Union Berlin 2 60' 0 0 1 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Holstein Kiel 19 2 0 0 1695' 18 0 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Borussia Moenchengladbach II 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2014/2015   3 0 0 0 1 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Borussia Moenchengladbach II 3 0 0 ' 0 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2