Gambor vs Clement Vidal - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
23
Defence
France France
Profil zawodnika
5
Defence
France France
Statystyki Gambor, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga belgijska Puchar Francji Druga liga francuska World Cup Qualification Africa Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Clement Vidal, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga francuska Puchar Francji Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Gambor
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   20 1 0 1 1954' 20 0 2 5 0 4 1 0 13 845 92% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Troyes 3 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 2 1 0 4 172 86% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Troyes 12 0 0 1 1234' 12 0 2 3 0 2 0 0 9 673 93% 0
World Cup Qualification Africa Republika Środkowoafrykańska 5 1 0 0 450' 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   19 1 0 0 2277' 19 0 7 5 0 3 1 0 25 828 80% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Gent 14 1 0 0 1641' 14 0 5 3 0 2 1 0 18 741 80% 0
Europa Conference League Gent 5 0 0 0 636' 5 0 2 2 0 1 0 0 7 87 78% 0
Europa Conference League Vikingur 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   19 0 0 0 1945' 19 0 3 6 0 4 1 0 40 1083 73% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Dunkerque 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 2 84 81% 1
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Dunkerque 18 0 0 0 1855' 18 0 3 5 0 4 1 0 37 988 73% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Gent 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 11 27% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Standard Liege 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2022/2023   - - - - - - -
Statystyki Clement Vidal
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   24 1 0 0 2544' 24 0 5 7 0 17 8 0 32 1109 86% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Grenoble 23 1 0 0 2424' 23 0 5 7 0 17 8 0 32 1056 86% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Grenoble 1 120' 1 0 0 0 0 0 0 53 89% 0
2024/2025   23 0 0 0 2138' 23 0 1 6 0 16 1 0 26 957 77% 1
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska AC Ajaccio 23 0 0 0 2138' 23 0 1 6 0 16 1 0 26 957 77% 1
2023/2024   23 1 0 0 2160' 23 0 1 4 0 11 3 0 40 1204 66% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji AC Ajaccio 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska AC Ajaccio 23 1 0 0 2160' 23 0 1 3 0 11 3 0 40 1204 66% 0
2022/2023   34 1 0 0 2529' 21 3 5 5 1 6 2 13 17 560 78% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AC Ajaccio 34 1 0 0 2529' 21 3 5 5 1 6 2 13 17 560 78% 1
2021/2022   36 0 0 0 2465' 19 0 9 4 1 7 4 14 13 570 76% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska AC Ajaccio 36 0 0 0 2465' 19 0 9 4 1 7 4 14 13 570 76% 0
2020/2021   17 0 0 0 244' 1 1 1 0 0 0 0 1 0 34 82% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Montpellier 13 0 0 0 244' 1 1 1 0 0 0 0 1 0 34 82% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Montpellier 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   17 0 0 0 120' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Montpellier 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Montpellier 13 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Montpellier 3 30' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2