Gaži vs Denis Taraduda - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
25
Defence
Slovakia Slovakia
Profil zawodnika
17
Defence
Ukraine Ukraine
Statystyki Gaži, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga słowacka Mecze towarzyskie U-21 EURO U-21 Klubowe mecze towarzyskie Mistrzostwa Świata U-20
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Denis Taraduda, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Europy Europa Conference League Liga słowacka Klubowe mecze towarzyskie Liga litewska Liga estońska
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Statystyki Gaži
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   24 1 0 1 2184' 24 0 1 3 1 4 1 0 25 706 69% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Skalica 23 0 0 1 2094' 23 0 1 3 1 4 1 0 25 701 69% 0
Mecze towarzyskie U-21 Mecze towarzyskie U-21 Mecze towarzyskie U-21 Słowacja U21 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 5 100% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Skalica 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   15 1 0 2 1404' 15 0 1 2 0 16 4 0 17 542 42% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Skalica 15 1 0 2 1404' 15 0 1 2 0 16 4 0 17 542 42% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka AS Trenczyn 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   14 0 0 0 2224' 14 0 13 2 0 13 4 0 15 236 68% 3
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Skalica 14 0 0 0 2224' 14 0 13 2 0 13 4 0 15 236 68% 3
2022/2023   1 0 0 0 168' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Liptovsky Mikulas 1 0 0 0 168' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Denis Taraduda
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   9 1 0 0 810' 9 0 0 2 0 4 1 0 18 505 87% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Tatran Presov 9 1 0 0 810' 9 0 0 2 0 4 1 0 18 505 87% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Zemplin Michalovce 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   30 2 0 4 3124' 30 0 5 13 0 14 6 0 52 1091 64% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Zemplin Michalovce 30 2 0 4 3124' 30 0 5 13 0 14 6 0 52 1091 64% 0
2023/2024   0 0 0 1 0 - - - - - - -
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Ceahlaul Piatra Neamt 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2020/2021   13 0 0 0 293' 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga rosyjska Druga liga rosyjska Druga liga rosyjska SKA-Khabarovsk 13 0 0 0 293' 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   4 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga ukraińska Liga ukraińska Liga ukraińska Vorskla 4 0' 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga ukraińska Liga ukraińska Liga ukraińska Vorskla 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2