Horák vs Gabriel - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
26
Midfield
Czech Republic Czech Republic
Profil zawodnika
32
Defence
Czech Republic Czech Republic
Statystyki Horák, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga czeska Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Gabriel, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga czeska Klubowe mecze towarzyskie Club Friendlies
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Horák
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   29 0 0 4 2816' 29 0 3 3 1 14 3 0 41 1016 78% 1
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Hradec Kralove 28 0 0 4 2680' 28 0 2 3 1 14 3 0 41 1016 78% 1
Club Friendlies Hradec Kralove 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   30 2 0 8 3042' 30 0 5 3 0 21 6 0 34 807 72% 2
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Hradec Kralove 30 2 0 8 3042' 30 0 5 3 0 21 6 0 34 807 72% 2
2023/2024   23 5 0 3 2287' 23 0 3 3 0 8 1 0 11 218 56% 1
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Hradec Kralove 23 5 0 3 2287' 23 0 3 3 0 8 1 0 11 218 56% 1
2022/2023   0 0 0 0 0 0% 0
2 liga czeska 2 liga czeska 2 liga czeska Sparta Prague B ' 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Gabriel
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   15 2 0 0 1396' 15 0 1 0 0 10 3 0 10 551 87% 1
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Slovan Liberec 12 2 0 0 1080' 12 0 0 0 0 10 3 0 10 551 87% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Slovan Liberec 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Rużomberk 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Club Friendlies Slovan Liberec 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   36 3 0 0 3286' 36 0 1 7 0 21 8 0 22 1488 77% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rużomberk 3 2 0 0 270' 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Slovan Liberec 12 0 0 0 1080' 12 0 0 2 0 7 1 0 6 638 82% 0
Europa Conference League Rużomberk 3 270' 3 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Rużomberk 18 1 0 0 1666' 18 0 1 4 0 14 7 0 16 850 74% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Slovan Bratysława 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   27 1 0 0 2430' 27 0 0 1 1 9 0 0 10 683 67% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Rużomberk 27 1 0 0 2430' 27 0 0 1 1 9 0 0 10 683 67% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Skalica 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2022/2023   0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga czeska 2 liga czeska 2 liga czeska Jihlava 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2