Hidalgo Massa vs Frederic Guilbert - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
11
Forward
Argentina Argentina
Profil zawodnika
24
Forward
178 cm
70 kg
31 lat (1994-12-20)
France France
Statystyki Hidalgo Massa, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Francji Liga francuska Puchar Argentyny Klubowe mecze towarzyskie Liga argentyńska Puchar Południowoamerykański
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Frederic Guilbert, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga francuska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Hidalgo Massa
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   25 8 0 6 3578' 25 0 19 7 0 56 18 0 64 454 72% 12
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Toulouse 2 2 0 0 371' 2 0 2 1 0 9 4 0 8 48 69% 3
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Toulouse 15 4 0 6 2123' 15 0 11 4 0 32 12 0 30 283 75% 8
Puchar Argentyny Puchar Argentyny Puchar Argentyny Independiente 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Toulouse 1 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga argentyńska Liga argentyńska Liga argentyńska Independiente 6 0 0 0 823' 6 0 4 2 0 14 1 0 22 96 68% 0
Puchar Południowoamerykański Puchar Południowoamerykański Puchar Południowoamerykański Independiente 2 1 0 0 261' 2 0 2 0 0 1 1 0 4 27 67% 1
Statystyki Frederic Guilbert
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   8 0 0 0 1045' 8 0 4 1 0 7 2 0 13 179 77% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nantes 8 0 0 0 1045' 8 0 4 1 0 7 2 0 13 179 77% 0
2024/2025   32 0 0 1 3890' 32 0 14 3 2 12 1 0 25 1024 81% 1
Serie A Serie A Serie A Lecce 31 0 0 1 3800' 31 0 14 3 2 11 0 0 24 939 80% 1
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Lecce 1 90' 1 0 0 1 1 0 1 85 89% 0
2023/2024   33 2 0 0 3541' 32 1 8 4 0 23 5 0 15 1339 78% 2
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 30 2 0 0 3080' 29 1 6 3 0 21 5 0 15 1223 78% 2
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Strasbourg 3 0 0 0 461' 3 0 2 1 0 2 0 0 0 116 84% 0
2022/2023   18 0 0 1 1826' 17 4 1 3 0 7 0 11 13 515 80% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 18 0 0 1 1826' 17 4 1 3 0 7 0 11 13 515 80% 0
2021/2022   35 1 0 4 3753' 29 10 5 4 0 17 5 26 20 967 76% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Aston Villa 1 1 0 0 172' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 33 0 0 4 3581' 28 9 5 4 0 17 5 26 20 967 76% 2
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   25 1 0 4 1600' 16 2 0 2 1 10 4 16 12 514 77% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Aston Villa 3 180' 2 0 0 0 0 4 1 108 90% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 13 1 0 4 1249' 13 1 0 2 1 10 4 12 11 363 72% 0
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 8 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Strasbourg 1 0 0 0 171' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 43 81% 0
2019/2020   41 2 0 2 2776' 25 4 4 7 0 8 3 36 21 516 70% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Aston Villa 7 2 0 0 397' 3 1 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 33 0 0 2 2379' 22 3 3 7 0 8 3 36 21 516 70% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Aston Villa 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   38 1 0 2 3605' 37 2 1 12 1 11 1 57 37 794 75% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Caen 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Caen 34 1 0 2 3112' 33 1 1 11 1 11 1 57 37 794 75% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Caen 3 0 0 0 403' 3 1 0 1 0 - - - - - - -
2017/2018   42 1 0 3 3840' 42 0 0 12 0 14 3 54 33 969 76% 1
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Caen 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Caen 36 1 0 3 3240' 36 0 0 12 0 14 3 54 33 969 76% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Caen 4 420' 4 0 0 - - - - - - -
2016/2017   29 0 0 1 3006' 27 6 2 4 0 15 4 27 25 771 72% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Caen 2 136' 1 0 1 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Bordeaux 3 228' 2 0 1 0 0 2 1 74 72% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Caen 23 0 0 1 2494' 23 5 0 4 0 15 4 25 24 697 72% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Caen 1 0 0 0 148' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   49 0 0 0 3180' 33 2 2 6 2 9 1 24 13 1039 79% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Bordeaux 35 0 0 0 2734' 29 2 1 4 0 9 1 24 13 1039 79% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AS Monaco 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Bordeaux 2 0 0 0 0' 0 0 0 0 1 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Bordeaux 3 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Bordeaux 9 0 0 0 266' 2 0 1 2 1 - - - - - - -
2014/2015   6 0 0 0 259' 1 1 2 1 0 1 1 2 1 51 67% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Bordeaux 6 0 0 0 259' 1 1 2 1 0 1 1 2 1 51 67% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2