Frederic Guilbert vs Adrien Thomasson - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
24
Midfield
178 cm
70 kg
31 lat (1994-12-20)
France France
Profil zawodnika
28
Midfield
177 cm
72 kg
32 lat (1993-12-10)
France France
Statystyki Frederic Guilbert, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga francuska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Adrien Thomasson, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga francuska Puchar Francji Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Frederic Guilbert
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   7 0 0 0 955' 7 0 4 1 0 7 2 0 13 179 77% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nantes 7 0 0 0 955' 7 0 4 1 0 7 2 0 13 179 77% 0
2024/2025   32 0 0 1 3890' 32 0 14 3 2 12 1 0 25 1024 81% 1
Serie A Serie A Serie A Lecce 31 0 0 1 3800' 31 0 14 3 2 11 0 0 24 939 80% 1
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Lecce 1 90' 1 0 0 1 1 0 1 85 89% 0
2023/2024   33 2 0 0 3541' 32 1 8 4 0 23 5 0 15 1339 78% 2
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 30 2 0 0 3080' 29 1 6 3 0 21 5 0 15 1223 78% 2
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Strasbourg 3 0 0 0 461' 3 0 2 1 0 2 0 0 0 116 84% 0
2022/2023   18 0 0 1 1826' 17 4 1 3 0 7 0 11 13 515 80% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 18 0 0 1 1826' 17 4 1 3 0 7 0 11 13 515 80% 0
2021/2022   35 1 0 4 3753' 29 10 5 4 0 17 5 26 20 967 76% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Aston Villa 1 1 0 0 172' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 33 0 0 4 3581' 28 9 5 4 0 17 5 26 20 967 76% 2
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   25 1 0 4 1600' 16 2 0 2 1 10 4 16 12 514 77% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Aston Villa 3 180' 2 0 0 0 0 4 1 108 90% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 13 1 0 4 1249' 13 1 0 2 1 10 4 12 11 363 72% 0
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 8 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Strasbourg 1 0 0 0 171' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 43 81% 0
2019/2020   41 2 0 2 2776' 25 4 4 7 0 8 3 36 21 516 70% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Aston Villa 7 2 0 0 397' 3 1 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 33 0 0 2 2379' 22 3 3 7 0 8 3 36 21 516 70% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Aston Villa 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   38 1 0 2 3605' 37 2 1 12 1 11 1 57 37 794 75% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Caen 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Caen 34 1 0 2 3112' 33 1 1 11 1 11 1 57 37 794 75% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Caen 3 0 0 0 403' 3 1 0 1 0 - - - - - - -
2017/2018   42 1 0 3 3840' 42 0 0 12 0 14 3 54 33 969 76% 1
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Caen 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Caen 36 1 0 3 3240' 36 0 0 12 0 14 3 54 33 969 76% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Caen 4 420' 4 0 0 - - - - - - -
2016/2017   29 0 0 1 3006' 27 6 2 4 0 15 4 27 25 771 72% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Caen 2 136' 1 0 1 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Bordeaux 3 228' 2 0 1 0 0 2 1 74 72% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Caen 23 0 0 1 2494' 23 5 0 4 0 15 4 25 24 697 72% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Caen 1 0 0 0 148' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   49 0 0 0 3180' 33 2 2 6 2 9 1 24 13 1039 79% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Bordeaux 35 0 0 0 2734' 29 2 1 4 0 9 1 24 13 1039 79% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AS Monaco 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Bordeaux 2 0 0 0 0' 0 0 0 0 1 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Bordeaux 3 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Bordeaux 9 0 0 0 266' 2 0 1 2 1 - - - - - - -
2014/2015   6 0 0 0 259' 1 1 2 1 0 1 1 2 1 51 67% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Bordeaux 6 0 0 0 259' 1 1 2 1 0 1 1 2 1 51 67% 0
Statystyki Adrien Thomasson
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   35 4 0 10 3928' 35 0 10 11 0 46 15 0 49 1472 81% 3
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 31 3 0 10 3472' 31 0 9 11 0 41 13 0 44 1294 83% 3
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji RC Lens 3 1 0 0 300' 3 0 0 0 0 3 2 0 2 132 87% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie RC Lens 1 156' 1 0 1 2 0 0 3 46 0% 0
2024/2025   34 3 0 7 4224' 34 0 15 7 0 47 16 0 53 1669 84% 8
Europa Conference League RC Lens 2 270' 2 0 1 3 1 0 4 98 89% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 31 3 0 7 3745' 31 0 13 7 0 42 14 0 48 1538 84% 7
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji RC Lens 1 209' 1 0 1 2 1 0 1 33 79% 1
2023/2024   18 2 0 2 2556' 15 3 14 3 1 35 7 0 16 753 75% 5
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów RC Lens 2 1 0 0 318' 2 0 2 1 0 5 1 0 0 98 79% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji RC Lens 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 29 76% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 16 1 0 2 2238' 13 3 12 2 1 30 6 0 15 626 74% 5
2022/2023   36 6 0 7 4270' 27 13 13 3 0 30 14 30 34 906 83% 8
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 19 5 0 5 2570' 16 9 7 1 0 19 9 17 17 489 80% 4
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 15 0 0 2 1503' 10 4 5 2 0 11 5 13 17 417 86% 4
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji RC Lens 2 1 0 0 197' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
2021/2022   33 8 0 4 3396' 27 9 4 2 1 34 19 33 35 1181 79% 4
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 33 8 0 4 3396' 27 9 4 2 1 34 19 33 35 1181 79% 4
2020/2021   37 5 0 1 4663' 31 18 6 8 1 26 15 45 33 859 78% 2
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 37 5 0 1 4663' 31 18 6 8 1 26 15 45 33 859 78% 2
2019/2020   35 10 0 4 4215' 30 16 3 6 0 50 18 29 39 702 79% 8
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Strasbourg 1 0 0 0 203' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Strasbourg 6 1 0 2 552' 3 3 1 2 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Strasbourg 2 1 0 0 246' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 26 8 0 2 3214' 25 11 1 4 0 50 18 29 39 702 79% 8
2018/2019   42 5 0 8 4435' 31 15 7 8 1 53 18 24 41 869 78% 5
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Strasbourg 5 0 0 0 410' 3 0 1 2 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 37 5 0 8 4025' 28 15 6 6 1 53 18 24 41 869 78% 5
2017/2018   40 7 0 3 4431' 31 16 7 4 0 56 16 27 32 1160 78% 7
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nantes 2 2 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Nantes 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nantes 37 5 0 3 4251' 29 16 7 4 0 56 16 27 32 1160 78% 7
2016/2017   36 3 0 2 3554' 24 12 9 5 1 34 11 43 31 934 81% 4
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nantes 32 2 0 2 3210' 21 12 8 5 1 34 11 43 31 934 81% 4
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nantes 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Nantes 2 1 0 0 164' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   40 4 0 4 4655' 32 18 5 8 0 38 11 48 41 1340 79% 4
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nantes 35 3 0 4 4084' 31 15 4 7 0 38 11 48 41 1340 79% 4
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nantes 4 1 0 0 452' 1 3 0 1 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Nantes 1 119' 0 0 1 - - - - - - -
2014/2015   31 2 0 5 2324' 20 4 4 3 0 30 11 27 33 779 75% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Evian TG 28 2 0 5 2177' 20 4 2 3 0 30 11 27 33 779 75% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Evian TG 2 63' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Evian TG 1 84' 0 0 1 - - - - - - -
2013/2014   6 0 0 0 0 - - - - - - -
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Vannes 6 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2011/2012   4 0 0 0 226' 0 0 3 1 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Evian TG 4 0 0 0 226' 0 0 3 1 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2