Francois Bellugou vs Danny Loader - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
18
Midfield
186 cm
70 kg
39 lat (1987-04-25)
France France
Profil zawodnika
19
Forward
England England
Statystyki Francois Bellugou, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Francji Druga liga francuska
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Danny Loader, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga francuska Mecze towarzyskie Reprezentacje World Cup Qualification Africa Klubowe mecze towarzyskie FIFA Club World Cup Mistrzostwa Świata U-17
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Francois Bellugou
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2020/2021   30 0 0 0 1136' 4 1 9 2 0 2 1 7 1 245 89% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Auxerre 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 83 92% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Auxerre 29 0 0 0 1046' 3 1 9 2 0 2 1 7 1 162 87% 0
2019/2020   28 0 0 1 2684' 26 3 1 6 0 1 0 24 17 1126 86% 1
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Auxerre 1 0 0 0 120' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Auxerre 27 0 0 1 2564' 25 3 1 5 0 1 0 24 17 1126 86% 1
2018/2019   31 0 0 0 1993' 19 3 1 2 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Auxerre 31 0 0 0 1993' 19 3 1 2 0 - - - - - - -
2017/2018   39 1 0 0 3665' 30 11 4 6 1 1 0 31 12 989 79% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Troyes 35 0 0 0 3215' 27 10 3 6 1 1 0 31 12 989 79% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Troyes 3 280' 2 0 1 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Troyes 1 1 0 0 170' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   39 0 0 0 3029' 17 10 11 5 1 3 2 37 8 942 87% 27
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Lorient 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lorient 35 0 0 0 2824' 16 10 10 5 1 3 2 37 8 942 87% 27
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lorient 3 205' 1 0 1 - - - - - - -
2015/2016   43 0 0 1 3904' 28 11 8 6 1 3 0 34 16 1299 85% 1
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Lorient 2 82' 0 0 1 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lorient 37 0 0 1 3531' 27 10 6 6 1 3 0 34 16 1299 85% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lorient 4 0 0 0 291' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   41 2 0 0 2390' 23 3 1 4 0 6 2 28 7 739 83% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lorient 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Lorient 1 0 0 0 79' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Nancy 2 0 0 0 74' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Nancy 4 360' 4 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lorient 33 2 0 0 1877' 19 1 1 4 0 6 2 28 7 739 83% 0
2013/2014   38 1 0 0 3571' 38 2 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Nancy 38 1 0 0 3571' 38 2 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   38 0 0 0 3670' 38 4 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Guingamp 38 0 0 0 3670' 38 4 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   35 0 0 0 2867' 30 1 1 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Guingamp 35 0 0 0 2867' 30 1 1 0 0 - - - - - - -
2010/2011   0 0 0 0 0 - - - - - - -
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Strasbourg 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2009/2010   30 1 0 0 2085' 19 6 0 0 1 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Guingamp 30 1 0 0 2085' 19 6 0 0 1 - - - - - - -
2008/2009   25 0 0 0 1497' 11 6 1 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Guingamp 23 0 0 0 1407' 10 6 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Guingamp 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Statystyki Danny Loader
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   32 3 0 3 3897' 32 0 13 8 0 62 18 0 50 744 79% 4
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Auxerre 29 3 0 3 3508' 29 0 11 8 0 62 18 0 47 687 84% 4
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Kamerun 1 90' 1 0 0 0 0 0 3 38 0% 0
World Cup Qualification Africa Kamerun 1 0 0 0 163' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie FC Porto 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 5 0% 0
FIFA Club World Cup FC Porto 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 14 79% 0
2024/2025   16 4 1 1 2420' 16 0 14 5 0 43 17 0 25 346 77% 5
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi FC Porto 1 166' 1 0 1 4 1 0 4 21 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 11 3 1 1 1610' 11 0 9 3 0 30 13 0 21 280 82% 4
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii FC Porto 1 0 0 0 157' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Sintrense 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Porto 3 1 0 0 487' 3 0 3 2 0 9 3 0 0 45 80% 1
2023/2024   3 2 0 3 428' 3 0 2 1 0 8 3 0 7 99 80% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii FC Porto 1 1 0 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 1 6 67% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 1 1 0 2 170' 1 0 1 1 0 8 3 0 6 85 80% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi FC Porto 1 168' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Porto 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 8 88% 0
2022/2023   41 7 0 2 2439' 7 7 17 2 0 12 8 17 8 131 80% 2
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii FC Porto 3 1 0 0 386' 2 2 1 0 0 0 0 0 0 11 73% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi FC Porto 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Porto 8 221' 0 0 3 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 30 3 0 2 1832' 5 5 13 2 0 12 8 17 8 120 81% 2
2021/2022   9 15 4 0 876' 5 3 3 0 0 1 1 0 0 3 67% 0
Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii FC Porto 1 0 0 0 160' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska FC Porto B 6 14 4 0 633' 4 2 2 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 2 1 0 0 83' 0 0 1 0 0 1 1 0 0 3 67% 0
2020/2021   32 8 4 0 3984' 31 14 1 6 1 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska FC Porto B 32 8 4 0 3984' 31 14 1 6 1 - - - - - - -
2019/2020   21 2 0 0 1252' 4 3 8 0 0 2 0 5 0 30 90% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Reading 2 200' 1 0 1 - - - - - - -
Premier Reserve League Reading U23 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Reading 16 0 0 0 653' 1 1 6 0 0 2 0 5 0 30 90% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Reading 3 1 0 0 399' 2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   25 1 0 1 2015' 9 4 13 1 0 20 8 14 23 285 84% 2
Championship Championship Championship Reading 24 1 0 1 1925' 8 4 13 1 0 20 8 12 21 258 84% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Reading 1 90' 1 0 0 0 0 2 2 27 85% 2
2017/2018   5 125' 0 0 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Reading 2 125' 0 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Reading 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   2 192' 1 0 1 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Reading Academy 2 192' 1 0 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2