Florian Flick vs Benjamin Kessel - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
6
Midfield
Germany Germany
Profil zawodnika
5
Defence
191 cm
81 kg
38 lat (1987-10-01)
Germany Germany
Statystyki Florian Flick, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2. Bundesliga Puchar Niemiec Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Benjamin Kessel, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Niemiec 2. Bundesliga Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Florian Flick
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   20 1 0 2 2061' 20 0 4 4 0 16 4 0 17 862 82% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Eintracht Brunszwik 20 1 0 2 2061' 20 0 4 4 0 16 4 0 17 862 82% 0
2024/2025   9 1 0 0 886' 9 0 1 4 0 6 1 0 7 569 90% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Nuernberg 8 1 0 0 766' 8 0 1 3 0 5 1 0 6 488 90% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Jahn Regensburg 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Nuernberg 1 0 0 0 120' 1 0 0 1 0 1 0 0 1 81 89% 0
2023/2024   27 2 0 1 2734' 27 0 4 7 0 10 2 0 18 1231 85% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Nuernberg 26 2 0 1 2644' 26 0 4 5 0 10 2 0 16 1183 86% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Schalke 04 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Nuernberg 1 90' 1 0 0 0 0 0 2 48 77% 0
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Nuernberg II 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2022/2023   33 0 0 0 2566' 22 2 6 5 1 6 2 10 13 802 78% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Nuernberg 16 0 0 0 1658' 15 1 3 2 0 5 1 6 10 656 79% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Nuernberg 1 0 0 0 120' 1 0 0 1 1 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Schalke 04 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Schalke 04 15 0 0 0 698' 5 1 3 1 0 1 1 4 3 146 74% 0
2021/2022   35 0 0 1 2713' 16 6 12 4 0 10 4 24 13 663 82% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Schalke 04 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Schalke 04 33 0 0 1 2623' 15 6 12 4 0 10 4 24 13 663 82% 0
2020/2021   5 3 0 0 360' 4 0 0 1 0 1 1 4 2 93 78% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Schalke 04 5 1 0 0 360' 4 0 0 1 0 1 1 4 2 93 78% 0
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Schalke 04 II 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2019/2020   32 1 0 0 1259' 9 2 4 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Waldhof Mannheim 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Waldhof Mannheim 31 1 0 0 1259' 9 2 4 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Benjamin Kessel
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2020/2021   25 0 0 1 1273' 8 2 6 3 0 1 0 13 12 234 72% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Eintracht Brunszwik 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Eintracht Brunszwik 24 0 0 1 1273' 8 2 6 3 0 1 0 13 12 234 72% 0
2019/2020   35 4 0 0 3160' 27 5 8 9 0 0 0 0 0 0 0% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Eintracht Brunszwik 35 4 0 0 3160' 27 5 8 9 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   17 3 0 0 1762' 17 3 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Saarbruecken 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Eintracht Brunszwik 17 2 0 0 1762' 17 3 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   33 1 0 4 2535' 25 4 1 8 2 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Kaiserslautern 2 0 0 0 226' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Kaiserslautern 31 1 0 4 2309' 23 3 1 8 2 - - - - - - -
2016/2017   22 0 0 0 978' 2 0 9 1 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Union Berlin 22 0 0 0 978' 2 0 9 1 0 - - - - - - -
2015/2016   30 6 1 2 2654' 28 1 1 13 1 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Union Berlin 29 6 1 2 2654' 28 1 1 13 1 - - - - - - -
2014/2015   36 5 0 3 2751' 28 3 1 8 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Eintracht Brunszwik 33 5 0 3 2615' 27 2 1 7 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Eintracht Brunszwik 3 0 0 0 136' 1 1 0 1 0 - - - - - - -
2013/2014   28 2 0 1 1951' 19 2 1 4 0 14 0 24 37 473 62% 2
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Eintracht Brunszwik 28 2 0 1 1951' 19 2 1 4 0 14 0 24 37 473 62% 2
2012/2013   24 0 0 1 1323' 10 0 5 2 1 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Eintracht Brunszwik 24 0 0 1 1323' 10 0 5 2 1 - - - - - - -
2011/2012   15 0 0 0 1294' 13 2 1 0 1 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Eintracht Brunszwik 15 0 0 0 1294' 13 2 1 0 1 - - - - - - -
2010/2011   1 0 0 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Eintracht Brunszwik 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2