Filip vs Cocian - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
16
Midfield
Romania Romania
Profil zawodnika
25
Midfield
Romania Romania
Statystyki Filip, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga rumuńska
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Cocian, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga rumuńska Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Filip
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   25 6 1 0 2403' 25 0 3 5 0 24 10 0 19 1108 0% 0
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Bihor Oradea 25 6 1 0 2403' 25 0 3 5 0 24 10 0 19 1108 0% 0
2024/2025   3 2 0 1 270' 3 0 0 3 0 1 1 0 2 150 0% 0
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Bihor Oradea 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Bihor Oradea 3 2 0 1 270' 3 0 0 2 0 1 1 0 2 150 0% 0
2023/2024   15 0 0 0 1554' 15 0 3 4 0 14 3 0 12 767 64% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Botosani 13 0 0 0 1293' 13 0 2 4 0 8 1 0 8 600 75% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Universitatea Cluj 2 0 0 0 261' 2 0 1 0 0 6 2 0 4 167 28% 0
2022/2023   2 0 0 0 266' 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Universitatea Cluj 1 200' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Universitatea Cluj 1 0 0 0 66' 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Cocian
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   24 5 0 4 3123' 24 0 14 4 0 36 13 0 22 890 0% 1
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Bihor Oradea 24 4 0 4 3123' 24 0 14 4 0 36 13 0 22 890 0% 1
Club Friendlies Bihor Oradea 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   2 2 0 0 284' 2 0 2 1 0 4 2 0 3 77 0% 0
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Bihor Oradea 2 1 0 0 284' 2 0 2 1 0 4 2 0 3 77 0% 0
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska FC Voluntari 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska CSC Dumbravita 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Corvinul Hunedoara 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii FC Voluntari 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   1 1 0 0 136' 1 0 1 1 0 4 2 0 5 122 52% 0
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii FC Voluntari 1 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Voluntari 1 0 0 0 136' 1 0 1 1 0 4 2 0 5 122 52% 0
2022/2023   4 436' 4 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska FC Unirea Dej 4 436' 4 0 1 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2