Ferran Torres vs A. Guler - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
7
Forward
Spain Spain
Profil zawodnika
15
Midfield
Statystyki Ferran Torres, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga hiszpańska Superpuchar Liga Mistrzów Puchar Króla Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Euro Mistrzostwa Świata Euro U-19 Mistrzostwa Świata U-17
Meczów
Goli
Asyst
Hattrick
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki A. Guler, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga hiszpańska Liga Mistrzów Puchar Króla Superpuchar Mecze towarzyskie Reprezentacje FIFA Club World Cup Klubowe mecze towarzyskie Euro Klubowe Mistrzostwa Świata
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ferran Torres
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   32 23 0 3 4474' 32 0 24 2 0 104 53 0 27 594 73% 17
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska FC Barcelona 22 16 0 1 3162' 22 0 17 2 0 67 36 0 17 415 76% 11
Superpuchar FC Barcelona 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 1 1 0 0 15 67% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Barcelona 4 3 0 1 532' 4 0 3 0 0 16 7 0 6 87 71% 3
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla FC Barcelona 3 1 0 0 402' 3 0 2 0 0 11 4 0 0 37 65% 1
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Hiszpania 1 0 0 1 152' 1 0 1 0 0 7 3 0 1 23 96% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie FC Barcelona 1 2 0 0 136' 1 0 1 0 0 2 2 0 3 17 0% 0
2024/2025   21 20 0 8 2899' 21 0 14 3 1 76 37 0 26 531 77% 10
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska FC Barcelona 13 10 0 6 1772' 13 0 10 1 1 48 22 0 16 338 78% 6
Superpuchar FC Barcelona 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 9 89% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Hiszpania 1 1 0 1 90' 1 0 0 1 0 2 1 0 1 22 45% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Barcelona 3 3 0 1 390' 3 0 1 1 0 14 6 0 5 78 83% 1
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla FC Barcelona 4 6 0 0 647' 4 0 3 0 0 12 8 0 3 84 74% 2
2023/2024   21 11 0 3 2618' 20 1 12 5 0 63 24 0 25 693 77% 22
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Barcelona 3 3 0 1 329' 3 0 1 2 0 11 4 0 5 142 77% 2
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla FC Barcelona 3 1 0 0 382' 3 0 1 1 0 6 2 0 3 93 65% 2
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska FC Barcelona 13 7 0 2 1605' 12 1 8 2 0 38 15 0 16 417 81% 17
Superpuchar FC Barcelona 2 302' 2 0 2 8 3 0 1 41 76% 1
2022/2023   50 7 0 4 4553' 22 13 25 7 1 29 13 17 27 559 79% 10
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska FC Barcelona 31 4 0 2 2895' 14 8 16 5 1 28 12 12 21 409 81% 6
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Barcelona 6 3 0 1 356' 1 0 4 1 0 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Hiszpania 6 0 0 1 663' 4 3 2 0 0 1 1 3 5 115 73% 1
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla FC Barcelona 5 0 0 0 486' 3 2 1 1 0 0 0 2 1 29 79% 3
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Barcelona 2 153' 0 0 2 0 0 0 0 6 67% 0
2021/2022   44 14 2 7 4489' 36 16 2 1 0 76 36 21 40 1107 84% 26
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Barcelona 6 2 1 2 747' 6 3 0 0 0 14 4 7 8 215 82% 3
Premier League Premier League Premier League Manchester City 7 2 0 1 485' 4 2 0 0 0 8 4 1 1 69 78% 1
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Hiszpania 6 4 0 0 672' 6 2 0 0 0 16 8 3 9 244 84% 5
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 2 0 0 0 161' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla FC Barcelona 1 1 0 0 120' 1 0 0 0 0 1 1 0 2 35 80% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester City 1 1 0 0 162' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Superpuchar FC Barcelona 2 93' 0 0 1 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska FC Barcelona 19 4 1 4 2049' 17 7 1 1 0 37 19 10 20 544 85% 15
2020/2021   67 19 0 3 5097' 32 19 13 2 0 43 26 22 23 607 86% 7
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Hiszpania 8 6 0 0 966' 6 4 2 0 0 7 4 3 3 82 79% 1
Premier League Premier League Premier League Manchester City 37 7 0 2 2631' 15 10 9 1 0 22 14 14 14 340 85% 3
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 13 4 0 0 656' 4 2 2 0 0 6 4 1 4 63 84% 2
Superpuchar FC Barcelona 1 0 0 0 166' 1 1 0 1 0 - - - - - - -
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Manchester City 1 0 0 0 164' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester City 3 1 0 1 180' 2 0 0 0 0 5 2 1 1 74 92% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 4 1 0 0 334' 3 1 0 0 0 3 2 3 1 48 98% 1
2019/2020   49 6 0 8 4955' 33 19 9 4 0 46 17 22 50 693 79% 16
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 37 4 0 5 3957' 26 15 8 4 0 32 9 19 36 506 80% 15
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Valencia CF 8 2 0 2 720' 5 3 1 0 0 10 6 1 11 136 80% 1
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Valencia CF 2 0 0 1 278' 2 1 0 0 0 4 2 2 3 51 73% 0
2018/2019   56 3 0 2 3468' 17 9 19 5 0 25 7 29 20 415 77% 6
Superpuchar Valencia CF 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Valencia CF 4 0 0 0 297' 1 1 2 0 0 3 0 2 1 37 76% 2
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Valencia CF 8 0 0 0 402' 3 1 1 0 0 1 0 4 2 63 70% 2
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 36 2 0 1 2319' 8 7 16 5 0 16 6 18 10 226 79% 1
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Valencia CF 7 1 0 1 360' 4 0 0 0 0 5 1 5 7 89 78% 1
2017/2018   24 1 0 1 1315' 2 2 13 0 0 3 2 4 6 67 76% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Valencia CF 3 143' 0 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 21 0 0 1 1172' 2 2 11 0 0 3 2 4 6 67 76% 0
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Valencia B 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki A. Guler
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   48 8 0 15 7168' 48 0 39 4 1 99 35 0 63 2634 87% 3
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Madryt 25 4 0 9 3802' 25 0 22 1 0 49 19 0 32 1341 91% 3
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Real Madryt 13 2 0 4 2095' 13 0 12 3 1 23 10 0 17 601 88% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Madryt 2 180' 2 0 0 7 2 0 2 153 92% 0
Superpuchar Real Madryt 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 30 87% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Turcja 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 4 1 0 5 103 89% 0
FIFA Club World Cup Real Madryt 5 1 0 2 738' 5 0 4 0 0 11 2 0 7 332 90% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Real Madryt 1 173' 1 0 1 5 1 0 0 74 0% 0
2024/2025   25 7 0 9 3730' 25 0 20 3 0 82 28 0 61 1433 88% 8
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Real Madryt 1 0 0 0 146' 1 0 1 0 0 7 1 0 4 101 88% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Madryt 3 2 0 4 430' 3 0 2 0 0 9 4 0 8 197 76% 2
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Madryt 14 3 0 4 2112' 14 0 12 1 0 39 17 0 31 816 90% 4
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Turcja 7 2 0 1 1042' 7 0 5 2 0 27 6 0 17 316 91% 2
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Real Madryt 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 3 100% 0
2023/2024   5 6 0 0 643' 5 0 3 1 0 15 7 0 9 244 75% 2
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Madryt 4 6 0 0 494' 4 0 2 1 0 12 6 0 8 200 88% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Alaves 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Real Madryt 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 5 100% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Madryt 1 149' 1 0 1 3 1 0 1 39 0% 1
2022/2023   4 511' 4 0 2 8 2 0 8 192 80% 1
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Fenerbahce 4 511' 4 0 2 8 2 0 8 192 80% 1

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2