Luke Shaw vs Felipe - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
23
Defence
185 cm
75 kg
30 lat (1995-07-12)
England England
Profil zawodnika
18
Defence
191 cm
84 kg
36 lat (1989-05-16)
Brazil Brazil
Statystyki Luke Shaw, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Premier League Klubowe mecze towarzyskie Premier League Summer Series Euro Mecze towarzyskie Reprezentacje Mistrzostwa Świata Champions cup
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Felipe, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Premier League Puchar Anglii Carabao Cup Johnstones Paint Trophy Copa America Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Champions cup Brasiliense Liga brazylijska Serie A Copa Libertadores Puchar Brazylii Klubowe Mistrzostwa Świata
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Luke Shaw
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   39 0 0 1 4765' 39 0 17 8 0 8 2 0 20 1769 85% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester United 36 0 0 1 4321' 36 0 14 8 0 8 2 0 19 1653 87% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Manchester United 1 0 0 0 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 46 0% 0
Premier League Summer Series Manchester United 2 0 0 0 308' 2 0 2 0 0 0 0 0 1 70 93% 0
2024/2025   6 0 0 0 719' 6 0 3 1 0 2 1 0 1 440 90% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester United 5 0 0 0 629' 5 0 3 1 0 1 0 0 1 276 89% 0
Premier League Premier League Premier League Brentford 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Manchester United 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 1 1 0 0 164 91% 0
2023/2024   15 0 0 2 1811' 15 0 7 7 0 6 1 0 4 663 84% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester United 12 0 0 1 1413' 12 0 5 6 0 2 0 0 3 547 86% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 1 172' 1 0 1 2 0 0 0 62 82% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester United 2 0 0 1 226' 2 0 1 1 0 2 1 0 1 54 70% 0
2022/2023   55 2 0 6 4612' 41 6 9 12 0 11 5 26 20 1561 86% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 4 0 0 1 390' 4 0 0 1 0 0 0 0 2 31 77% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester United 34 1 0 2 3099' 30 5 2 8 0 11 5 23 15 1438 87% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Manchester United 10 0 0 2 710' 4 1 5 2 0 0 0 3 3 92 71% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Anglia 2 1 0 0 161' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester United 5 0 0 1 252' 2 0 1 1 0 - - - - - - -
2021/2022   42 0 0 7 3079' 29 6 1 11 0 5 1 32 20 1037 84% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester United 7 0 0 2 577' 5 2 0 2 0 0 0 1 1 47 77% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Anglia 7 0 0 2 360' 4 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 1 120' 1 0 0 0 0 1 3 113 81% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester United 27 0 0 3 2022' 19 4 1 8 0 5 1 30 16 877 84% 2
2020/2021   49 1 0 6 4369' 41 6 4 12 0 9 4 48 28 1647 84% 3
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Manchester United 8 0 0 0 646' 5 2 1 2 0 3 1 9 4 236 85% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester United 34 1 0 5 3001' 30 3 2 8 0 5 3 29 20 1065 84% 3
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 2 211' 1 0 1 0 0 2 1 71 86% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester United 4 0 0 1 421' 4 1 0 1 0 1 0 6 3 231 82% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester United 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 2 0 44 75% 0
2019/2020   40 1 0 2 3533' 29 8 4 9 0 20 9 30 22 1434 87% 5
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Manchester United 4 0 0 1 360' 4 0 0 1 0 3 1 6 6 245 86% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 4 1 0 1 380' 3 1 0 1 0 6 3 2 5 188 88% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester United 30 0 0 0 2472' 20 5 4 7 0 11 5 22 11 1001 87% 4
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester United 2 0 0 0 321' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   43 1 0 5 3815' 41 2 0 15 0 25 8 60 25 1848 83% 1
Premier League Premier League Premier League Manchester United 30 1 0 4 2682' 29 1 0 11 0 21 7 42 17 1383 83% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester United 8 0 0 0 720' 8 0 0 3 0 4 1 17 5 340 84% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Barcelona 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 3 270' 3 0 0 0 0 1 3 125 83% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Anglia 2 0 0 1 143' 1 1 0 1 0 - - - - - - -
2017/2018   31 0 0 0 1717' 14 2 5 2 0 10 6 4 9 444 84% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester United 3 223' 1 0 2 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 4 0 0 0 406' 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester United 21 0 0 0 998' 8 1 3 2 0 9 5 4 8 405 84% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester United 3 90' 1 0 0 1 1 0 1 39 79% 0
2016/2017   26 0 0 1 1978' 16 6 2 1 0 7 2 13 10 598 86% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester United 3 0 0 0 226' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Manchester United 15 0 0 1 1272' 9 5 2 1 0 6 1 7 6 382 85% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Anglia 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Manchester United 5 390' 4 0 0 1 1 6 4 216 88% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   9 0 0 1 724' 7 2 0 1 0 1 1 8 3 272 86% 1
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Manchester United 1 0 0 0 160' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester United 3 0 0 0 114' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Manchester United 5 0 0 1 450' 5 0 0 1 0 1 1 8 3 272 86% 1
2014/2015   24 0 0 0 2446' 20 8 3 3 1 3 1 12 15 541 87% 1
Euro Euro Euro Anglia 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 4 0 0 0 448' 3 2 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Manchester United 18 0 0 0 1818' 15 6 2 3 1 3 1 12 15 541 87% 1
2013/2014   37 0 0 1 3535' 36 1 4 3 0 24 10 27 45 1405 79% 0
Premier League Premier League Premier League Southampton 36 0 0 1 3445' 35 1 4 3 0 24 10 27 45 1405 79% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2012/2013   32 0 0 0 2812' 22 7 4 2 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Southampton 31 0 0 0 2745' 22 7 3 2 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 1 67' 0 0 1 - - - - - - -
Statystyki Felipe
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2023/2024   8 0 0 0 844' 7 0 3 4 0 3 0 0 3 307 67% 0
Premier League Premier League Premier League Nottingham Forest 5 0 0 0 481' 4 0 2 4 0 3 0 0 2 205 86% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Nottingham Forest 2 210' 2 0 0 0 0 0 0 33 88% 0
Johnstones Paint Trophy Nottingham Forest U21 1 153' 1 0 1 0 0 0 1 69 0% 0
2022/2023   39 0 0 1 1900' 18 1 3 4 0 11 2 13 13 566 78% 4
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Atletico Madryt 3 90' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Nottingham Forest 17 0 0 1 1523' 15 1 2 4 0 10 2 9 10 438 74% 4
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Atletico Madryt 14 257' 2 0 1 1 0 4 3 128 92% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Atletico Madryt 5 30' 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   44 2 0 1 3018' 22 2 12 9 3 10 4 26 15 872 81% 3
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Atletico Madryt 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 2 1 35 74% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Atletico Madryt 35 2 0 1 2223' 15 1 11 5 1 10 4 22 14 768 81% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Atletico Madryt 8 0 0 0 705' 6 1 1 3 2 0 0 2 0 69 81% 0
2020/2021   53 0 0 0 3397' 27 3 10 8 0 9 1 23 14 959 82% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Atletico Madryt 37 0 0 0 2898' 23 3 8 8 0 9 1 22 13 844 84% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Alaves 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Brazylia 7 71' 0 0 1 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Atletico Madryt 8 428' 4 0 1 0 0 1 1 115 67% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Red Bull Salzburg 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Atletico Madryt 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   43 2 0 0 2970' 30 0 3 8 0 20 5 38 19 869 77% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Atletico Madryt 9 1 0 0 750' 7 0 1 1 0 4 2 10 7 190 78% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Atletico Madryt 34 1 0 0 2220' 23 0 2 7 0 16 3 28 12 679 77% 2
2018/2019   50 4 0 2 4716' 50 1 0 15 1 36 10 45 34 1904 84% 4
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 31 1 0 2 2856' 31 1 0 10 0 28 8 39 25 1450 85% 3
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Feirense 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii FC Porto 5 2 0 0 510' 5 0 0 1 1 - - - - - - -
Superpuchar Atletico Madryt 2 0 0 0 210' 2 0 0 2 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Porto 10 1 0 0 930' 10 0 0 2 0 8 2 6 9 454 80% 1
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi FC Porto 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
2017/2018   45 4 0 1 3840' 42 0 0 7 2 2 1 10 13 219 79% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi FC Porto 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 32 3 0 0 2700' 30 0 0 7 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii FC Porto 4 300' 3 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii FC Porto 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Porto 7 1 0 1 630' 7 0 0 0 1 2 1 10 13 219 79% 0
2016/2017   42 3 0 0 3780' 42 0 0 11 0 32 12 55 32 1676 84% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 32 2 0 0 2880' 32 0 0 9 0 25 10 39 24 1274 84% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Porto 10 1 0 0 900' 10 0 0 2 0 7 2 16 8 402 82% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów AS Roma 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2