FaÅ¡ko vs Chyla - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
23
Midfield
Slovakia Slovakia
Profil zawodnika
13
Midfield
Slovakia Slovakia
Statystyki Faško, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga słowacka Europa Conference League Klubowe mecze towarzyskie Club Friendlies
Meczów
Goli
Asyst
Hattrick
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Chyla, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga słowacka EURO U-21 Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie U-21
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Faško
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   32 17 7 9 4774' 32 0 24 0 0 60 28 0 32 696 73% 4
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka MSK Zilina 28 14 6 9 4282' 28 0 22 0 0 60 28 0 32 696 73% 4
Europa Conference League MSK Zilina 2 312' 2 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie MSK Zilina 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie FC Kosice 1 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
Club Friendlies MSK Zilina 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   31 8 3 10 3701' 31 0 12 3 0 78 30 0 40 1116 59% 2
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka FC Kosice 31 8 3 10 3701' 31 0 12 3 0 78 30 0 40 1116 59% 2
2023/2024   29 1 0 5 3688' 29 0 14 4 1 38 10 0 22 462 67% 1
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka FC Kosice 29 1 0 5 3688' 29 0 14 4 1 38 10 0 22 462 67% 1
2022/2023   3 360' 3 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Dukla Bańska Bystrzyca 3 360' 3 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Chyla
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   20 2 0 1 2883' 20 0 16 4 0 18 5 0 38 672 75% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Podbrezova 20 2 0 1 2883' 20 0 16 4 0 18 5 0 38 669 75% 0
Mecze towarzyskie U-21 Mecze towarzyskie U-21 Mecze towarzyskie U-21 Słowacja U21 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 3 67% 0
2024/2025   27 0 0 0 3439' 27 0 15 7 0 18 3 0 30 817 56% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Podbrezova 27 0 0 0 3439' 27 0 15 7 0 18 3 0 30 817 56% 0
2023/2024   23 0 0 0 2759' 23 0 10 5 0 2 0 0 9 419 70% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Podbrezova 10 0 0 0 1383' 10 0 7 2 0 2 0 0 9 419 70% 0
Druga liga słowacka Druga liga słowacka Druga liga słowacka Zilina B 13 0 0 0 1376' 13 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2