Eric Bertrand Bailly vs Allan Nyom - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
2
Defence
188 cm
77 kg
32 lat (1994-04-12)
Ivory Coast Ivory Coast
Profil zawodnika
12
Defence
193 cm
80 kg
38 lat (1988-05-10)
Cameroon Cameroon
Statystyki Eric Bertrand Bailly, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga hiszpańska Puchar Króla Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Puchar Narodów Afryki Olimpiada Champions cup
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Allan Nyom, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Króla Liga hiszpańska Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Mistrzostwa Świata
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Eric Bertrand Bailly
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   17 1 0 0 1626' 17 0 2 3 0 5 1 0 8 603 86% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Oviedo 16 1 0 0 1506' 16 0 2 3 0 5 1 0 7 528 85% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Oviedo 1 120' 1 0 0 0 0 0 1 75 92% 0
2024/2025   8 0 0 0 955' 8 0 4 2 1 4 0 0 1 316 88% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 8 0 0 0 955' 8 0 4 2 1 4 0 0 1 316 88% 0
2023/2024   20 0 0 0 2233' 20 0 8 4 0 4 0 0 18 828 88% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 9 0 0 0 856' 9 0 1 4 0 2 0 0 5 385 88% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska FC Barcelona 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Villarreal 1 159' 1 0 1 1 0 0 1 38 79% 0
Europa Conference League Besiktas Stambuł 3 381' 3 0 2 0 0 0 3 117 89% 0
Europa Conference League Lugano 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Besiktas Stambuł 5 607' 5 0 3 1 0 0 8 207 87% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Villarreal 2 230' 2 0 1 0 0 0 1 81 93% 0
2022/2023   31 0 0 0 2368' 12 8 11 3 1 2 1 8 5 246 85% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki WKS 2 0 0 0 266' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 23 0 0 0 1406' 5 3 11 1 0 2 1 8 5 246 85% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Marsylia 1 0 0 0 30' 0 0 0 0 1 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Olympique Marsylia 5 0 0 0 666' 5 4 0 2 0 - - - - - - -
2021/2022   37 0 0 0 726' 6 2 1 1 0 0 0 2 0 81 83% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester United 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Manchester United 28 0 0 0 456' 3 2 1 1 0 0 0 2 0 81 83% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester City 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester United 8 180' 2 0 0 - - - - - - -
2020/2021   43 0 0 1 2058' 18 3 2 4 0 2 0 19 7 810 89% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester United 3 180' 2 0 0 0 0 0 2 54 91% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 1 0 0 0 135' 1 1 0 0 0 1 0 0 0 37 89% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester United 28 0 0 0 1147' 10 1 2 3 0 1 0 10 3 476 87% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester United 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Manchester United 8 0 0 1 596' 5 1 0 1 0 0 0 9 2 243 93% 0
2019/2021   5 0 0 0 426' 4 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata WKS 3 0 0 0 270' 3 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki WKS 2 0 0 0 156' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   25 0 0 0 1204' 8 3 3 2 0 3 0 8 1 317 88% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester United 14 303' 1 0 3 0 0 2 0 69 90% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester United 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Manchester United 6 0 0 0 460' 4 1 0 1 0 1 0 5 0 135 86% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 4 0 0 0 441' 3 2 0 1 0 2 0 1 1 113 89% 0
2018/2019   32 0 0 0 1759' 14 3 4 1 1 5 1 8 12 390 87% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester United 21 0 0 0 1153' 8 2 4 0 1 3 1 5 5 263 87% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester United 8 0 0 0 396' 4 1 0 1 0 2 0 3 6 103 87% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester United 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 2 90' 1 0 0 0 0 0 1 24 83% 0
2017/2018   30 3 0 0 2142' 20 1 3 3 0 3 1 12 11 504 86% 1
Premier League Premier League Premier League Manchester United 18 1 0 0 1161' 11 0 2 2 0 3 1 10 9 368 86% 0
Premier League Premier League Premier League Liverpool FC 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki WKS 5 2 0 0 531' 5 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 3 180' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester United 4 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 0 0 2 2 136 83% 1
2016/2017   43 0 0 0 3430' 35 3 1 8 2 7 2 38 31 1363 88% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester United 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Manchester United 30 0 0 0 2410' 24 3 1 4 0 6 1 28 25 871 86% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Manchester United 10 0 0 0 930' 10 0 0 4 2 1 1 10 6 492 91% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2017   5 0 0 0 270' 3 0 0 2 0 - - - - - - -
World Cup Qualification Africa WKS 5 0 0 0 270' 3 0 0 2 0 - - - - - - -
2015/2016   44 1 0 0 3545' 34 7 0 14 1 4 1 36 25 710 79% 0
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Manchester United 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Villarreal 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki WKS 3 0 0 0 84' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Villarreal 9 1 0 0 706' 7 1 0 1 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 29 0 0 0 2485' 24 5 0 11 1 4 1 36 25 710 79% 0
2014/2015   35 0 0 0 1811' 16 4 1 8 1 3 0 13 11 391 79% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Espanyol 16 0 0 0 532' 4 1 1 1 0 1 0 2 3 98 70% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 15 0 0 0 1099' 10 3 0 5 0 2 0 11 8 293 82% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Villarreal 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Villarreal 3 0 0 0 180' 2 0 0 2 1 - - - - - - -
Statystyki Allan Nyom
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   9 0 0 1 1102' 9 0 5 6 1 5 1 0 6 234 71% 1
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Getafe 2 239' 2 0 1 2 0 0 2 92 86% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Getafe 7 0 0 1 863' 7 0 4 6 1 3 1 0 4 142 62% 1
2024/2025   10 1 0 2 1208' 10 0 5 4 0 9 4 0 9 272 80% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Getafe 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 2 50% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Getafe 10 1 0 2 1208' 10 0 5 4 0 9 4 0 9 270 80% 0
2023/2024   23 0 0 1 2490' 23 0 6 7 0 4 0 0 17 742 73% 4
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Leganes 23 0 0 1 2490' 23 0 6 6 0 4 0 0 17 742 73% 4
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Racing de Ferrol 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Leganes 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   38 1 0 1 3423' 32 4 5 14 0 11 3 29 29 1152 78% 8
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Leganes 38 1 0 1 3423' 32 4 5 14 0 11 3 29 29 1152 78% 8
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Cartagena 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   37 1 0 1 2191' 18 5 3 6 0 1 1 18 19 609 73% 3
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Leganes 17 1 0 1 1613' 15 3 1 5 0 1 1 17 17 545 73% 3
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Eibar 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Getafe 20 0 0 0 578' 3 2 2 1 0 0 0 1 2 64 66% 0
2020/2021   34 0 0 2 3626' 28 12 3 11 1 5 1 34 18 448 63% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Getafe 34 0 0 2 3626' 28 12 3 11 1 5 1 34 18 448 63% 0
2019/2020   43 2 0 1 4903' 39 17 4 15 2 14 4 74 32 519 61% 3
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Getafe 34 2 0 0 4047' 31 16 3 13 2 13 4 62 23 406 60% 3
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Getafe 9 0 0 1 856' 8 1 1 2 0 1 0 12 9 113 64% 0
2018/2019   34 1 0 1 2666' 22 6 3 8 1 6 3 36 22 486 79% 4
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Leganes 1 0' 0 0 0 0 0 0 1 38 92% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Leganes 31 1 0 1 2486' 20 6 3 8 1 5 3 34 20 371 76% 4
Championship Championship Championship West Bromwich Albion 2 180' 2 0 0 1 0 2 1 77 87% 0
2017/2018   43 0 0 1 3034' 29 2 4 7 0 3 0 20 20 574 78% 0
Premier League Premier League Premier League West Bromwich Albion 37 0 0 1 2674' 25 2 4 7 0 3 0 20 20 574 78% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Bromwich Albion 3 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Kamerun 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Bromwich Albion 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2016/2017   37 0 0 2 3056' 30 3 3 8 0 6 1 50 18 734 71% 2
Premier League Premier League Premier League Watford 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League West Bromwich Albion 34 0 0 2 2936' 29 3 3 8 0 6 1 50 18 734 71% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Watford 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2015/2017   2 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
World Cup Qualification Africa Kamerun 2 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
2015/2016   45 0 0 1 3907' 33 10 3 8 0 7 1 65 23 821 68% 0
Premier League Premier League Premier League Watford 38 0 0 1 3465' 29 9 3 8 0 7 1 65 23 821 68% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Watford 5 0 0 0 442' 4 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Kamerun 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   39 1 0 0 3441' 36 1 2 9 0 11 5 48 31 1004 75% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Granada 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Granada 37 1 0 0 3261' 34 1 2 8 0 11 5 48 31 1004 75% 0
2013/2014   37 0 0 2 3762' 34 3 7 9 0 9 1 30 41 981 76% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Granada 37 0 0 2 3762' 34 3 7 9 0 9 1 30 41 981 76% 0
2012/2013   36 0 0 2 3674' 35 8 0 9 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Granada 36 0 0 2 3674' 35 8 0 9 0 - - - - - - -
2011/2013   1 0 0 0 158' 1 1 0 1 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Kamerun 1 0 0 0 158' 1 1 0 1 0 - - - - - - -
2011/2012   35 0 0 0 2946' 31 2 0 12 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Granada 35 0 0 0 2946' 31 2 0 12 0 - - - - - - -
2010/2011   43 1 0 0 110' 0 1 0 1 1 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Granada 43 1 0 0 110' 0 1 0 1 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2