Enes Sali vs Batna - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
98
Midfield
Unknown Unknown
Profil zawodnika
11
Forward
Morocco Morocco
Statystyki Enes Sali, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga arabii saudyjskiej Liga amerykańska MLS Leagues Cup
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Batna, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga arabii saudyjskiej
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Enes Sali
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   8 0 0 1 1199' 8 0 8 3 0 8 2 0 1 194 80% 1
Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Al Riyadh 8 0 0 1 1199' 8 0 8 2 0 8 2 0 1 189 80% 1
Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Dallas Burn 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 5 80% 0
2024/2025   2 1 0 1 245' 2 0 1 1 0 14 4 0 6 79 76% 0
Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Al Riyadh 2 1 0 1 245' 2 0 1 1 0 14 4 0 6 79 76% 0
2023/2024   6 1 0 0 837' 6 0 5 0 0 11 5 0 4 153 25% 1
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Viitorul Constanta 5 1 0 0 685' 5 0 4 0 0 11 5 0 4 153 25% 1
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii FC Viitorul Constanta ' 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Viitorul Constanta 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Rumunii 3 FC Viitorul Constanta 1 152' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   31 2 0 0 1353' 3 2 14 3 0 1 0 0 1 15 87% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Viitorul Constanta 31 2 0 0 1353' 3 2 14 3 0 1 0 0 1 15 87% 0
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii FC Viitorul Constanta 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   31 1 0 0 1627' 4 4 17 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Viitorul Constanta 30 1 0 0 1545' 4 4 16 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Rumunia 1 82' 0 0 1 - - - - - - -
Statystyki Batna
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   26 9 5 8 2610' 26 0 3 5 1 89 39 0 57 528 80% 30
Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Al Fateh FC 26 9 5 8 2610' 26 0 3 5 1 89 39 0 57 528 80% 30
2024/2025   26 13 5 6 2678' 26 0 4 4 0 98 38 0 57 690 84% 22
Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Al Fateh FC 26 13 5 6 2678' 26 0 4 3 0 98 38 0 57 690 84% 22
Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Al Khaleej 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2023/2024   22 8 1 8 2324' 22 0 5 3 0 72 31 0 72 606 78% 21
Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Al Fateh FC 22 8 1 8 2324' 22 0 5 3 0 72 31 0 72 606 78% 21
2022/2023   4 360' 4 0 0 9 5 0 12 140 88% 4
Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Al Fateh FC 4 360' 4 0 0 9 5 0 12 140 88% 4

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2