Emir Karic vs Albert Vallci - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
17
Defence
28 lat (1997-06-09)
Austria Austria
Profil zawodnika
5
Defence
30 lat (1995-07-02)
Austria Austria
Statystyki Emir Karic, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Europy Liga Mistrzów Liga austriacka Puchar Austrii Klubowe mecze towarzyskie Club Friendlies EURO U-21
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Albert Vallci, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Szwajcarii Liga szwajcarska Liga austriacka Klubowe mecze towarzyskie Euro
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Emir Karic
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   41 0 0 3 4292' 41 0 7 5 0 23 1 0 18 2103 64% 7
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sturm Graz 8 0 0 0 799' 8 0 1 2 0 3 0 0 4 364 77% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sturm Graz 2 180' 2 0 0 1 0 0 0 124 76% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Sturm Graz 25 0 0 3 2607' 25 0 5 3 0 17 1 0 12 1265 77% 3
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Sturm Graz 4 526' 4 0 1 2 0 0 2 350 0% 2
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Sturm Graz 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Club Friendlies Sturm Graz 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   10 0 0 2 1418' 10 0 7 6 1 5 1 0 3 435 76% 1
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Sturm Graz 7 0 0 1 997' 7 0 5 5 1 5 1 0 3 435 76% 1
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Sturm Graz 3 0 0 1 421' 3 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   24 0 0 0 2552' 19 5 6 4 0 15 3 0 9 1070 72% 5
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Darmstadt 1 90' 1 0 0 3 0 0 1 88 83% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Darmstadt 23 0 0 0 2462' 18 5 6 4 0 12 3 0 8 982 71% 5
2022/2023   32 2 0 0 3084' 19 8 11 5 0 8 3 13 5 723 76% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Darmstadt 2 0 0 0 353' 2 2 0 1 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Darmstadt 30 2 0 0 2731' 17 6 11 4 0 8 3 13 5 723 76% 1
2021/2022   33 2 0 1 2767' 12 8 15 4 0 17 4 17 6 510 78% 3
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Darmstadt 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Darmstadt 32 2 0 1 2647' 11 8 15 4 0 17 4 17 6 510 78% 3
2020/2021   25 0 0 0 2328' 18 5 6 6 1 4 1 23 11 667 80% 2
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Altach 1 0 0 0 58' 0 0 1 1 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Altach 24 0 0 0 2270' 18 5 5 5 1 4 1 23 11 667 80% 2
2019/2020   29 1 0 1 2819' 29 4 0 5 0 11 2 39 21 1306 81% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Altach 28 1 0 1 2729' 28 4 0 4 0 11 2 39 21 1306 81% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Altach 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
2018/2019   33 0 0 1 2598' 22 5 4 4 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Altach 1 0 0 0 159' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Altach 32 0 0 1 2439' 21 4 4 4 0 - - - - - - -
2017/2018   28 0 0 0 1841' 16 3 3 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka FC Liefering 28 0 0 0 1841' 16 3 3 0 0 - - - - - - -
2016/2017   36 0 0 0 3238' 26 7 6 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka FC Liefering 36 0 0 0 3238' 26 7 6 0 0 - - - - - - -
2015/2016   19 0 0 0 1100' 8 2 4 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka FC Liefering 19 0 0 0 1100' 8 2 4 0 0 - - - - - - -
2014/2015   2 176' 1 0 1 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka LASK Linz 2 176' 1 0 1 - - - - - - -
Statystyki Albert Vallci
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   19 2 0 2 1832' 18 1 1 6 0 25 5 0 9 730 74% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii St. Gallen 2 0 0 0 256' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Rapperswil-Jona 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska St. Gallen 3 0 0 1 270' 3 0 0 2 0 5 2 0 3 202 69% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Sturm Graz 13 2 0 1 1170' 13 0 0 4 0 20 3 0 6 528 77% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie St. Gallen 1 0 0 0 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   34 4 0 1 3217' 34 0 2 13 2 18 5 0 17 2147 84% 0
Europa Conference League St. Gallen 8 1 0 0 750' 8 0 0 2 0 8 3 0 4 677 86% 0
Europa Conference League Tobył Kostanaj 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska St. Gallen 25 2 0 1 2377' 25 0 2 9 2 10 2 0 13 1470 83% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Basel 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii St. Gallen 1 1 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   36 5 0 0 3328' 36 0 1 11 0 38 13 0 15 1673 69% 2
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii St. Gallen 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska St. Gallen 36 5 0 0 3328' 36 0 1 10 0 38 13 0 15 1673 69% 2
2022/2023   29 1 0 0 2118' 15 3 8 8 0 9 0 13 14 543 74% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska St. Gallen 27 0 0 0 1998' 14 3 8 8 0 9 0 13 14 543 74% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii St. Gallen 2 1 0 0 120' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Red Bull Salzburg 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   32 2 0 3 2430' 18 6 5 6 0 14 6 26 3 794 72% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Red Bull Salzburg 8 180' 2 0 0 1 0 2 1 105 75% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Red Bull Salzburg 2 0 0 0 226' 2 1 0 1 0 0 0 3 0 31 84% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Red Bull Salzburg 2 1 0 0 172' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Red Bull Salzburg 20 1 0 3 1852' 13 5 4 5 0 13 6 21 2 658 71% 0
2019/2020   38 2 0 2 2319' 19 5 4 6 0 16 3 19 14 632 76% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Red Bull Salzburg 4 89' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Red Bull Salzburg 28 2 0 2 1870' 15 5 3 4 0 16 3 19 14 602 76% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Austria Wiedeń 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Red Bull Salzburg 2 90' 1 0 0 0 0 0 0 30 67% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Red Bull Salzburg 4 0 0 0 270' 3 0 0 2 0 - - - - - - -
2018/2019   36 3 0 1 2634' 27 1 2 5 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii FC Wacker Innsbruck 1 2 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Red Bull Salzburg 3 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka FC Wacker Innsbruck 16 0 0 1 1440' 16 0 0 3 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Red Bull Salzburg 13 1 0 0 937' 9 1 1 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Red Bull Salzburg 3 0 0 0 77' 0 0 1 1 0 - - - - - - -
2017/2018   36 3 0 0 3106' 34 0 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii FC Wacker Innsbruck 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka FC Wacker Innsbruck 35 3 0 0 3016' 33 0 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   33 4 0 0 2963' 30 2 2 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka SV Horn 33 4 0 0 2963' 30 2 2 0 0 - - - - - - -
2014/2015   17 0 0 0 507' 1 2 4 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Kapfenberger SV 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Kapfenberger SV 16 0 0 0 507' 1 2 4 0 0 - - - - - - -
2013/2014   3 180' 2 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Kapfenberger SV 3 180' 2 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2