Emil Krafth vs Daniel Burn - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
17
Defence
181 cm
79 kg
31 lat (1994-08-02)
Sweden Sweden
Profil zawodnika
33
Defence
198 cm
83 kg
34 lat (1992-05-09)
England England
Statystyki Emil Krafth, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Premier League Carabao Cup Liga Mistrzów Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro Mistrzostwa Świata Liga szwedzka Superpuchar 2 liga szwedzka
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Rezerwowi
Statystyki Daniel Burn, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Premier League Carabao Cup Liga Mistrzów Puchar Anglii Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Premier League Summer Series
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Emil Krafth
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   4 0 0 0 539' 4 0 3 0 0 0 0 0 1 195 44% 0
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 19 74% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Newcastle United 2 313' 2 0 2 0 0 0 0 83 87% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Newcastle United 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 1 93 0% 0
2024/2025   7 0 0 0 722' 7 0 1 2 0 1 0 0 6 446 88% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Newcastle United 3 0 0 0 362' 3 0 1 0 0 0 0 0 2 160 91% 0
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 2 0 0 0 180' 2 0 0 2 0 1 0 0 2 138 81% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Szwecja 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 1 86 90% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Newcastle United 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 62 90% 0
2023/2024   12 0 0 0 1128' 11 1 2 2 0 5 1 0 8 553 83% 0
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 9 0 0 0 766' 8 1 0 2 0 4 0 0 7 490 86% 0
Premier Reserve League Newcastle United U21 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Newcastle United 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 11 36% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Newcastle United 2 226' 2 0 1 1 1 0 1 52 69% 0
2022/2023   4 0 0 0 335' 2 0 2 3 0 0 0 2 2 108 83% 0
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 1 90' 0 0 1 0 0 0 0 1 0% 0
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Szwecja 3 0 0 0 245' 2 0 1 3 0 0 0 2 2 107 84% 0
2021/2022   45 0 0 1 3161' 25 7 4 7 0 6 3 26 19 831 74% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Szwecja 8 0 0 0 695' 5 1 2 2 0 1 1 6 7 212 76% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Szwecja 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 43 72% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Newcastle United 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 35 0 0 1 2256' 18 6 2 5 0 5 2 20 11 576 73% 0
2020/2021   43 1 0 0 2450' 19 7 3 4 0 4 3 9 8 447 76% 1
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 33 1 0 0 1733' 14 5 2 4 0 4 3 8 8 399 76% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Newcastle United 1 0 0 0 188' 1 1 0 0 0 0 0 1 0 13 77% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Szwecja 6 157' 1 0 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Newcastle United 3 0 0 0 372' 3 1 0 0 0 0 0 0 0 35 74% 0
2019/2020   37 0 0 1 2092' 14 5 6 0 0 4 0 4 7 281 76% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Newcastle United 1 0 0 0 170' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 33 0 0 1 1742' 11 4 6 0 0 4 0 4 7 281 76% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Newcastle United 3 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   45 1 0 1 3373' 34 1 3 2 0 10 5 40 34 778 75% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Amiens 37 1 0 1 3205' 33 1 2 2 0 10 5 40 34 778 75% 0
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Szwecja 4 78' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Amiens 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Amiens 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   38 0 0 0 1116' 10 2 2 2 0 2 1 7 11 357 80% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Bologna 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Bologna 37 0 0 0 1116' 10 2 2 2 0 2 1 7 11 357 80% 0
2016/2017   48 1 0 2 3099' 23 5 11 2 2 5 2 18 8 676 79% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Szwecja 2 0 0 0 173' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Bologna 34 0 0 0 2296' 16 4 10 1 2 5 2 18 8 676 79% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Szwecja 9 0 0 2 330' 3 0 1 1 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Bologna 3 1 0 0 300' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   10 1 0 0 388' 2 1 2 0 0 0 0 1 2 64 80% 0
Serie A Serie A Serie A Bologna 10 0 0 0 388' 2 1 2 0 0 0 0 1 2 64 80% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Szwecja U21 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2014/2015   1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwecji Puchar Szwecji Puchar Szwecji Helsingborg 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2013/2014   3 0 0 0 350' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwecji Puchar Szwecji Puchar Szwecji Helsingborg 3 0 0 0 350' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   6 115' 1 0 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Helsingborg 3 115' 1 0 1 - - - - - - -
Puchar Szwecji Puchar Szwecji Puchar Szwecji Helsingborg 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Helsingborg 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Daniel Burn
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   41 2 0 5 3906' 41 0 4 14 1 22 11 0 17 1829 73% 4
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 24 1 0 2 2265' 24 0 2 11 1 10 3 0 12 992 79% 3
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Newcastle United 2 180' 2 0 0 0 0 0 1 59 85% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Newcastle United 11 1 0 2 1055' 11 0 1 2 0 11 8 0 2 496 85% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Newcastle United 1 0 0 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 1 72 92% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Anglia 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 8 88% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Newcastle United 3 0 0 0 316' 3 0 1 1 0 0 0 0 1 202 0% 1
2024/2025   44 2 0 1 4076' 44 0 1 12 0 25 7 0 13 2217 88% 6
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Newcastle United 5 1 0 0 480' 5 0 0 0 0 2 1 0 1 161 83% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup AFC Wimbledon 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 37 1 0 1 3330' 37 0 0 11 0 22 6 0 12 1950 88% 6
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Newcastle United 2 0 0 0 266' 2 0 1 1 0 1 0 0 0 106 87% 0
2023/2024   40 4 0 2 4391' 39 1 11 4 0 27 8 0 12 1807 80% 5
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Newcastle United 3 1 0 0 340' 3 0 1 0 0 3 1 0 0 94 69% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Newcastle United 4 1 0 0 542' 4 0 2 0 0 2 1 0 0 211 80% 1
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 33 2 0 2 3509' 32 1 8 4 0 22 6 0 11 1490 81% 4
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Newcastle United 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 12 83% 0
2022/2023   44 2 0 0 4571' 41 8 3 7 0 18 3 30 4 1334 78% 7
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Newcastle United 6 1 0 0 636' 6 1 0 1 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 37 1 0 0 3935' 35 7 3 6 0 18 3 30 4 1334 78% 7
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Newcastle United 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   36 1 0 1 2949' 30 3 1 8 0 14 5 23 5 1120 80% 4
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brighton & Hove Albion 2 0 0 0 256' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 17 1 0 0 1253' 12 2 1 4 0 6 4 14 0 562 82% 0
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 17 0 0 1 1440' 16 0 0 4 0 8 1 9 5 558 78% 4
2020/2021   42 1 0 0 3014' 28 3 4 7 0 13 5 38 8 1112 78% 2
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 37 1 0 0 2564' 23 3 4 6 0 12 5 33 6 931 77% 1
Premier League Premier League Premier League Wolverhampton Wanderers 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brighton & Hove Albion 3 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 1 0 1 2 44 84% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 2 180' 2 0 0 0 0 4 0 137 86% 1
2019/2020   34 0 0 0 3127' 33 2 1 5 0 13 0 32 14 1201 74% 3
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 34 0 0 0 3127' 33 2 1 5 0 13 0 32 14 1201 74% 3
2018/2019   34 0 0 0 1545' 16 0 1 3 0 11 2 14 13 471 75% 1
Championship Championship Championship Wigan Athletic 14 0 0 0 1215' 13 0 1 3 0 10 2 10 13 359 70% 1
Championship Championship Championship Blackburn Rovers 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Swansea City 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 14 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 6 330' 3 0 0 1 0 4 0 112 90% 0
2017/2018   53 6 0 0 4751' 52 0 1 9 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wigan Athletic 8 1 0 0 701' 7 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 1 League 1 League 1 Wigan Athletic 45 5 0 0 4050' 45 0 0 8 0 - - - - - - -
2016/2017   47 1 0 0 3921' 41 0 3 10 0 17 2 52 26 1482 68% 3
Championship Championship Championship Wigan Athletic 45 1 0 0 3741' 39 0 3 9 0 17 2 52 26 1482 68% 3
Championship Championship Championship Rotherham United 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wigan Athletic 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
2015/2016   46 0 0 1 3098' 30 1 4 9 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Fulham 42 0 0 1 2918' 28 1 4 9 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Fulham 3 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   46 2 0 0 1830' 20 0 0 7 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Fulham 3 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Fulham 39 1 0 0 1800' 20 0 0 7 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 4 30' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   35 2 0 0 3089' 30 4 2 2 0 4 0 4 1 203 72% 0
Premier League Premier League Premier League Fulham 10 0 0 0 770' 6 3 1 0 0 4 0 4 1 203 72% 0
Championship Championship Championship Birmingham City 24 1 0 0 2199' 23 1 1 2 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Birmingham City 1 1 0 0 120' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   37 3 0 0 3330' 37 0 0 11 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Yeovil Town 37 3 0 0 3330' 37 0 0 11 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Preston North End 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2010/2011   12 810' 9 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Darlington 1883 12 810' 9 0 0 - - - - - - -
2009/2010   13 0 0 0 259' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Darlington 1883 13 0 0 0 259' 2 1 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2