Žebrauskas vs Mahamane Traore - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
14
Midfield
Lithuania Lithuania
Profil zawodnika
16
Midfield
176 cm
70 kg
37 lat (1988-08-31)
Mali Mali
Statystyki Žebrauskas, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Europa Conference League Klubowe mecze towarzyskie Liga litewska Druga liga litewska Mecze towarzyskie U-21
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Mahamane Traore, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów Puchar Narodów Afryki Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Rezerwowi
Statystyki Žebrauskas
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2024/2025   20 0 0 0 2001' 20 0 2 7 0 0 0 0 2 7 0% 0
Europa Conference League FA Siauliai 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga litewska Liga litewska Liga litewska FA Siauliai 18 0 0 0 1791' 18 0 2 4 0 0 0 0 2 7 0% 0
Druga liga litewska Druga liga litewska Druga liga litewska FA Siauliai B 0 0 0 ' 2 0 - - - - - - -
Mecze towarzyskie U-21 Mecze towarzyskie U-21 Mecze towarzyskie U-21 Lithuania U21 2 0 0 0 210' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   6 0 0 0 754' 6 0 3 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Lithuania U21 6 0 0 0 754' 6 0 3 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Mahamane Traore
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2017/2018   2 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Żalgiris Wilno 2 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   16 2 0 2 1225' 4 5 8 2 0 8 3 9 3 227 91% 1
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Nice 1 0 0 0 65' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 15 2 0 2 1160' 4 4 8 2 0 8 3 9 3 227 91% 1
2014/2015   - - - - - - -
2013/2014   14 0 0 1 1152' 8 3 3 2 1 12 4 15 6 316 83% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nice 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 13 0 0 1 1152' 8 3 3 2 1 12 4 15 6 316 83% 0
2012/2013   25 4 0 0 2514' 23 5 1 9 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Nice 1 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 24 3 0 0 2514' 23 5 1 9 0 - - - - - - -
2011/2012   17 1 0 0 2258' 16 11 1 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Metz 17 1 0 0 2258' 16 11 1 0 0 - - - - - - -
2010/2011   19 4 0 0 2292' 18 8 1 1 2 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Metz 19 4 0 0 2292' 18 8 1 1 2 - - - - - - -
2009/2010   23 1 0 0 908' 8 3 0 2 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 23 1 0 0 908' 8 3 0 2 0 - - - - - - -
2008/2009   29 3 0 0 2384' 13 11 9 1 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Nice 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 28 3 0 0 2384' 13 11 9 1 0 - - - - - - -
2007/2008   29 0 0 0 689' 0 0 9 1 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 29 0 0 0 689' 0 0 9 1 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2