Eberechi Eze vs Amdouni - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
10
Midfield
Nigeria Nigeria
Profil zawodnika
7
Forward
Switzerland Switzerland
Statystyki Eberechi Eze, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Anglii Premier League Carabao Cup Mecz o Tarczę Wspólnoty Liga Mistrzów Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Euro EURO U-21
Meczów
Goli
Asyst
Hattrick
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Eberechi Eze
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   39 10 0 6 5547' 39 0 28 2 0 91 25 0 59 1240 86% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Arsenal 2 1 0 2 180' 2 0 0 1 0 9 3 0 2 100 90% 0
Premier League Premier League Premier League Arsenal 20 7 0 2 2838' 20 0 15 1 0 53 15 0 35 602 85% 1
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 1 174' 1 0 1 6 2 0 1 21 76% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Arsenal 4 1 0 0 621' 4 0 3 0 0 5 2 0 5 123 87% 1
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Crystal Palace 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 3 1 0 2 26 88% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Arsenal 9 1 0 2 1388' 9 0 8 0 0 14 2 0 11 303 86% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Anglia 1 90' 1 0 0 1 0 0 3 37 89% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Crystal Palace 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 28 93% 0
2024/2025   40 15 1 12 5292' 40 0 23 1 0 123 37 0 68 1190 83% 15
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Crystal Palace 4 3 0 3 437' 4 0 2 0 0 9 3 0 7 108 89% 3
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Anglia 0 0 0 ' 0 0 4 0 0 0 39 92% 0
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 31 8 1 8 4142' 31 0 18 1 0 102 29 0 51 911 82% 9
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crystal Palace 5 4 0 1 713' 5 0 3 0 0 8 5 0 10 132 86% 3
2023/2024   26 11 1 6 3334' 26 0 13 4 0 87 36 0 53 844 84% 11
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 24 11 1 4 3090' 24 0 12 3 0 81 34 0 48 771 83% 11
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crystal Palace 2 0 0 0 244' 2 0 1 1 0 4 2 0 1 35 83% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Crystal Palace 0 0 2 ' 0 0 2 0 0 4 38 87% 0
2022/2023   39 10 1 4 4431' 30 15 9 3 0 47 21 21 50 928 83% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crystal Palace 1 74' 0 0 1 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 38 10 1 4 4357' 30 15 8 3 0 47 21 21 50 928 83% 4
2021/2022   31 1 0 1 1773' 9 6 7 1 0 5 2 5 19 374 84% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crystal Palace 4 0 0 0 412' 3 2 0 0 0 2 1 0 7 105 89% 0
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 27 1 0 1 1361' 6 4 7 1 0 3 1 5 12 269 83% 0
2020/2021   38 4 0 6 3898' 31 10 5 3 0 24 12 14 64 956 85% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Crystal Palace 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 36 4 0 6 3688' 29 10 5 3 0 23 12 14 62 921 85% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crystal Palace 1 90' 1 0 0 1 0 0 2 35 80% 0
2019/2020   48 14 4 8 4753' 47 6 1 3 0 100 40 31 103 1475 86% 4
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Queens Park Rangers 1 60' 0 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Queens Park Rangers 46 14 4 8 4603' 46 6 0 3 0 100 40 31 103 1475 86% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Queens Park Rangers 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   50 4 0 3 5943' 38 24 8 2 0 68 30 28 89 766 82% 8
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Queens Park Rangers 3 0 0 0 328' 1 1 2 0 0 0 0 0 0 12 100% 1
Championship Championship Championship Queens Park Rangers 46 4 0 3 5548' 37 23 5 2 0 68 30 28 89 754 82% 7
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Queens Park Rangers 1 67' 0 0 1 - - - - - - -
2017/2018   45 7 0 1 4416' 26 15 13 0 0 10 4 2 12 101 84% 0
Johnstones Paint Trophy Wycombe Wanderers 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Queens Park Rangers 1 61' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
League 2 League 2 League 2 Wycombe Wanderers 22 5 0 0 2514' 16 10 4 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Queens Park Rangers 20 2 0 1 1661' 8 5 8 0 0 10 4 2 12 101 84% 0
2016/2017   3 0 0 0 108' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Queens Park Rangers 1 0 0 0 108' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Queens Park Rangers 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Amdouni
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   1 0 0 0 0 5 2 0 0 19 95% 1
Premier League Premier League Premier League Burnley 0 0 0 ' 0 0 3 1 0 0 10 100% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Szwajcaria 1 0 0 ' 0 0 2 1 0 0 9 89% 1
2024/2025   20 13 1 2 2827' 20 0 16 3 0 84 34 0 42 541 78% 3
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Benfica Lizbona 2 1 0 0 226' 2 0 1 2 0 15 7 0 3 63 75% 1
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Szwajcaria 5 3 1 0 655' 5 0 3 0 0 18 8 0 10 95 62% 0
Championship Championship Championship Burnley 1 0 0 ' 0 0 1 1 0 2 20 80% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Benfica Lizbona 1 0 0 0 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 1 16 88% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Benfica Lizbona 10 7 0 2 1519' 10 0 9 1 0 42 16 0 21 290 86% 2
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Arouca 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Farense 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Benfica Lizbona 2 1 0 0 291' 2 0 2 0 0 8 2 0 5 57 63% 0
2023/2024   28 6 1 1 4219' 28 0 25 2 0 51 23 0 41 517 81% 3
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Burnley 1 0 0 ' 0 0 1 1 0 1 18 67% 1
Premier League Premier League Premier League Burnley 27 5 1 1 4129' 27 0 25 2 0 48 22 0 39 478 81% 2
Premier League Premier League Premier League Everton 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Burnley 1 90' 1 0 0 2 0 0 1 21 81% 0
2022/2023   5 6 0 1 480' 5 0 0 0 0 17 9 0 8 135 81% 2
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Basel 3 4 0 1 270' 3 0 0 0 0 11 6 0 5 102 81% 0
Europa Conference League FC Basel 2 2 0 0 210' 2 0 0 0 0 6 3 0 3 33 82% 2

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2