Dusko Tosic vs Davinson Sanchez - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
13
Defence
185 cm
79 kg
41 lat (1985-01-19)
Serbia Serbia
Profil zawodnika
6
Defence
188 cm
77 kg
29 lat (1996-06-12)
Colombia Colombia
Statystyki Dusko Tosic, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga turecka Liga chińska Mecze towarzyskie Reprezentacje Mistrzostwa Świata Klubowe mecze towarzyskie Olimpiada
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Davinson Sanchez, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów Puchar Turcji Liga turecka Superpuchar Turcji World Cup Qualification S. Amer Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Copa America Audi Cup 1 Champions cup Mistrzostwa Świata Copa Libertadores Mistrzostwa Świata U-20 Liga kolumbijska
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Dusko Tosic
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2020/2021   29 2 0 0 2057' 18 3 2 7 1 3 1 9 7 334 81% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Kasimpasa 15 0 0 0 989' 8 1 2 3 0 3 1 9 7 334 81% 0
Liga chińska Liga chińska Liga chińska Guangzhou R&F F.C. 14 2 0 0 1068' 10 2 0 4 1 - - - - - - -
2017/2018   36 5 0 1 3322' 35 2 1 15 3 2 2 6 5 252 76% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Besiktas Stambuł 26 5 0 1 2340' 26 0 0 11 3 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Besiktas Stambuł 3 0 0 0 270' 3 0 0 2 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Besiktas Stambuł 7 0 0 0 712' 6 2 1 2 0 2 2 6 5 252 76% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Porto 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2016/2017   44 2 0 3 3880' 41 2 1 9 1 0 0 4 6 238 84% 2
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Serbia 4 166' 1 0 1 - - - - - - -
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Besiktas Stambuł 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 1 - - - - - - -
Superpuchar Turcji Superpuchar Turcji Superpuchar Turcji Besiktas Stambuł 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Besiktas Stambuł 26 2 0 2 2340' 26 0 0 8 0 - - - - - - -
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Konyaspor 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Besiktas Stambuł 6 0 0 0 624' 6 2 0 0 0 0 0 4 6 238 84% 2
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Besiktas Stambuł 6 0 0 1 570' 6 0 0 1 0 - - - - - - -
2015/2016   47 0 0 2 2210' 22 1 2 3 0 - - - - - - -
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Besiktas Stambuł 9 0 0 2 714' 7 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Besiktas Stambuł 31 0 0 0 1253' 13 0 1 3 0 - - - - - - -
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Fenerbahce 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Genclerbirligi 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Turcji Superpuchar Turcji Superpuchar Turcji Besiktas Stambuł 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Besiktas Stambuł 6 123' 1 0 1 - - - - - - -
2014/2015   41 1 0 0 1043' 10 0 2 7 0 - - - - - - -
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Genclerbirligi 29 1 0 0 618' 6 0 1 5 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Serbia 6 0 0 0 245' 2 0 1 1 0 - - - - - - -
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Genclerbirligi 6 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
2013/2014   29 0 0 0 766' 8 1 0 8 0 - - - - - - -
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Genclerbirligi 28 0 0 0 766' 8 1 0 8 0 - - - - - - -
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Genclerbirligi 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   34 1 0 1 884' 9 1 0 7 0 - - - - - - -
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Genclerbirligi 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Genclerbirligi 33 1 0 1 884' 9 1 0 7 0 - - - - - - -
2011/2012   1 1 0 0 56' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Betis 1 56' 0 0 1 - - - - - - -
Liga serbska Liga serbska Liga serbska Crvena Zvezda Belgrad 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2010/2011   1 1 0 0 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Serbia 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga serbska Liga serbska Liga serbska Crvena Zvezda Belgrad 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2009/2010   10 0 0 0 450' 5 0 0 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Queens Park Rangers 7 0 0 0 450' 5 0 0 1 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Werder Brema 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Portsmouth 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   36 0 0 0 1008' 8 2 2 2 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Werder Brema 26 0 0 0 858' 7 2 2 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Werder Brema 5 30' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Werder Brema 4 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Werder Brema 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2007/2008   35 0 0 0 1541' 14 2 3 4 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Werder Brema 26 0 0 0 1227' 12 2 0 4 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Werder Brema 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Werder Brema 6 314' 2 0 3 - - - - - - -
2006/2007   16 2 0 0 1162' 10 3 1 6 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Serbia 7 1 0 0 532' 3 3 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Sochaux 9 1 0 0 630' 7 0 0 6 0 - - - - - - -
2005/2006   2 0 0 2 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Sochaux 0 0 0 ' 2 0 - - - - - - -
Liga serbska Liga serbska Liga serbska OFK Beograd 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2004/2005   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga serbska Liga serbska Liga serbska OFK Beograd 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Davinson Sanchez
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   60 3 0 0 6334' 60 0 13 13 1 32 11 0 43 3485 84% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Galatasaray Stambuł 12 1 0 0 1110' 12 0 0 3 0 8 4 0 5 654 89% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Eintracht Frankfurt 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Galatasaray Stambuł 29 1 0 0 3091' 29 0 7 6 1 15 3 0 30 1819 90% 1
Superpuchar Turcji Superpuchar Turcji Superpuchar Turcji Galatasaray Stambuł 2 0 0 0 305' 2 0 2 1 0 1 0 0 2 92 90% 0
World Cup Qualification S. Amer Kolumbia 11 1 0 0 1065' 11 0 1 3 0 7 4 0 2 625 83% 0
World Cup Qualification S. Amer Urugwaj 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Kanada 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Kolumbia 2 180' 2 0 0 0 0 0 3 133 89% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Galatasaray Stambuł 3 493' 3 0 3 1 0 0 1 162 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Lazio Rzym 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   44 5 0 2 4582' 44 0 9 12 0 26 8 0 38 2309 86% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Galatasaray Stambuł 31 3 0 1 3159' 31 0 5 7 0 23 7 0 21 1582 86% 0
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Galatasaray Stambuł 4 1 0 0 444' 4 0 1 2 0 0 0 0 6 147 86% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Galatasaray Stambuł 9 1 0 1 979' 9 0 3 3 0 3 1 0 11 580 86% 0
2023/2024   24 3 0 0 2463' 24 0 4 5 0 21 6 0 16 1614 84% 1
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Galatasaray Stambuł 17 2 0 0 1772' 17 0 3 4 0 16 4 0 14 1182 83% 1
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Alanyaspor 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 0 0 0 ' 1 0 1 0 0 1 75 92% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Galatasaray Stambuł 2 180' 2 0 0 2 1 0 1 114 84% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Galatasaray Stambuł 4 360' 4 0 0 2 1 0 0 243 84% 0
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Galatasaray Stambuł 1 1 0 0 151' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   48 0 0 0 2160' 12 4 12 1 0 6 2 6 5 583 87% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Tottenham Hotspur 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Tottenham Hotspur 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 36 0 0 0 1639' 8 4 10 1 0 6 2 6 5 583 87% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Tottenham Hotspur 8 161' 0 0 2 - - - - - - -
2021/2022   46 2 0 0 2575' 23 0 6 4 0 12 3 17 11 1106 87% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Tottenham Hotspur 5 480' 5 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 38 2 0 0 1975' 17 0 6 4 0 12 3 16 9 1061 88% 1
Europa Conference League Tottenham Hotspur 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Tottenham Hotspur 2 120' 1 0 0 0 0 1 2 45 80% 0
2020/2021   62 2 0 0 4079' 42 2 1 6 0 8 3 28 13 1538 84% 0
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 28 0 0 0 1666' 17 1 1 1 0 1 0 13 6 682 85% 0
Premier League Premier League Premier League West Ham United 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Tottenham Hotspur 3 120' 1 0 0 0 0 1 1 63 87% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Tottenham Hotspur 12 0 0 0 1003' 10 1 0 2 0 3 0 9 3 461 82% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Kolumbia 16 0 0 0 1080' 12 0 0 3 0 2 1 5 1 242 82% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Tottenham Hotspur 3 2 0 0 210' 2 0 0 0 0 2 2 0 2 90 86% 0
2019/2020   49 0 0 0 3572' 36 1 3 6 0 8 3 35 17 1704 87% 1
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 36 0 0 0 2612' 27 1 2 6 0 7 3 27 12 1330 86% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Tottenham Hotspur 7 450' 5 0 0 1 0 6 4 243 87% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Tottenham Hotspur 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Tottenham Hotspur 5 390' 3 0 1 0 0 2 1 131 91% 0
2018/2019   46 1 0 1 3580' 34 3 3 5 0 18 4 27 11 1893 90% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Tottenham Hotspur 4 0 0 0 410' 3 0 1 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Tottenham Hotspur 2 0 0 0 259' 2 1 0 1 0 0 0 3 0 147 94% 0
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 30 1 0 1 2191' 22 2 1 2 0 14 3 20 10 1293 90% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Tottenham Hotspur 10 0 0 0 720' 7 0 1 1 0 4 1 4 1 453 89% 0
2017/2018   49 1 0 0 3988' 41 2 2 2 1 13 2 37 20 2056 89% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Ajax Amsterdam 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 2 1 3 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Tottenham Hotspur 8 720' 8 0 0 3 0 9 2 392 90% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Tottenham Hotspur 6 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 32 0 0 0 2908' 29 2 2 1 1 8 1 25 18 1664 89% 0
Premier League Premier League Premier League Southampton 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Tottenham Hotspur 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   49 6 0 2 4414' 46 4 0 6 0 5 1 19 12 2909 87% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Ajax Amsterdam 12 0 0 0 1110' 12 0 0 4 0 5 1 17 11 688 82% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Ajax Amsterdam 33 6 0 2 3124' 32 4 0 2 0 0 0 2 1 2221 89% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Ajax Amsterdam 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Ajax Amsterdam 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong Ajax 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2015/2017   8 360' 4 0 0 - - - - - - -
World Cup Qualification S. Amer Kolumbia 8 360' 4 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2