Dlamini vs Cele - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
6
Defence
South Africa South Africa
Profil zawodnika
30
Defence
South Africa South Africa
Statystyki Dlamini, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Nedbank RPA Liga Republiki Południowej Afryki
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Rezerwowi
Statystyki Cele, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Nedbank RPA Liga Republiki Południowej Afryki
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Dlamini
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   7 0 0 0 1016' 7 0 6 0 0 4 0 0 4 248 83% 1
Puchar Nedbank RPA Puchar Nedbank RPA Puchar Nedbank RPA TS Galaxy 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 30 67% 0
Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki TS Galaxy 7 0 0 0 1016' 7 0 6 0 0 4 0 0 3 218 85% 1
2024/2025   2 0 0 0 253' 2 0 1 0 0 2 0 0 2 82 77% 0
Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Bloemfontein Celtic 2 0 0 0 253' 2 0 1 0 0 2 0 0 2 82 77% 0
2023/2024   21 0 0 0 2591' 21 0 11 5 0 6 1 0 18 638 60% 0
Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Bloemfontein Celtic 21 0 0 0 2591' 21 0 11 5 0 6 1 0 18 638 60% 0
Statystyki Cele
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   11 0 0 0 1036' 11 0 1 1 0 7 1 0 15 569 79% 0
Puchar Nedbank RPA Puchar Nedbank RPA Puchar Nedbank RPA Lamontville Golden Arrows 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 27 96% 0
Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Lamontville Golden Arrows 11 0 0 0 1036' 11 0 1 1 0 6 1 0 15 542 79% 0
2024/2025   22 1 0 3 2259' 22 0 4 7 0 14 4 0 38 901 75% 2
Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Lamontville Golden Arrows 22 1 0 3 2259' 22 0 4 7 0 14 4 0 38 901 75% 2
2023/2024   13 0 0 2 1341' 13 0 2 2 0 1 0 0 13 622 53% 0
Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Lamontville Golden Arrows 13 0 0 2 1341' 13 0 2 2 0 1 0 0 13 622 53% 0
2022/2023   2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Lamontville Golden Arrows 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2