Dirk Abels vs Andreas Wittwer - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
2
Defence
28 lat (1997-06-13)
Netherlands Netherlands
Profil zawodnika
28
Defence
180 cm
71 kg
35 lat (1990-10-05)
Switzerland Switzerland
Statystyki Dirk Abels, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Szwajcarii Liga szwajcarska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Andreas Wittwer, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2 liga szwajcarska Puchar Szwajcarii Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Minut na gola
Statystyki Dirk Abels
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   32 4 1 1 3189' 32 0 4 8 0 26 8 0 30 956 70% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Grasshopper 2 1 0 0 237' 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Grasshopper 30 3 1 1 2952' 30 0 3 7 0 26 8 0 30 956 70% 0
2024/2025   23 1 0 0 2429' 23 0 5 3 0 16 4 0 15 683 71% 1
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Grasshopper 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Grasshopper 22 1 0 0 2339' 22 0 5 3 0 16 4 0 15 683 71% 1
2023/2024   24 0 0 1 2551' 24 0 5 7 1 9 1 0 23 815 64% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Grasshopper 24 0 0 1 2551' 24 0 5 7 1 9 1 0 23 815 64% 0
2022/2023   32 1 0 2 2118' 12 3 12 2 0 10 2 5 11 647 83% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Sparta Rotterdam 32 1 0 2 2118' 12 3 12 2 0 10 2 5 11 647 83% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Twente 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   33 0 0 0 3261' 33 4 0 7 0 8 3 22 12 1132 74% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Sparta Rotterdam 33 0 0 0 3261' 33 4 0 7 0 8 3 22 12 1132 74% 1
2020/2021   35 1 0 3 3060' 29 4 3 4 0 5 1 14 19 833 76% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Sparta Rotterdam 35 1 0 3 3060' 29 4 3 4 0 5 1 14 19 833 76% 0
2019/2020   26 0 0 2 2259' 19 2 6 1 0 9 2 15 9 507 73% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Sparta Rotterdam 26 0 0 2 2259' 19 2 6 1 0 9 2 15 9 507 73% 1
2018/2019   35 3 0 3 3141' 34 0 1 5 1 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong PSV 14 2 0 2 1260' 14 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Sparta Rotterdam 17 1 0 1 1521' 16 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0% 0
Baraże ligi holenderskiej Sparta Rotterdam 4 360' 4 0 0 - - - - - - -
2017/2018   36 0 0 0 2573' 26 1 3 3 1 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong PSV 36 0 0 0 2573' 26 1 3 3 1 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska NEC Nijmegen 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2016/2017   28 940' 5 0 7 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong PSV 28 940' 5 0 7 - - - - - - -
2015/2016   5 136' 1 0 1 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong PSV 5 136' 1 0 1 - - - - - - -
2014/2015   5 0 0 0 315' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong PSV 5 0 0 0 315' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
Statystyki Andreas Wittwer
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2020/2021   2 3 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Winterthur 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Winterthur 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2019/2020   1 3 0 0 177' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Grasshopper 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Grasshopper 1 0 0 0 177' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   36 1 0 2 3306' 31 3 4 2 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy St. Gallen 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska St. Gallen 33 0 0 2 2990' 29 3 3 2 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii St. Gallen 1 1 0 0 136' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   35 0 0 0 3152' 31 2 3 4 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii St. Gallen 2 180' 1 0 1 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska St. Gallen 33 0 0 0 2972' 30 2 2 4 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Sion 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2016/2017   34 2 0 0 3220' 29 7 1 2 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska St. Gallen 33 2 0 0 3151' 29 6 1 2 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii St. Gallen 1 0 0 0 69' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   29 2 0 0 1832' 17 1 3 5 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Thun 21 1 0 0 1832' 17 1 3 5 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Thun 2 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Thun 6 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   36 2 0 0 3107' 25 4 7 5 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Thun 1 0 0 0 110' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Thun 35 2 0 0 2997' 25 3 7 5 0 - - - - - - -
2013/2014   50 3 0 0 3733' 23 9 13 5 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Thun 35 2 0 0 2515' 16 5 11 4 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Thun 3 1 0 0 351' 0 1 2 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Thun 12 0 0 0 867' 7 3 0 1 0 - - - - - - -
2012/2013   36 2 0 0 3090' 26 5 6 2 1 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Thun 2 0 0 0 76' 0 0 1 0 1 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Thun 34 2 0 0 3014' 26 5 5 2 0 - - - - - - -
2011/2012   33 3 0 0 2488' 18 2 10 2 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Thun 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Thun 33 2 0 0 2488' 18 2 10 2 0 - - - - - - -
2010/2011   34 0 0 0 2586' 13 7 12 4 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Thun 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Thun 33 0 0 0 2556' 13 7 12 4 0 - - - - - - -
2009/2010   27 3 0 0 900' 10 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Thun 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Thun 26 2 0 0 810' 9 0 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   14 450' 5 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Thun 14 450' 5 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2