Stan vs Dimitri Oberlin - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
9
Forward
Romania Romania
Profil zawodnika
11
Forward
182 cm
77 kg
28 lat (1997-09-27)
Switzerland Switzerland
Statystyki Stan, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Rumunii Druga liga rumuńska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Dimitri Oberlin, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga rumuńska Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie U-21 Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Stan
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   5 3 0 0 700' 5 0 4 1 0 10 6 0 12 114 0% 4
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Chindia Targoviste 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Chindia Targoviste 5 1 0 0 700' 5 0 4 1 0 10 6 0 12 114 0% 4
2024/2025   2 1 0 0 265' 2 0 2 1 0 12 4 0 9 95 71% 7
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii SCM Gloria Buzau 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Otelul Galati 1 0 0 0 129' 1 0 1 0 0 2 1 0 2 34 65% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska SCM Gloria Buzau 1 1 0 0 136' 1 0 1 0 0 10 3 0 7 61 74% 7
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Viitorul Constanta 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2023/2024   2 2 0 1 324' 2 0 2 4 0 1 1 0 3 27 78% 1
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Rapid Bukareszt 1 0 0 0 162' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska CS Mioveni 2 0 0 ' 3 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Rapid Bukareszt 1 0 0 1 162' 1 0 1 1 0 1 1 0 3 27 78% 1
2022/2023   0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 100% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Rapid Bukareszt 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 1 100% 0
Statystyki Dimitri Oberlin
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   18 6 0 3 2165' 18 0 9 1 0 36 14 0 24 412 0% 8
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Sepsi OSK 17 6 0 3 2029' 17 0 8 1 0 36 14 0 24 412 0% 8
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Sepsi OSK 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   23 6 0 3 2865' 23 0 10 2 0 44 24 0 26 480 69% 13
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Sepsi OSK 23 6 0 3 2865' 23 0 10 2 0 44 24 0 26 480 69% 13
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Sepsi OSK 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   25 3 0 0 3684' 25 0 21 4 0 26 11 0 13 377 68% 3
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Adanaspor 1 170' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga turecka Druga liga turecka Druga liga turecka Adanaspor 24 3 0 0 3514' 24 0 20 4 0 26 11 0 13 377 68% 3
2022/2023   7 5 1 0 484' 2 0 4 1 1 0 0 4 2 17 71% 1
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Thun 4 1 0 ' 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Servette Genewa 5 0 0 0 274' 0 0 4 1 0 0 0 4 2 17 71% 1
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Thun 2 1 0 0 210' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   23 2 1 1 1507' 0 1 20 1 0 9 3 8 3 85 69% 1
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Servette Genewa 23 2 1 1 1507' 0 1 20 1 0 9 3 8 3 85 69% 1
2020/2021   15 1 0 0 1259' 4 4 9 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Bayern Monachium 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Basel 1 76' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Bayern Munich II 13 1 0 0 1183' 4 4 8 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   40 3 0 2 2519' 8 7 21 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Basel 2 71' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Zulte-Waregem 5 1 0 0 308' 1 1 3 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Basel 7 0 0 1 425' 1 0 5 1 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Zulte-Waregem 26 2 0 1 1715' 6 6 12 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   40 1 0 0 1873' 2 2 22 2 0 0 0 5 0 17 76% 1
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Basel 17 0 0 0 1098' 1 1 13 2 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Basel 3 136' 0 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
Serie A Serie A Serie A Empoli 16 316' 0 0 5 0 0 5 0 17 76% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Basel 2 0 0 0 236' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Szwajcaria 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Basel 1 1 0 0 87' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   42 11 0 0 3881' 17 13 20 4 0 15 8 4 8 51 71% 6
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Basel 31 5 0 0 2455' 8 7 18 4 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Basel 3 1 0 0 441' 3 2 0 0 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Szwajcaria U21 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Basel 8 4 0 0 985' 6 4 2 0 0 15 8 4 8 51 71% 6
2016/2017   28 10 1 0 2711' 15 10 10 2 0 24 15 9 8 184 68% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Red Bull Salzburg 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Altach 20 9 1 0 2325' 14 9 6 0 0 24 15 9 8 184 68% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Red Bull Salzburg 7 1 0 0 386' 1 1 4 2 0 - - - - - - -
2015/2016   33 10 0 0 3031' 20 11 7 0 1 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Red Bull Salzburg 2 0 0 0 140' 0 2 0 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka FC Liefering 15 7 0 0 1647' 15 4 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Red Bull Salzburg 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Red Bull Salzburg 14 3 0 0 1185' 5 4 7 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Red Bull Salzburg 1 0 0 0 59' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   5 0 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Zuerich 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Zuerich 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   1 90' 0 0 1 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Zuerich 1 90' 0 0 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2