Dillon Phillips vs Anthony Patterson - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
12
Goalkeeper
188 cm
75 kg
30 lat (1995-06-11)
England England
Profil zawodnika
13
Goalkeeper
England England
Statystyki Dillon Phillips, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Championship Puchar Anglii Carabao Cup Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Czyste konto
Straconych goli
Bramkarz traci gola co:
Karnych
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Statystyki Anthony Patterson, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Carabao Cup Premier League Championship Puchar Anglii Klubowe mecze towarzyskie Club Friendlies
Meczów
Czyste konto
Straconych goli
Bramkarz traci gola co:
Karnych
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Rezerwowi
Statystyki Dillon Phillips
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   4 0 0 0 420' 4 0 0 0 0 0 0 0 3 175 58% 0
Championship Championship Championship Hull City 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 34 79% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Hull City 2 210' 2 0 0 0 0 0 2 106 49% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Hull City 1 120' 1 0 0 0 0 0 0 35 63% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Hull City 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   34 0 0 0 3060' 34 0 0 1 0 0 0 0 8 1234 44% 0
League 1 League 1 League 1 Rotherham United 32 0 0 0 2880' 32 0 0 1 0 0 0 0 7 1132 42% 0
Johnstones Paint Trophy Rotherham United 2 180' 2 0 0 0 0 0 1 102 67% 0
2023/2024   4 0 0 0 480' 4 0 1 1 0 0 0 0 0 132 46% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Rotherham United 2 210' 2 0 0 0 0 0 0 52 27% 0
Championship Championship Championship Rotherham United 2 0 0 0 270' 2 0 1 1 0 0 0 0 0 80 59% 0
2022/2023   29 0 0 0 1080' 12 0 0 1 0 0 0 0 0 201 45% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Oostende 29 0 0 0 1080' 12 0 0 1 0 0 0 0 0 201 45% 0
2021/2022   49 0 0 0 1620' 18 0 0 1 0 0 0 1 2 520 50% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Cardiff City 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Cardiff City 46 0 0 0 1530' 17 0 0 1 0 0 0 1 2 486 51% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Cardiff City 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 34 35% 0
2020/2021   43 0 0 0 1451' 16 0 1 1 0 0 0 0 3 236 44% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Cardiff City 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 16 81% 0
Championship Championship Championship Cardiff City 42 0 0 0 1361' 15 0 1 1 0 0 0 0 2 220 41% 0
2019/2020   48 0 0 0 4260' 47 0 0 6 0 0 0 1 8 780 55% 0
Championship Championship Championship Charlton Athletic 46 0 0 0 4140' 46 0 0 6 0 0 0 1 8 780 55% 0
Championship Championship Championship Blackburn Rovers 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Hull City 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Charlton Athletic 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Charlton Athletic 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   54 0 0 0 3180' 35 0 0 1 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Charlton Athletic 49 0 0 0 2730' 30 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Charlton Athletic 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Charlton Athletic 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Charlton Athletic 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   53 660' 7 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Charlton Athletic 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Charlton Athletic 5 480' 5 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Charlton Athletic 44 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Charlton Athletic 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   52 0 0 0 1260' 13 0 0 1 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Charlton Athletic 3 330' 3 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Charlton Athletic 3 210' 2 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Charlton Athletic 45 0 0 0 720' 8 0 0 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Charlton Athletic 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   38 3330' 37 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Cheltenham Town 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Cheltenham Town 36 3240' 36 0 0 - - - - - - -
Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Cheltenham Town 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   2 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Charlton Athletic 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   6 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Charlton Athletic 6 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Anthony Patterson
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   19 1807' 19 0 1 0 0 0 1 514 55% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Sunderland 1 120' 1 0 0 0 0 0 0 34 94% 0
Championship Championship Championship Millwall 16 1440' 16 0 0 0 0 0 1 480 53% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Sunderland 1 157' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Club Friendlies Sunderland 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   45 0 0 0 4080' 45 0 0 3 0 1 1 0 9 1409 68% 0
Championship Championship Championship Sunderland 45 0 0 0 4080' 45 0 0 3 0 1 1 0 9 1409 68% 0
Championship Championship Championship Hull City 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Plymouth Argyle 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   46 0 0 0 4140' 46 0 0 1 0 1 1 0 2 1279 68% 1
Championship Championship Championship Sunderland 45 0 0 0 4050' 45 0 0 1 0 1 1 0 2 1252 68% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sunderland 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 27 67% 0
2022/2023   51 0 0 1 4500' 50 0 0 1 0 1 0 1 5 1222 61% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sunderland 3 180' 2 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Sunderland 48 0 0 1 4320' 48 0 0 1 0 1 0 1 5 1222 61% 0
2021/2022   49 0 0 0 3060' 34 0 0 1 0 0 0 0 0 525 61% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sunderland 3 180' 2 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Notts County 9 0 0 0 810' 9 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 1 League 1 League 1 Sunderland 37 2070' 23 0 0 0 0 0 0 525 61% 0
2020/2021   6 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 1 League 1 League 1 Sunderland 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Sunderland 4 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   8 60' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sunderland 3 30' 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Sunderland 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sunderland 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Sunderland 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   5 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Sunderland 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Sunderland 2 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2