Diego Demme vs Banse - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
6
Midfield
170 cm
66 kg
34 lat (1991-11-21)
Germany Germany
Profil zawodnika
6
Midfield
Belgium Belgium
Statystyki Diego Demme, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2. Bundesliga Puchar Niemiec Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie Puchar Konfederacji Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Banse, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2. Bundesliga World Cup Qualification Africa Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Diego Demme
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   10 0 0 1 1297' 10 0 6 4 0 0 0 0 10 485 85% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Hertha Berlin 5 0 0 0 686' 5 0 3 4 0 0 0 0 6 398 85% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hertha Berlin 1 0 0 1 176' 1 0 1 0 0 0 0 0 4 87 83% 0
Club Friendlies Hertha Berlin 2 0 0 0 245' 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Hertha Berlin 2 190' 2 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   20 0 0 2 2644' 20 0 11 6 0 5 0 0 28 1176 88% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Hertha Berlin 19 0 0 2 2475' 19 0 10 4 0 5 0 0 27 1063 89% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hertha Berlin 1 0 0 0 169' 1 0 1 2 0 0 0 0 1 113 82% 0
2023/2024   2 0 0 1 293' 2 0 2 1 0 0 0 0 2 118 91% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch SSC Napoli 1 143' 1 0 1 0 0 0 0 46 96% 0
Serie A Serie A Serie A SSC Napoli 1 0 0 1 150' 1 0 1 1 0 0 0 0 2 72 88% 0
2022/2023   27 0 0 0 627' 2 1 5 0 0 0 0 2 3 170 95% 0
Serie A Serie A Serie A SSC Napoli 27 0 0 0 627' 2 1 5 0 0 0 0 2 3 170 95% 0
2021/2022   40 1 0 0 2775' 12 10 13 5 0 1 1 28 9 613 91% 0
Serie A Serie A Serie A SSC Napoli 33 1 0 0 1962' 7 6 12 4 0 1 1 28 8 592 91% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy SSC Napoli 6 0 0 0 629' 4 3 1 1 0 0 0 0 1 21 100% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch SSC Napoli 1 0 0 0 184' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   43 3 0 3 3826' 25 14 8 7 0 9 6 20 26 1106 90% 1
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch SSC Napoli 3 0 0 0 398' 2 2 1 0 0 0 0 0 0 25 92% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy SSC Napoli 6 1 0 0 628' 3 2 3 1 0 3 1 5 9 369 92% 0
Serie A Serie A Serie A SSC Napoli 34 2 0 3 2800' 20 10 4 6 0 6 5 15 17 712 89% 1
2019/2020   51 2 0 0 4991' 37 14 10 9 0 13 5 53 35 2149 89% 0
Serie A Serie A Serie A SSC Napoli 18 1 0 0 1748' 10 7 5 6 0 4 1 21 12 622 91% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów RasenBallsport Leipzig 6 1 0 0 446' 4 0 1 0 0 4 1 4 6 312 87% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów SSC Napoli 2 0 0 0 306' 2 2 0 0 0 0 0 1 1 34 85% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec RasenBallsport Leipzig 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch SSC Napoli 1 0 0 0 174' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch SSC Napoli 5 455' 4 0 1 1 1 8 3 242 91% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga RasenBallsport Leipzig 17 0 0 0 1682' 14 4 3 3 0 4 2 19 13 939 87% 0
2018/2019   44 0 0 3 4381' 34 12 5 6 0 11 3 36 51 1293 82% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy RasenBallsport Leipzig 9 0 0 1 792' 6 2 2 1 0 1 0 0 0 98 83% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec RasenBallsport Leipzig 6 0 0 0 639' 4 2 1 1 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga RasenBallsport Leipzig 29 0 0 2 2950' 24 8 2 4 0 10 3 36 51 1195 82% 0
2017/2018   45 0 0 3 3910' 33 7 8 6 0 14 3 60 95 2313 84% 117
Bundesliga Bundesliga Bundesliga RasenBallsport Leipzig 32 0 0 3 2857' 25 5 5 4 0 12 3 45 72 1735 84% 117
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów RasenBallsport Leipzig 6 0 0 0 305' 3 0 1 1 0 1 0 10 9 266 85% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec RasenBallsport Leipzig 1 87' 0 0 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy RasenBallsport Leipzig 6 0 0 0 661' 5 2 1 1 0 1 0 5 14 312 85% 0
2016/2017   35 1 0 3 3158' 32 2 1 4 0 14 7 78 71 2197 79% 52
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec RasenBallsport Leipzig 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga RasenBallsport Leipzig 33 1 0 3 3052' 32 2 0 4 0 14 7 78 71 2197 79% 52
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Niemcy 1 76' 0 0 1 - - - - - - -
2015/2016   33 0 0 3 3224' 26 10 2 7 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga RasenBallsport Leipzig 32 0 0 3 3224' 26 10 2 7 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec RasenBallsport Leipzig 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   36 0 0 2 3663' 27 13 4 7 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga RasenBallsport Leipzig 33 0 0 2 3370' 26 11 4 6 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec RasenBallsport Leipzig 3 0 0 0 293' 1 2 0 1 0 - - - - - - -
2013/2014   33 0 0 1 1976' 13 8 4 4 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka RasenBallsport Leipzig 16 0 0 0 152' 0 2 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Paderborn 17 0 0 1 1824' 13 6 4 4 0 - - - - - - -
2012/2013   29 0 0 1 3028' 29 6 0 4 1 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Paderborn 29 0 0 1 3028' 29 6 0 4 1 - - - - - - -
2011/2012   31 0 0 0 1772' 8 4 12 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Arminia Bielefeld 16 0 0 0 596' 0 1 8 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Paderborn 15 0 0 0 1176' 8 3 4 0 0 - - - - - - -
2010/2011   17 0 0 0 1067' 10 3 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Arminia Bielefeld 17 0 0 0 1067' 10 3 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Banse
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   4 0 0 0 512' 4 0 2 1 0 0 0 0 0 14 79% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Greuther Fuerth 1 152' 1 0 1 0 0 0 0 14 79% 0
World Cup Qualification Africa Burkina Faso 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Greuther Fuerth 1 180' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   14 1 0 0 2020' 14 0 10 4 0 22 2 0 8 561 80% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Standard Liege 0 0 0 ' 0 0 2 0 0 0 4 75% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Greuther Fuerth 1 90' 1 0 0 2 1 0 0 58 79% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Greuther Fuerth 13 1 0 0 1930' 13 0 10 4 0 18 1 0 8 499 80% 0
2023/2024   21 0 0 2 2567' 21 0 9 7 0 20 5 0 5 821 74% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Valenciennes 2 0 0 0 279' 2 0 1 1 0 2 0 0 0 58 84% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Standard Liege 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 16 0% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Valenciennes 19 0 0 2 2288' 19 0 8 6 0 18 5 0 5 747 75% 1
2022/2023   2 0 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 4 100% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Standard Liege 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 4 100% 0
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Standard Liege U23 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2