Wesley Said vs Desire Doue - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
22
Forward
171 cm
65 kg
31 lat (1995-04-19)
France France
Profil zawodnika
14
Forward
France France
Statystyki Wesley Said, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga francuska Puchar Francji Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Desire Doue, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Superpuchar Superpuchar Europy Liga Mistrzów Puchar Francji Liga francuska Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe Mistrzostwa Świata FIFA Club World Cup Olimpiada Mecze towarzyskie U-21 Klubowe mecze towarzyskie Euro U-17
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Wesley Said
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   27 10 1 2 4276' 27 0 25 3 0 62 26 0 17 738 80% 14
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 25 10 1 2 3937' 25 0 23 2 0 52 23 0 13 649 84% 13
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji RC Lens 1 0 0 0 174' 1 0 1 1 0 10 3 0 2 60 82% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie RC Lens 1 165' 1 0 1 0 0 0 2 29 0% 0
2024/2025   13 4 0 0 2059' 13 0 13 4 0 24 11 0 5 271 79% 8
Europa Conference League RC Lens 2 1 0 0 316' 2 0 2 0 0 7 4 0 1 35 74% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 11 3 0 0 1743' 11 0 11 4 0 17 7 0 4 236 80% 7
2023/2024   12 7 0 1 1781' 11 1 11 4 0 49 20 0 15 277 75% 10
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów RC Lens 0 0 0 ' 1 0 3 0 0 0 16 62% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji RC Lens 0 0 0 ' 0 0 1 1 0 1 3 100% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 12 7 0 1 1781' 11 1 11 1 0 45 19 0 14 250 75% 8
Liga Europy Liga Europy Liga Europy RC Lens 0 0 0 ' 2 0 0 0 0 0 8 88% 0
2022/2023   21 6 0 0 1804' 6 6 13 2 0 20 9 15 1 174 82% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 21 5 0 0 1804' 6 6 13 2 0 20 9 15 1 174 82% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji RC Lens 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   27 6 0 0 2229' 8 8 14 2 0 24 14 19 6 233 76% 4
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 26 5 0 0 2061' 7 7 14 2 0 20 11 17 6 210 76% 3
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji RC Lens 1 1 0 0 168' 1 1 0 0 0 4 3 2 0 23 83% 1
2020/2021   1 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Toulouse 1 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   24 2 0 1 2751' 15 11 9 2 0 25 11 11 8 321 83% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Toulouse 23 2 0 1 2624' 14 10 9 2 0 25 11 11 8 321 83% 1
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Toulouse 1 0 0 0 127' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   45 8 0 2 4807' 30 17 12 4 0 59 28 49 11 411 76% 7
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Dijon 4 1 0 0 291' 1 0 3 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Dijon 2 2 0 0 243' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
France Promotion/Relegation 1 Dijon 2 1 0 1 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Dijon 37 4 0 1 4093' 25 16 9 4 0 59 28 49 11 411 76% 7
2017/2018   32 9 0 3 3400' 22 11 9 4 0 44 21 36 18 430 78% 7
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Dijon 30 9 0 3 3128' 20 10 9 4 0 44 21 36 18 430 78% 7
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Dijon 1 0 0 0 182' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Dijon 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   33 6 0 0 2956' 13 9 16 1 0 31 14 17 20 354 79% 1
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Rennes 2 1 0 0 255' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Rennes 29 4 0 0 2464' 9 7 16 1 0 31 14 17 20 354 79% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Rennes 2 1 0 0 237' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   11 3 0 0 1136' 4 5 6 0 0 0 0 0 1 4 100% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Dijon 9 1 0 0 978' 4 4 5 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Dijon 1 0 0 0 77' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Rennes 1 81' 0 0 1 0 0 0 1 4 100% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Dijon 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2014/2015   36 7 0 0 3444' 20 14 10 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Rennes 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Laval 31 4 0 0 3286' 20 12 10 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Laval 2 3 0 0 158' 0 2 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Laval 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   10 0 0 0 576' 2 2 4 0 0 2 1 4 2 37 81% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Rennes 10 0 0 0 576' 2 2 4 0 0 2 1 4 2 37 81% 0
2012/2013   2 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Rennes 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Desire Doue
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   36 16 0 9 5407' 36 0 30 3 0 105 45 0 57 1670 86% 4
Superpuchar Superpuchar Superpuchar PSG 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 2 1 0 0 35 89% 0
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy PSG 1 197' 1 0 1 2 1 0 1 29 76% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 8 5 0 5 1114' 8 0 6 0 0 25 10 0 15 419 88% 3
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji PSG 1 1 0 0 151' 1 0 1 1 0 6 3 0 3 51 94% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 16 7 0 3 2383' 16 0 14 0 0 53 19 0 28 784 85% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Francja 1 2 0 0 153' 1 0 1 1 0 3 3 0 1 36 89% 0
Klubowe Mistrzostwa Świata Klubowe Mistrzostwa Świata Klubowe Mistrzostwa Świata PSG 1 198' 1 0 1 1 1 0 0 31 65% 0
FIFA Club World Cup PSG 7 1 0 1 1091' 7 0 6 1 0 13 7 0 9 285 84% 1
2024/2025   34 15 0 16 4975' 34 0 27 2 0 125 50 0 67 1756 86% 8
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Francja 1 0 0 0 153' 1 0 1 0 0 9 5 0 1 60 80% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji PSG 6 4 0 5 865' 6 0 4 0 0 25 7 0 6 317 88% 2
Superpuchar Superpuchar Superpuchar PSG 1 162' 1 0 1 4 1 0 3 26 73% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 8 5 0 5 1261' 8 0 8 1 0 32 17 0 13 324 85% 4
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 18 6 0 6 2534' 18 0 13 1 0 55 20 0 44 1029 86% 1
2023/2024   28 5 0 4 3879' 26 2 19 8 2 61 20 0 70 962 78% 6
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Francja U21 1 1 0 0 180' 1 0 1 3 2 0 0 0 0 0 0% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Rennes 19 4 0 4 2420' 17 2 11 3 0 34 13 0 55 698 77% 2
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Rennes 4 0 0 0 691' 4 0 4 1 0 11 3 0 8 122 80% 3
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rennes 4 0 0 0 588' 4 0 3 1 0 16 4 0 7 142 85% 1
2022/2023   33 4 0 1 3283' 12 13 19 7 0 0 0 0 0 10 50% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rennes 7 1 0 0 621' 1 1 6 2 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Rennes 26 3 0 1 2662' 11 12 13 5 0 0 0 0 0 10 50% 0
2021/2022   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Rennes 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2