Dennis Appiah vs Boakye - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
8
Defence
179 cm
68 kg
33 lat (1992-06-09)
France France
Profil zawodnika
20
Midfield
Ghana Ghana
Statystyki Dennis Appiah, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga francuska Puchar Francji Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Boakye, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Francji Druga liga francuska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Dennis Appiah
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   9 0 0 0 995' 9 0 3 2 0 6 2 0 5 428 85% 4
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Saint-Etienne 9 0 0 0 995' 9 0 3 2 0 6 2 0 5 428 85% 4
2024/2025   24 0 0 1 2340' 24 0 2 2 0 5 2 0 9 935 77% 2
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Saint-Etienne 23 0 0 1 2250' 23 0 2 2 0 5 2 0 9 919 77% 2
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Saint-Etienne 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 16 81% 0
2023/2024   29 0 0 3 2786' 29 0 3 4 0 8 2 0 12 1243 71% 1
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Saint-Etienne 29 0 0 3 2786' 29 0 3 4 0 8 2 0 12 1243 71% 1
2022/2023   41 0 0 1 4030' 30 9 10 2 0 8 3 29 9 958 80% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nantes 16 0 0 0 1671' 9 6 6 1 0 4 1 13 1 286 74% 1
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Saint-Etienne 19 0 0 1 1857' 19 2 0 1 0 4 2 16 8 672 82% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nantes 6 0 0 0 502' 2 1 4 0 0 - - - - - - -
2021/2022   42 0 0 0 3485' 25 5 11 4 0 1 0 38 4 869 76% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nantes 37 0 0 0 2932' 22 3 10 4 0 1 0 37 4 788 76% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Superpuchar Superpuchar Nantes 1 0 0 0 168' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nantes 4 0 0 0 385' 2 1 1 0 0 0 0 1 0 81 74% 0
2020/2021   38 0 0 2 2307' 19 3 6 4 0 3 0 16 2 521 79% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nantes 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 35 86% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nantes 35 0 0 2 2037' 16 3 6 3 0 3 0 13 2 434 79% 0
France Promotion/Relegation 1 Nantes 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 3 0 52 77% 0
2019/2020   27 0 0 0 2090' 21 2 1 2 0 1 0 26 7 578 76% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Nantes 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nantes 24 0 0 0 1820' 18 2 1 2 0 1 0 26 7 578 76% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nantes 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2018/2019   35 0 0 1 1961' 17 2 4 3 0 1 0 0 0 91 80% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Anderlecht Bruksela 3 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 1 0 0 0 91 80% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Anderlecht Bruksela 32 0 0 1 1781' 15 2 4 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2017/2018   37 0 0 6 3647' 29 9 6 6 0 1 1 9 1 199 79% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Anderlecht Bruksela 6 0 0 0 566' 5 1 1 0 0 1 1 9 1 199 79% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Anderlecht Bruksela 29 0 0 6 2857' 23 7 4 6 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Anderlecht Bruksela 2 0 0 0 224' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   25 0 0 0 2480' 24 4 0 3 0 0 0 4 0 107 64% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Anderlecht Bruksela 18 0 0 0 1747' 17 3 0 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Anderlecht Bruksela 5 0 0 0 553' 5 1 0 2 0 0 0 4 0 107 64% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Anderlecht Bruksela 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2015/2016   40 1 0 1 3450' 38 0 0 2 0 11 5 30 16 895 66% 3
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Caen 38 1 0 1 3420' 38 0 0 2 0 11 5 30 16 895 66% 3
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Caen 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Caen 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   36 0 0 2 2857' 29 2 0 4 1 2 1 33 7 753 64% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Caen 33 0 0 2 2767' 29 2 0 4 1 2 1 33 7 753 64% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Caen 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Caen 2 60' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   38 0 0 0 3281' 34 3 1 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Caen 38 0 0 0 3281' 34 3 1 0 0 - - - - - - -
2012/2013   11 449' 1 0 5 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska AS Monaco 11 449' 1 0 5 - - - - - - -
2011/2012   23 0 0 0 1598' 16 2 1 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska AS Monaco 23 0 0 0 1598' 16 2 1 0 0 - - - - - - -
2010/2011   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AS Monaco 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Boakye
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   31 6 0 9 3414' 31 0 9 12 0 59 21 0 39 1140 82% 5
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Saint-Etienne 1 90' 1 0 0 3 2 0 1 45 87% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji US Ecotay Moingt 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Saint-Etienne 30 5 0 9 3324' 30 0 9 12 0 56 19 0 38 1095 82% 5
2024/2025   8 3 0 0 1234' 8 0 8 5 0 24 9 0 7 245 78% 3
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Saint-Etienne 8 3 0 0 1234' 8 0 8 5 0 24 9 0 7 245 78% 3
2023/2024   22 10 0 6 2972' 22 0 13 6 1 54 20 0 30 623 61% 9
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wolfsberger AC 21 10 0 6 2882' 21 0 13 6 1 54 20 0 30 623 61% 9
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Wolfsberger AC 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   3 1 0 1 455' 3 0 3 0 0 7 1 0 3 96 75% 1
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wolfsberger AC 3 1 0 1 455' 3 0 3 0 0 7 1 0 3 96 75% 1

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2