Declan John vs Caolan Boyd-Munce - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
24
Midfield
178 cm
75 kg
30 lat (1995-06-30)
Wales Wales
Profil zawodnika
44
Midfield
N. Ireland N. Ireland
Statystyki Declan John, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Ligi Puchar Szkocji Liga szkocka Premiership Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Caolan Boyd-Munce, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Narodów Dywizja C Liga szkocka Premiership Championship Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Rezerwowi
Statystyki Declan John
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   39 1 0 9 5304' 39 0 21 2 0 15 3 0 6 843 78% 5
Puchar Ligi St. Mirren 7 0 0 4 985' 7 0 4 1 0 0 0 0 0 14 64% 0
Puchar Szkocji St. Mirren 4 740' 4 0 3 0 0 0 1 43 81% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St. Mirren 28 1 0 5 3579' 28 0 14 1 0 15 3 0 5 786 78% 5
2024/2025   16 2 0 1 2345' 17 0 10 1 0 13 3 0 3 363 71% 2
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St. Mirren 15 2 0 1 2225' 16 0 10 1 0 13 3 0 3 363 71% 2
Puchar Szkocji St. Mirren 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   29 0 0 3 3032' 29 0 7 3 0 11 6 0 7 1011 76% 1
Johnstones Paint Trophy Salford City 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 24 0% 0
League 2 League 2 League 2 Salford City 29 0 0 3 3032' 29 0 7 3 0 11 6 0 7 987 78% 1
2022/2023   32 1 0 2 2376' 17 7 5 1 0 7 4 9 5 482 77% 5
League 1 League 1 League 1 Bolton Wanderers 29 1 0 2 1955' 14 5 5 1 0 7 4 9 5 482 77% 5
Johnstones Paint Trophy Bolton Wanderers 3 0 0 0 421' 3 2 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   42 5 0 7 4415' 40 10 1 2 0 15 9 13 17 1453 79% 10
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Bolton Wanderers 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Bolton Wanderers 39 4 0 7 4050' 38 8 1 2 0 15 9 13 17 1453 79% 10
Johnstones Paint Trophy Bolton Wanderers 2 1 0 0 335' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   21 2 0 1 1994' 19 2 2 3 0 12 4 7 2 560 76% 0
League 2 League 2 League 2 Bolton Wanderers 21 2 0 1 1994' 19 2 2 3 0 12 4 7 2 560 76% 0
2019/2020   8 432' 4 0 1 0 0 0 0 9 100% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Swansea City 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Swansea City 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Swansea City 4 72' 0 0 1 0 0 0 0 9 100% 0
2018/2019   27 0 0 0 1349' 9 4 4 0 0 2 1 2 7 231 85% 2
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Walia 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Swansea City 22 0 0 0 1096' 7 4 3 0 0 2 1 2 6 228 85% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Swansea City 2 163' 1 0 1 0 0 0 1 3 67% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rangers 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Swansea City 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   28 3 0 3 2488' 27 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 26 3 0 3 2308' 25 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Rangers 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2016/2017   25 0 0 0 1606' 10 3 6 0 0 2 0 4 6 286 79% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Cardiff City 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Cardiff City 24 0 0 0 1486' 9 3 6 0 0 2 0 4 6 286 79% 0
2015/2016   11 0 0 1 692' 5 1 2 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Chesterfield 6 0 0 1 602' 5 1 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Cardiff City 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Cardiff City 4 90' 0 0 1 - - - - - - -
2014/2015   28 0 0 0 1489' 12 1 5 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Cardiff City 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Barnsley 9 0 0 0 860' 8 1 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Cardiff City 11 449' 2 0 4 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Cardiff City 3 90' 1 0 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Walia 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   23 0 0 0 1793' 16 3 2 0 0 3 3 3 3 400 78% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Cardiff City 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Cardiff City 22 0 0 0 1793' 16 3 2 0 0 3 3 3 3 400 78% 0
2012/2013   6 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Cardiff City 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Walia 4 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Statystyki Caolan Boyd-Munce
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2022/2023   10 270' 0 0 3 - - - - - - -
Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Irlandia Północna 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St. Mirren 4 180' 0 0 2 - - - - - - -
Championship Championship Championship Middlesbrough 3 90' 0 0 1 - - - - - - -
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Irlandia Północna 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   6 1 0 0 129' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Middlesbrough 3 69' 0 0 1 - - - - - - -
England Reserve 2 Newcastle U21 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Middlesbrough 3 1 0 0 60' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   6 90' 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Birmingham City 6 90' 1 0 0 - - - - - - -
2019/2020   18 604' 0 0 8 - - - - - - -
Championship Championship Championship Birmingham City 15 475' 0 0 6 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Birmingham City 2 48' 0 0 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Birmingham City 1 81' 0 0 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2