Vetle Dragsnes vs De Roeve - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
20
Defence
32 lat (1994-02-06)
Norway Norway
Profil zawodnika
21
Defence
Belgium Belgium
Statystyki Vetle Dragsnes, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Europa Conference League Liga Europy Liga belgijska Klubowe mecze towarzyskie Liga norweska Puchar Norwegii kwalifikacje Tippeligaen Qualification Druga liga norweska
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki De Roeve, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów Liga Europy EURO U-21 Mecze towarzyskie U-21 Klubowe mecze towarzyskie Liga norweska Puchar Norwegii kwalifikacje
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Vetle Dragsnes
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   18 1 0 1 2134' 18 0 6 1 0 11 6 0 9 547 67% 5
Europa Conference League Sporting Charleroi 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Brann 7 0 0 1 793' 7 0 2 0 0 6 2 0 3 220 76% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Sporting Charleroi 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 3 3 0 1 50 82% 2
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Brann ' 0 0 0 0 0 0% 0
Liga norweska Liga norweska Liga norweska Brann 8 0 0 0 950' 8 0 3 0 0 1 0 0 3 199 80% 2
Puchar Norwegii kwalifikacje Puchar Norwegii kwalifikacje Puchar Norwegii kwalifikacje Brann 2 0 0 0 301' 2 0 1 1 0 1 1 0 2 78 0% 1
2024/2025   29 0 0 1 3457' 29 0 11 2 0 12 2 0 11 1153 79% 4
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Sporting Charleroi 29 0 0 1 3457' 29 0 11 1 0 12 2 0 11 1153 79% 4
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Antwerp 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2023/2024   26 3 0 3 2659' 26 0 5 1 0 17 4 0 14 937 79% 11
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Sporting Charleroi 26 3 0 3 2659' 26 0 5 1 0 17 4 0 14 937 79% 11
2022/2023   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Europa Conference League Lillestroem 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   5 2 0 0 420' 4 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Norwegii kwalifikacje Puchar Norwegii kwalifikacje Puchar Norwegii kwalifikacje Lillestroem 5 2 0 0 420' 4 0 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki De Roeve
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   23 1 0 3 2749' 23 0 9 1 0 13 5 0 18 903 62% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Brann 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 29 76% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Brann 9 0 0 2 1122' 9 0 4 0 0 7 3 0 7 325 74% 2
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Haecken 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Mecze towarzyskie U-21 Mecze towarzyskie U-21 Mecze towarzyskie U-21 Belgium U21 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 61 82% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Brann 1 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga norweska Liga norweska Liga norweska Brann 12 0 0 1 1447' 12 0 5 1 0 4 2 0 7 322 76% 0
Puchar Norwegii kwalifikacje Puchar Norwegii kwalifikacje Puchar Norwegii kwalifikacje Brann 1 90' 1 0 0 2 0 0 3 166 0% 0
2024/2025   15 1 0 1 1833' 15 0 7 3 0 8 1 0 24 650 76% 1
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Club Brugge U23 15 1 0 1 1833' 15 0 7 3 0 8 1 0 24 650 76% 1
2023/2024   12 1 0 2 1374' 12 0 4 0 0 10 2 0 10 479 38% 2
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Club Brugge U23 12 1 0 2 1374' 12 0 4 0 0 10 2 0 10 479 38% 2
2022/2023   1 151' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Club Brugge U23 1 151' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2