David Lopez vs Andrei Ratiu - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
5
Defence
185 cm
80 kg
36 lat (1989-10-09)
Spain Spain
Profil zawodnika
2
Defence
Romania Romania
Statystyki David Lopez, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga hiszpańska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Rezerwowi
Statystyki Andrei Ratiu, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Króla Liga hiszpańska Europa Conference League Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Euro Olimpiada
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki David Lopez
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   2 0 0 0 244' 2 0 1 0 0 1 1 0 0 173 88% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Girona 2 0 0 0 244' 2 0 1 0 0 1 1 0 0 173 88% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Girona 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   32 2 0 1 3183' 32 0 4 4 0 14 4 0 18 2349 90% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Girona 5 1 0 0 450' 5 0 0 1 0 2 1 0 3 272 91% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Girona 27 1 0 1 2733' 27 0 4 3 0 12 3 0 15 2025 92% 1
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Girona 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 52 0% 0
2023/2024   25 3 0 0 2875' 25 0 10 4 0 16 6 0 15 1580 84% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Girona 25 3 0 0 2875' 25 0 10 4 0 16 6 0 15 1580 84% 1
2022/2023   27 3 0 1 2109' 19 3 3 5 0 9 6 10 13 1009 89% 2
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Girona 27 3 0 1 2109' 19 3 3 5 0 9 6 10 13 1009 89% 2
2021/2022   27 0 0 0 1948' 8 7 10 1 0 6 4 10 6 426 83% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Espanyol 27 0 0 0 1948' 8 7 10 1 0 6 4 10 6 426 83% 0
2020/2021   40 1 0 2 4051' 36 12 1 6 0 15 5 40 24 1593 86% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Espanyol 40 1 0 2 4051' 36 12 1 6 0 15 5 40 24 1593 86% 0
2019/2020   36 4 0 2 3760' 31 9 4 5 1 18 12 31 26 1203 82% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Espanyol 4 241' 2 0 1 4 2 0 2 139 85% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Espanyol 32 4 0 2 3519' 29 9 3 5 1 14 10 31 24 1064 81% 1
2018/2019   23 0 0 0 2169' 23 2 0 5 0 11 2 20 19 1225 88% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Espanyol 2 0 0 0 259' 2 1 0 1 0 2 0 2 2 159 87% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Espanyol 21 0 0 0 1910' 21 1 0 4 0 9 2 18 17 1066 88% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Celta Vigo 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2017/2018   41 1 0 1 3690' 41 0 0 8 0 14 6 46 25 1561 82% 1
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Espanyol 4 0 0 0 360' 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Espanyol 37 1 0 1 3330' 37 0 0 7 0 14 6 46 25 1561 82% 1
2016/2017   36 3 0 2 3240' 36 0 0 3 0 16 9 23 32 1713 79% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Espanyol 36 3 0 2 3240' 36 0 0 3 0 16 9 23 32 1713 79% 1
2015/2016   48 1 0 2 3376' 16 7 19 5 0 10 3 62 5 503 89% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy SSC Napoli 8 0 0 1 881' 8 2 0 3 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A SSC Napoli 38 1 0 1 2200' 6 3 19 2 0 10 3 62 5 503 89% 1
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch SSC Napoli 2 0 0 0 295' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   54 2 0 1 4488' 39 8 5 4 0 35 10 47 32 1845 86% 1
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch SSC Napoli 4 210' 2 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy SSC Napoli 13 1 0 0 910' 7 2 2 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Espanyol 1 90' 1 0 0 3 1 0 1 42 81% 0
Serie A Serie A Serie A SSC Napoli 36 1 0 1 3278' 29 6 3 4 0 32 9 47 31 1803 86% 1
2013/2014   36 3 0 1 3842' 34 4 6 9 0 33 12 54 43 1267 76% 4
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Espanyol 2 1 0 0 146' 0 0 2 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch SSC Napoli 1 0 0 0 211' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Espanyol 33 2 0 1 3485' 33 3 4 9 0 33 12 54 43 1267 76% 4
2012/2013   38 3 0 0 237' 1 2 0 2 2 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Huesca 38 3 0 0 237' 1 2 0 2 2 - - - - - - -
2010/2011   6 246' 0 0 3 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Espanyol 6 246' 0 0 3 - - - - - - -
Statystyki Andrei Ratiu
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   41 1 1 3 3813' 41 0 2 10 0 42 12 0 32 1676 81% 7
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Rayo Vallecano 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 4 0 0 3 65 88% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 31 0 0 3 2828' 31 0 1 8 0 30 9 0 21 1273 82% 4
Europa Conference League Rayo Vallecano 8 1 1 0 720' 8 0 0 1 0 8 3 0 8 338 75% 2
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Rumunia 1 175' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Rayo Vallecano 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   40 2 0 3 3844' 40 0 3 5 0 36 9 0 26 1607 84% 6
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Rayo Vallecano 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 9 78% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 34 2 0 3 3304' 34 0 3 5 0 31 8 0 21 1384 84% 5
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Rumunia 6 540' 6 0 0 5 1 0 5 214 86% 1
2023/2024   9 0 0 0 1062' 9 0 3 1 0 6 1 0 5 383 69% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Rayo Vallecano 3 300' 3 0 0 0 0 0 1 144 53% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 6 0 0 0 762' 6 0 3 1 0 6 1 0 4 239 79% 0
2022/2023   44 3 0 5 3978' 42 3 0 4 0 16 7 23 18 930 75% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Huesca 38 2 0 5 3618' 38 3 0 4 0 13 6 22 16 744 73% 0
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Rumunia 6 1 0 0 360' 4 0 0 0 0 3 1 1 2 186 83% 0
2021/2022   41 1 0 2 4429' 32 14 7 10 0 7 1 21 14 792 74% 1
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Rumunia 6 0 0 0 584' 5 2 0 2 0 0 0 1 0 84 81% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Huesca 35 1 0 2 3845' 27 12 7 8 0 7 1 20 14 708 73% 1
2020/2021   25 0 0 0 1216' 8 5 3 0 0 0 0 4 3 112 67% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB ADO Den Haag 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 27 74% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska ADO Den Haag 18 0 0 0 1126' 7 5 3 0 0 0 0 4 2 85 65% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Villarreal 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   2 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   2 1 0 0 90' 1 0 0 2 1 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Villarreal B 1 0 0 ' 1 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Villarreal 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2