Danilo Cataldi vs Angelino - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
32
Midfield
180 cm
70 kg
31 lat (1994-08-06)
Italy Italy
Profil zawodnika
3
Midfield
170 cm
68 kg
29 lat (1997-01-04)
Spain Spain
Statystyki Danilo Cataldi, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Włoch EURO U-21 Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Angelino, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Europy Puchar Włoch EURO U-21 Klubowe mecze towarzyskie Champions cup Liga amerykańska MLS
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Danilo Cataldi
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   26 3 2 3 3040' 26 0 11 6 0 27 7 0 16 1223 81% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Lazio Rzym 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 1 0 0 3 67 84% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Lazio Rzym 25 3 2 3 2950' 25 0 11 6 0 26 7 0 12 1098 85% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Lazio Rzym 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 58 0% 0
2024/2025   30 3 0 0 4049' 30 1 18 2 0 15 6 0 23 1188 86% 0
Europa Conference League Fiorentina 5 0 0 0 633' 5 0 3 1 0 2 1 0 0 170 86% 0
Serie A Serie A Serie A Fiorentina 24 3 0 0 3296' 24 1 15 1 0 13 5 0 22 968 86% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Fiorentina 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 1 50 82% 0
2023/2024   22 1 0 0 2838' 18 3 14 9 0 14 4 0 11 1125 83% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Lazio Rzym 3 0 0 0 227' 1 2 0 1 0 1 1 0 1 90 87% 0
Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Lazio Rzym 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 17 0% 0
Serie A Serie A Serie A Lazio Rzym 17 1 0 0 2283' 15 1 12 8 0 12 2 0 8 894 83% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Lazio Rzym 2 0 0 0 328' 2 0 2 0 0 1 1 0 2 124 89% 0
2022/2023   38 0 0 1 4970' 32 26 4 6 0 3 1 9 15 952 88% 0
Serie A Serie A Serie A Lazio Rzym 30 0 0 1 4018' 26 22 2 5 0 3 1 9 15 952 88% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Lazio Rzym 6 0 0 0 608' 4 2 2 1 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Lazio Rzym 2 0 0 0 344' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   43 2 0 3 4818' 22 21 20 10 0 13 5 19 19 1429 89% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Lazio Rzym 2 0 0 1 217' 1 1 1 1 0 0 0 1 0 88 91% 0
Serie A Serie A Serie A Lazio Rzym 33 1 0 2 3895' 19 18 13 7 0 11 4 18 19 1310 89% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Lazio Rzym 8 1 0 0 706' 2 2 6 2 0 2 1 0 0 31 77% 0
2020/2021   39 0 0 0 1961' 4 4 19 4 0 4 1 7 5 388 87% 0
Serie A Serie A Serie A Lazio Rzym 33 0 0 0 1685' 4 4 15 4 0 3 1 7 5 336 86% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Lazio Rzym 6 276' 0 0 4 1 0 0 0 52 90% 0
2019/2020   39 1 0 0 2507' 8 6 20 7 0 14 4 12 3 569 88% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Lazio Rzym 1 0 0 0 300' 2 2 0 0 0 0 0 1 1 59 97% 0
Serie A Serie A Serie A Lazio Rzym 33 1 0 0 1732' 3 3 18 3 0 10 1 5 1 367 88% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Lazio Rzym 5 0 0 0 475' 3 1 2 4 0 4 3 6 1 143 83% 0
2018/2019   49 3 0 1 1480' 8 1 11 4 0 19 5 7 3 563 82% 1
Serie A Serie A Serie A Lazio Rzym 38 2 0 1 936' 4 1 8 2 0 13 4 6 3 291 85% 1
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Lazio Rzym 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Lazio Rzym 7 0 0 0 480' 4 0 2 1 0 6 1 1 0 272 79% 0
Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Lazio Rzym 1 1 0 0 64' 0 0 1 1 0 - - - - - - -
2017/2018   34 1 0 4 2857' 26 4 4 11 2 27 5 36 28 1072 84% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Benevento 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Serie A Serie A Serie A Benevento 33 1 0 4 2767' 25 4 4 11 1 27 5 36 28 1072 84% 0
2016/2017   37 1 0 1 2171' 15 4 9 8 1 16 7 21 10 920 85% 0
Serie A Serie A Serie A Genoa 17 0 0 0 1176' 10 2 3 5 0 7 3 14 5 563 86% 0
Serie A Serie A Serie A Lazio Rzym 18 1 0 1 995' 5 2 6 3 1 9 4 7 5 357 84% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Włochy 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Genoa 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   48 3 0 4 2672' 21 7 5 12 1 28 6 24 13 832 84% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Lazio Rzym 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Lazio Rzym 2 1 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Lazio Rzym 35 1 0 3 2148' 16 7 4 10 1 28 6 24 13 832 84% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Włochy U21 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Lazio Rzym 9 0 0 1 434' 4 0 1 1 0 - - - - - - -
2014/2015   33 0 0 4 2322' 17 7 5 3 1 13 4 11 13 688 84% 1
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Lazio Rzym 6 0 0 1 654' 5 3 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Lazio Rzym 26 0 0 3 1503' 11 3 5 3 1 13 4 11 13 688 84% 1
Serie A Serie A Serie A Cesena 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Lazio Rzym 1 0 0 0 165' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   40 4 0 0 1120' 0 8 8 0 0 - - - - - - -
Serie B Serie B Serie B Crotone 40 4 0 0 1120' 0 8 8 0 0 - - - - - - -
2012/2013   3 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Lazio Rzym 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Lazio Rzym 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Angelino
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   11 0 0 1 1707' 11 0 9 3 0 7 2 0 7 405 41% 4
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AS Roma 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 2 50% 1
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 AS Roma 6 0 0 0 932' 6 0 5 2 0 5 2 0 2 209 79% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie AS Roma 5 0 0 1 775' 5 0 4 1 0 2 0 0 4 194 0% 3
2024/2025   49 4 0 4 4672' 49 0 4 2 0 33 9 0 47 2182 82% 9
Serie A Serie A Serie A AS Roma 36 2 0 1 3502' 36 0 4 1 0 23 6 0 33 1612 82% 5
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch AS Roma 2 180' 2 0 0 1 0 0 3 91 86% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AS Roma 11 2 0 3 990' 11 0 0 1 0 9 3 0 11 479 80% 4
2023/2024   38 1 0 2 4354' 32 3 18 4 0 15 4 0 26 1349 68% 1
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Galatasaray Stambuł 7 0 0 1 841' 7 0 3 1 0 5 1 0 4 278 66% 0
Serie A Serie A Serie A AS Roma 16 0 0 1 1974' 14 2 9 2 0 8 2 0 10 571 80% 1
Serie A Serie A Serie A Inter Mediolan 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AS Roma 5 0 0 0 233' 1 1 1 0 0 0 0 0 0 48 77% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Galatasaray Stambuł 10 1 0 0 1306' 10 0 5 1 0 2 1 0 12 452 54% 0
2022/2023   35 1 0 10 3627' 32 6 4 3 0 9 2 9 26 904 67% 7
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hoffenheim 2 1 0 1 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Hoffenheim 33 0 0 9 3447' 30 6 4 2 0 9 2 9 26 904 67% 7
2021/2022   49 3 0 10 4517' 41 7 4 5 1 15 10 22 34 1511 77% 5
Liga Europy Liga Europy Liga Europy RasenBallsport Leipzig 6 1 0 2 596' 5 1 1 0 0 2 2 4 0 266 77% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga RasenBallsport Leipzig 32 2 0 5 2908' 26 5 3 3 0 12 7 15 33 1084 77% 5
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów RasenBallsport Leipzig 5 0 0 3 533' 5 1 0 2 1 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec RasenBallsport Leipzig 6 480' 5 0 0 1 1 3 1 161 78% 0
2020/2021   41 8 0 9 3945' 35 8 2 4 0 32 18 28 27 1385 74% 9
Bundesliga Bundesliga Bundesliga RasenBallsport Leipzig 29 4 0 4 2737' 24 6 2 2 0 19 12 21 23 997 74% 6
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec RasenBallsport Leipzig 4 1 0 2 491' 4 1 0 1 0 3 1 1 1 81 80% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów RasenBallsport Leipzig 8 3 0 3 717' 7 1 0 1 0 10 5 6 3 307 72% 1
2019/2020   43 1 0 3 2897' 27 4 3 3 0 15 4 18 20 935 82% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 2 180' 2 0 0 1 0 2 0 48 88% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec RasenBallsport Leipzig 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Manchester City 15 0 0 0 479' 4 0 2 1 0 5 0 2 2 286 84% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 4 90' 1 0 0 1 0 0 1 62 85% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów RasenBallsport Leipzig 4 360' 4 0 0 3 2 3 2 170 78% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga RasenBallsport Leipzig 14 1 0 2 1227' 12 1 1 2 0 5 2 11 15 369 82% 3
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester City 3 0 0 1 471' 3 3 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   43 1 0 13 3980' 42 2 0 5 0 30 13 23 40 1498 78% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSV Eindhoven 8 0 0 2 720' 8 0 0 2 0 4 1 5 5 117 72% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 34 1 0 11 3230' 34 2 0 3 0 26 12 18 35 1381 78% 0
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Manchester City 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   35 3 0 6 3180' 35 0 0 4 0 22 10 16 30 1000 77% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska NAC Breda 34 3 0 6 3060' 34 0 0 3 0 22 10 16 30 1000 77% 0
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii PSV Eindhoven 1 0 0 0 120' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
2016/2017   21 0 0 0 1889' 16 4 3 6 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester City 1 0 0 0 148' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 3 59' 0 0 1 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Mallorca 17 0 0 0 1682' 15 3 2 6 0 - - - - - - -
2015/2016   4 81' 0 0 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester City 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 1 81' 0 0 1 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Manchester City 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Manchester City 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2