Daniel Cleary vs Conor James McCormack - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
6
Defence
182 cm
30 lat (1996-03-09)
Ireland Ireland
Profil zawodnika
22
Defence
170 cm
67 kg
35 lat (1990-05-18)
N. Ireland N. Ireland
Statystyki Daniel Cleary, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Europa Conference League Liga irlandzka Puchar Irlandii Superpuchar Irlandii Puchar Ligi Puchar Ligi Irlandzkiej
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Conor James McCormack, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Europy Liga irlandzka Puchar Irlandii 2 liga irlandzka Puchar Ligi Irlandzkiej Setanta Sports Cup
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Daniel Cleary
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   43 0 0 0 4419' 43 0 7 5 0 6 0 0 11 748 52% 1
Europa Conference League Shamrock Rovers 11 0 0 0 1050' 11 0 1 4 0 0 0 0 6 170 75% 1
Liga irlandzka Liga irlandzka Liga irlandzka Shamrock Rovers 29 0 0 0 3004' 29 0 5 1 0 4 0 0 3 316 83% 0
Puchar Irlandii Puchar Irlandii Puchar Irlandii Shamrock Rovers 3 0 0 0 365' 3 0 1 0 0 2 0 0 2 262 0% 0
2024/2025   14 0 0 0 1290' 14 0 0 6 0 3 0 0 2 327 82% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Shamrock Rovers 3 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy PAOK Saloniki 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Shamrock Rovers 3 0 0 0 270' 3 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League Shamrock Rovers 8 0 0 0 750' 8 0 0 3 0 3 0 0 2 327 82% 0
2023/2024   4 360' 4 0 0 1 0 0 0 78 0% 0
Europa Conference League Shamrock Rovers 2 180' 2 0 0 1 0 0 0 78 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Shamrock Rovers 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   4 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Shamrock Rovers 4 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
2021/2022   20 0 0 1 1576' 17 1 0 5 0 1 0 13 15 512 67% 3
Baraże St.Johnstone 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St.Johnstone 18 0 0 1 1396' 15 1 0 5 0 1 0 13 15 512 67% 3
2020/2021   10 1 0 0 774' 7 1 1 3 0 1 0 5 3 244 84% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Dundalk 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Dundalk 9 1 0 0 774' 7 1 1 3 0 1 0 5 3 244 84% 0
2019/2020   6 0 0 0 436' 4 1 0 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Dundalk 2 0 0 0 226' 2 1 0 1 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Dundalk 4 210' 2 0 0 - - - - - - -
2018/2019   4 0 0 0 226' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Dundalk 4 0 0 0 226' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   9 0 0 0 332' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Solihull Moors 9 0 0 0 332' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Liverpool FC 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Conor James McCormack
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2020/2021   18 1 0 0 1702' 17 1 1 6 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Derry City 1 0 0 0 120' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga irlandzka Liga irlandzka Liga irlandzka Derry City 17 1 0 0 1582' 16 1 1 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Cork City 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2018/2019   4 0 0 0 421' 4 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Cork City 2 0 0 0 241' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Cork City 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2017/2018   4 360' 4 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Cork City 4 360' 4 0 0 - - - - - - -
2015/2016   2 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy St. Patrick's Athletic 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Shamrock Rovers 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   6 0 0 0 532' 4 2 1 1 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Shamrock Rovers 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Shamrock Rovers 4 0 0 0 352' 2 2 1 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2