Daniel Serbanica vs Căpușă - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
29
Defence
Romania Romania
Profil zawodnika
66
Defence
Romania Romania
Statystyki Daniel Serbanica, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga romuńska
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Căpușă, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Rumunii Liga romuńska
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Daniel Serbanica
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   25 1 0 0 2572' 25 0 5 1 1 11 2 0 14 660 66% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Unirea Slobozia 25 1 0 0 2572' 25 0 5 1 1 11 2 0 14 660 66% 0
2024/2025   22 3 0 3 2526' 22 1 7 2 1 15 7 0 4 617 61% 1
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Unirea Slobozia 22 3 0 3 2526' 22 1 7 2 1 15 7 0 4 617 61% 1
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii FC Unirea Slobozia 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   1 0 0 2 0 - - - - - - -
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska CS Mioveni 1 0 0 ' 2 0 - - - - - - -
2022/2023   24 0 0 0 1272' 11 2 2 1 0 0 0 0 1 23 0% 0
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii CS Mioveni 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska CS Mioveni 24 0 0 0 1272' 11 2 2 1 0 0 0 0 1 23 0% 0
2021/2022   36 0 0 0 3496' 21 11 12 5 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska CS Mioveni 36 0 0 0 3496' 21 11 12 5 0 - - - - - - -
2020/2021   20 1 0 0 894' 6 1 4 1 0 - - - - - - -
Awans/Spadek CS Mioveni 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Arges Pitesti 16 0 0 0 463' 2 0 4 1 0 - - - - - - -
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska CS Mioveni 2 1 0 0 251' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   3 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska FC Arges Pitesti 3 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Căpușă
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   34 1 0 0 3709' 34 0 10 5 0 18 4 0 15 1234 81% 0
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Hermannstadt 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Hermannstadt 33 1 0 0 3619' 33 0 10 5 0 18 4 0 15 1234 81% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska UTA Batrana Doamna 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   30 1 0 1 2966' 30 0 4 6 0 11 5 0 17 1284 81% 1
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Hermannstadt 26 0 0 1 2532' 26 0 3 5 0 9 4 0 16 1224 80% 1
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Universitatea Cluj 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Hermannstadt 4 1 0 0 434' 4 0 1 1 0 2 1 0 1 60 88% 0
2023/2024   25 2 0 3 2440' 25 0 3 2 0 13 6 0 12 984 76% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska UTA Batrana Doamna 25 2 0 3 2440' 25 0 3 2 0 13 6 0 12 984 76% 0
2022/2023   2 238' 2 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Chindia Targoviste 2 238' 2 0 1 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2