Curro Sanchez vs Bouldini - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
16
Midfield
30 lat (1996-01-03)
Spain Spain
Profil zawodnika
10
Forward
Morocco Morocco
Statystyki Curro Sanchez, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga hiszpańska Puchar Króla Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Bouldini, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga hiszpańska Puchar Króla Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Curro Sanchez
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   36 6 5 4 5830' 36 0 34 5 0 31 16 0 34 1377 81% 6
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Burgos CF 36 6 5 4 5830' 36 0 34 5 0 31 16 0 34 1367 81% 6
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Burgos CF 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 10 70% 0
2024/2025   35 6 2 2 4129' 35 0 13 6 0 55 23 0 54 1238 80% 7
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Burgos CF 35 6 2 2 4129' 35 0 13 6 0 55 23 0 54 1238 80% 7
2023/2024   40 15 6 5 4245' 40 0 8 8 0 78 38 0 85 1525 73% 6
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Burgos CF 39 15 6 5 4155' 39 0 8 8 0 75 38 0 83 1483 73% 6
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Burgos CF 1 90' 1 0 0 3 0 0 2 42 69% 0
2022/2023   38 9 3 2 4005' 31 10 6 6 1 8 2 0 6 160 71% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Burgos CF 35 9 3 2 3866' 31 10 4 5 1 8 2 0 6 160 71% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Almeria 3 0 0 0 139' 0 0 2 1 0 - - - - - - -
2021/2022   40 2 0 3 3509' 11 10 24 4 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Almeria 40 2 0 3 3509' 11 10 24 4 0 - - - - - - -
2020/2021   38 5 0 2 4407' 27 19 9 5 1 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Ponferradina 38 5 0 2 4407' 27 19 9 5 1 - - - - - - -
2019/2020   35 13 4 5 4061' 31 14 3 7 1 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Numancia 35 13 4 5 4061' 31 14 3 7 1 - - - - - - -
2018/2019   7 2 0 0 1 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Sevilla Atletico 7 2 0 ' 0 1 - - - - - - -
2017/2018   36 3 2 0 3002' 21 7 10 11 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Sevilla Atletico 36 3 2 0 3002' 21 7 10 11 0 - - - - - - -
2016/2017   36 2 0 0 3948' 23 18 11 3 1 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Sevilla Atletico 36 2 0 0 3948' 23 18 11 3 1 - - - - - - -
2015/2016   5 9 0 1 330' 3 0 1 3 0 3 1 8 1 100 67% 0
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Sevilla Atletico 9 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Sevilla FC 5 0 0 1 330' 3 0 1 3 0 3 1 8 1 100 67% 0
2014/2015   1 0 0 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Sevilla Atletico 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Bouldini
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   4 0 0 1 595' 4 0 4 3 0 8 2 0 6 81 56% 6
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Granada 2 0 0 1 310' 2 0 2 3 0 5 1 0 3 48 69% 6
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska RC Deportivo 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 2 9 44% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Granada 2 285' 2 0 2 2 1 0 1 24 33% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie RC Deportivo 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   7 1 0 0 1091' 7 0 7 2 0 19 5 0 7 139 57% 5
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska RC Deportivo 6 1 0 0 938' 6 0 6 2 0 14 3 0 6 121 53% 5
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Levante 1 0 0 0 153' 1 0 1 0 0 5 2 0 1 18 83% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Racing Santander 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   21 8 0 0 2632' 21 0 10 10 0 48 20 0 27 462 58% 18
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Levante 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Levante 21 8 0 0 2632' 21 0 10 10 0 48 20 0 27 462 58% 18
2022/2023   6 1 0 1 843' 6 0 4 0 0 11 2 0 13 115 60% 7
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Levante 6 1 0 1 843' 6 0 4 0 0 11 2 0 13 115 60% 7

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2