Cotter vs Alex Baptiste - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
2
Defence
GB/Ireland GB/Ireland
Profil zawodnika
5
Defence
180 cm
74 kg
40 lat (1986-01-31)
England England
Statystyki Cotter, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Carabao Cup League 2 Liga irlandzka Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Alex Baptiste, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi League 1 Johnstones Paint Trophy Capital One Cup Irlandia baraże Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Cotter
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   18 1 0 0 2598' 18 0 14 5 1 13 7 0 25 453 68% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Notts County 1 0 0 0 136' 1 0 1 1 0 0 0 0 1 22 64% 0
League 2 League 2 League 2 Notts County 5 0 0 0 716' 5 0 4 1 0 3 2 0 8 124 68% 0
Liga irlandzka Liga irlandzka Liga irlandzka Derry City 12 1 0 0 1746' 12 0 9 3 0 10 5 0 16 307 68% 0
Club Friendlies Notts County 0 0 0 ' 0 1 - - - - - - -
2024/2025   18 0 0 3 2539' 18 0 12 3 0 25 7 0 28 441 64% 8
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Barnsley 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Barnsley 3 0 0 0 433' 3 0 2 1 0 5 1 0 4 69 75% 0
Johnstones Paint Trophy Barnsley 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 26 88% 0
League 1 League 1 League 1 Barnsley 14 0 0 3 2016' 14 0 10 2 0 20 6 0 23 346 60% 8
2023/2024   16 4 0 5 2399' 16 0 13 3 0 24 8 0 40 552 46% 5
Johnstones Paint Trophy Barnsley 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 3 1 0 1 35 71% 1
League 1 League 1 League 1 Barnsley 14 3 0 5 2189' 14 0 13 3 0 20 6 0 39 468 49% 4
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Barnsley 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 1 1 0 0 49 0% 0
2022/2023   1 157' 1 0 1 1 0 0 3 21 76% 0
League 1 League 1 League 1 Barnsley 1 157' 1 0 1 1 0 0 3 21 76% 0
Statystyki Alex Baptiste
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2021/2022   46 1 0 0 1472' 9 2 6 0 0 3 1 3 1 335 77% 0
League 1 League 1 League 1 Bolton Wanderers 42 1 0 0 1172' 6 2 6 0 0 3 1 3 1 335 77% 0
Johnstones Paint Trophy Bolton Wanderers 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Bolton Wanderers 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Irlandia baraże Waterford United 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2020/2021   46 0 0 2 3890' 40 3 2 2 0 8 3 21 14 1653 78% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Bolton Wanderers 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Bolton Wanderers 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 2 League 2 League 2 Bolton Wanderers 44 0 0 2 3710' 38 3 2 2 0 8 3 21 14 1653 78% 0
2019/2020   5 0 0 0 209' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Doncaster Rovers 5 0 0 0 209' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   25 0 0 0 867' 6 1 3 0 0 1 0 1 0 62 74% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Queens Park Rangers 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Luton Town 10 173' 0 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
Championship Championship Championship Queens Park Rangers 11 0 0 0 424' 3 1 1 0 0 1 0 1 0 62 74% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Queens Park Rangers 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
2017/2018   38 0 0 0 2706' 28 4 0 3 1 4 1 12 13 554 66% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Queens Park Rangers 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Queens Park Rangers 1 0 0 0 101' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Championship Championship Championship Queens Park Rangers 35 0 0 0 2515' 26 3 0 3 1 4 1 12 13 554 66% 0
2016/2017   27 3 0 0 2317' 24 1 1 2 1 14 4 11 12 643 68% 1
Premier League Premier League Premier League Middlesbrough 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Preston North End 24 3 0 0 2197' 23 1 1 2 1 14 4 11 12 643 68% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Middlesbrough 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   11 1 0 0 1070' 10 2 1 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Sheffield United 11 1 0 0 1070' 10 2 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   37 3 0 0 3239' 31 4 3 2 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Blackburn Rovers 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Blackburn Rovers 2 0 0 0 260' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Blackburn Rovers 34 3 0 0 2979' 29 3 3 2 0 - - - - - - -
2013/2014   42 4 0 2 3569' 37 1 2 6 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Bolton Wanderers 42 4 0 2 3569' 37 1 2 6 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Sheffield Wednesday 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2012/2013   43 2 0 2 3870' 43 0 0 7 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Blackpool 43 1 0 2 3870' 43 0 0 7 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Blackpool 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2011/2012   48 1 0 0 4354' 48 1 0 4 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Blackpool 46 1 0 0 4174' 46 1 0 3 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Blackpool 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
2010/2011   26 2 0 0 1924' 19 0 3 2 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Blackpool 26 2 0 0 1924' 19 0 3 2 0 - - - - - - -
2009/2010   47 3 0 0 4126' 45 1 0 5 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Blackpool 47 3 0 0 4126' 45 1 0 5 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Coventry City 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2008/2009   25 1 0 0 2049' 21 2 0 3 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Blackpool 25 1 0 0 2049' 21 2 0 3 0 - - - - - - -
2007/2008   25 0 0 0 2315' 25 1 0 3 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Mansfield Town 25 0 0 0 2315' 25 1 0 3 0 - - - - - - -
2006/2007   46 3 0 0 4243' 46 2 0 3 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Mansfield Town 46 3 0 0 4243' 46 2 0 3 0 - - - - - - -
2005/2006   41 1 0 0 3737' 40 1 1 3 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Mansfield Town 41 1 0 0 3737' 40 1 1 3 0 - - - - - - -
2004/2005   38 2 0 0 3172' 33 3 0 4 1 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Mansfield Town 38 1 0 0 3172' 33 3 0 4 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Mansfield Town 1 0 0 ' 0 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2