Lukas Goertler vs Conus - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
16
Midfield
183 cm
75 kg
31 lat (1994-06-15)
Germany Germany
Profil zawodnika
3
Midfield
Switzerland Switzerland
Statystyki Lukas Goertler, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Szwajcarii Liga szwajcarska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Conus, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2 liga szwajcarska Puchar Szwajcarii Klubowe mecze towarzyskie Club Friendlies
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Lukas Goertler
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   40 10 4 8 5141' 40 0 21 13 1 58 17 0 78 1096 73% 3
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii St. Gallen 3 1 0 0 495' 3 0 2 1 0 3 1 0 2 29 69% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska St. Gallen 35 9 4 8 4359' 35 0 17 12 1 55 16 0 76 1067 74% 3
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Basel 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie St. Gallen 2 287' 2 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   35 8 0 4 4408' 35 0 19 19 1 53 20 0 47 1363 78% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska St. Gallen 24 5 0 4 3075' 24 0 14 12 1 41 17 0 36 887 77% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii St. Gallen 1 1 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League St. Gallen 10 2 0 0 1243' 10 0 5 5 0 12 3 0 11 476 81% 0
Europa Conference League TSC Backa Topola 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2023/2024   20 2 0 1 2305' 20 0 7 7 1 30 11 0 38 726 59% 1
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska St. Gallen 20 2 0 1 2305' 20 0 7 7 1 30 11 0 38 726 59% 1
2022/2023   30 11 2 7 2908' 30 3 0 13 1 40 21 35 46 1082 72% 1
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii St. Gallen 2 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska St. Gallen 30 9 1 7 2908' 30 3 0 13 1 40 21 35 46 1082 72% 1
2021/2022   34 7 2 8 3318' 33 3 1 12 0 22 7 21 50 993 68% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska St. Gallen 30 6 2 8 2928' 29 3 1 11 0 22 7 21 50 993 68% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii St. Gallen 4 1 0 0 390' 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   37 3 0 2 3537' 37 3 0 10 0 35 14 46 48 902 69% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy St. Gallen 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii St. Gallen 4 1 0 0 360' 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska St. Gallen 32 2 0 2 3087' 32 3 0 8 0 35 14 46 48 902 69% 0
2019/2020   34 3 0 13 3780' 34 9 0 12 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska St. Gallen 34 3 0 13 3780' 34 9 0 12 0 - - - - - - -
2018/2019   35 0 0 1 1660' 3 2 16 3 1 16 7 6 15 156 74% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Utrecht 34 0 0 1 1582' 3 2 15 3 0 16 7 6 15 156 74% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Utrecht 1 0 0 0 78' 0 0 1 0 1 - - - - - - -
2017/2018   41 2 0 2 2727' 9 3 22 5 1 16 5 10 28 163 69% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Utrecht 37 1 0 2 2349' 7 3 20 5 1 16 5 10 28 163 69% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Utrecht 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Utrecht 2 198' 0 0 2 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong FC Utrecht 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   29 0 0 1 2566' 13 8 11 4 0 13 1 15 34 139 63% 2
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Kaiserslautern 1 112' 0 0 1 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Kaiserslautern 28 0 0 1 2454' 13 8 10 4 0 13 1 15 34 139 63% 2
2015/2016   24 2 0 2 1902' 9 6 10 8 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Kaiserslautern 22 2 0 2 1794' 9 6 9 8 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Kaiserslautern 2 108' 0 0 1 - - - - - - -
2014/2015   1 3 0 0 72' 0 0 1 0 0 1 1 0 0 4 100% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Bayern Monachium 1 72' 0 0 1 1 1 0 0 4 100% 0
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Bayern Munich II 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Conus
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   35 2 0 4 4042' 35 0 12 9 0 45 11 0 51 1481 78% 4
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska FC Stade Lausanne-Ouchy 31 2 0 4 3525' 31 0 10 9 0 45 11 0 51 1439 80% 4
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Stade Lausanne-Ouchy 3 427' 3 0 2 0 0 0 0 42 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Osnabrueck 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Club Friendlies FC Stade Lausanne-Ouchy 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2024/2025   13 1 0 0 1472' 13 0 4 4 0 1 0 0 3 85 28% 1
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Osnabrueck 12 1 0 0 1300' 12 0 3 4 0 0 0 0 1 51 0% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Osnabrueck 1 172' 1 0 1 1 0 0 2 34 71% 0
2023/2024   29 0 0 8 3108' 29 0 6 8 0 1 0 0 8 112 0% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Aarau 29 0 0 8 3108' 29 0 6 8 0 1 0 0 8 112 0% 0
2022/2023   1 155' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Aarau 1 155' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2