Mario Pasalic vs Christopher Nkunku - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
8
Midfield
186 cm
76 kg
31 lat (1995-02-09)
Croatia Croatia
Profil zawodnika
18
Forward
159 cm
46 kg
28 lat (1997-11-14)
France France
Statystyki Mario Pasalic, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Włoch Liga Mistrzów Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie EURO U-21 Euro Mistrzostwa Świata Champions cup
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Christopher Nkunku, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Włoch Superpuchar Włoch FIFA Club World Cup EURO U-21 Klubowe mecze towarzyskie Euro Premier League Summer Series Mecze towarzyskie Reprezentacje Champions cup Mistrzostwa Świata U-20
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Mario Pasalic
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   31 10 0 6 3391' 31 0 9 3 0 43 17 0 12 1852 87% 5
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Atalanta 2 4 0 0 180' 2 0 0 1 0 10 4 0 1 200 94% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Atalanta 6 3 0 1 540' 6 0 0 0 0 13 7 0 3 254 88% 2
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Chorwacja 1 0 0 1 170' 1 0 1 0 0 2 0 0 2 42 98% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Atalanta 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 45 0% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Atalanta 21 3 0 4 2411' 21 0 8 2 0 18 6 0 6 1311 88% 1
2024/2025   36 6 0 5 4852' 36 0 25 3 0 68 21 0 19 1993 87% 5
Serie A Serie A Serie A Atalanta 23 3 0 4 3077' 23 0 15 1 0 46 12 0 10 1349 88% 2
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Atalanta 2 291' 2 0 2 2 1 0 1 89 84% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Chorwacja 2 0 0 0 293' 2 0 2 1 0 2 0 0 5 179 80% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Atalanta 8 3 0 1 1011' 8 0 5 1 0 17 7 0 3 321 87% 3
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Atalanta 1 180' 1 0 1 1 1 0 0 55 93% 0
2023/2024   31 8 2 8 3433' 28 2 13 3 0 53 24 0 9 1464 81% 7
Serie A Serie A Serie A Atalanta 24 6 2 7 2712' 23 0 10 3 0 40 18 0 7 1116 80% 6
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Atalanta 3 1 0 1 449' 3 0 3 0 0 6 1 0 0 154 90% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Atalanta 4 1 0 0 272' 2 2 0 0 0 7 5 0 2 194 81% 1
2022/2023   43 7 0 2 5116' 30 21 16 4 0 25 9 22 17 661 80% 3
Serie A Serie A Serie A Atalanta 34 5 0 2 4181' 24 17 14 3 0 23 8 22 15 627 81% 3
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Chorwacja 7 2 0 0 791' 5 3 2 1 0 2 1 0 2 34 76% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Atalanta 2 0 0 0 144' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   62 17 0 10 6970' 38 31 20 6 0 42 20 30 18 1107 81% 11
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Atalanta 6 1 0 1 600' 3 3 2 1 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Chorwacja 10 3 0 2 1217' 7 6 3 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Atalanta 38 13 0 6 4440' 24 19 13 3 0 35 20 29 16 969 82% 7
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Atalanta 2 0 0 1 237' 1 1 1 1 0 0 0 0 0 20 75% 2
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Atalanta 6 0 0 0 476' 3 2 1 1 0 7 0 1 2 118 81% 2
2020/2021   41 6 0 3 3549' 16 10 23 2 0 14 11 12 8 694 85% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Atalanta 5 0 0 1 477' 3 2 2 0 0 4 3 1 2 99 74% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Chorwacja 6 0 0 0 631' 3 3 3 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Atalanta 27 6 0 2 2210' 10 5 15 2 0 10 8 11 6 580 87% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Atalanta 3 231' 0 0 3 0 0 0 0 15 87% 0
2019/2020   47 12 0 5 4951' 38 17 7 7 0 75 20 41 24 1510 88% 1
Serie A Serie A Serie A Atalanta 37 9 0 3 3896' 30 14 5 6 0 58 17 34 21 1229 88% 1
Serie A Serie A Serie A Cagliari 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Atalanta 1 90' 1 0 0 4 1 0 0 55 91% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Atalanta 9 3 0 2 965' 7 3 2 1 0 13 2 7 3 226 82% 0
2018/2019   51 8 0 6 4092' 21 12 21 1 0 40 12 20 11 914 84% 3
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Atalanta 4 1 0 2 463' 3 2 1 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Chorwacja 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Atalanta 5 2 0 1 349' 1 0 4 0 0 4 3 1 0 88 82% 0
Serie A Serie A Serie A Atalanta 38 5 0 3 3280' 17 10 16 1 0 36 9 19 11 826 84% 3
2017/2018   38 5 0 1 3044' 17 7 14 1 0 8 0 4 3 214 82% 1
Liga rosyjska Liga rosyjska Liga rosyjska Spartak Moskwa 27 4 0 1 1941' 10 3 11 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Rosji Puchar Rosji Puchar Rosji Spartak Moskwa 3 1 0 0 352' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Spartak Moskwa 6 0 0 0 587' 4 2 2 0 0 7 0 2 3 188 84% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Spartak Moskwa 2 0 0 0 164' 1 1 0 0 0 1 0 2 0 26 69% 0
2016/2017   43 5 0 1 3106' 20 8 9 5 0 40 12 19 15 776 84% 3
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Chorwacja 5 173' 0 0 2 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A AC Milan 34 5 0 1 2700' 20 8 4 5 0 40 12 19 15 776 84% 3
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch AC Milan 2 144' 0 0 2 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Chorwacja 2 89' 0 0 1 - - - - - - -
2015/2016   39 11 1 0 2903' 16 13 8 1 0 18 7 15 4 435 82% 2
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej AS Monaco 1 0 0 0 73' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AS Monaco 24 3 0 0 1754' 12 6 4 1 0 18 7 15 4 435 82% 2
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AS Monaco 6 0 0 0 585' 4 3 1 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch AC Milan 1 0 0 0 104' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji AS Monaco 3 2 0 0 179' 0 0 2 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów AS Monaco 4 2 0 0 208' 0 3 0 0 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Chorwacja U21 4 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
2014/2015   40 3 0 0 3820' 28 13 5 5 0 30 7 45 19 892 81% 3
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Elche 2 0 0 0 243' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Chorwacja 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Elche 37 3 0 0 3577' 26 12 5 5 0 30 7 45 19 892 81% 3
2013/2014   36 11 0 0 1066' 4 7 3 9 0 - - - - - - -
Liga chorwacka Liga chorwacka Liga chorwacka Hajduk Split 32 11 0 0 885' 4 4 3 9 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Hajduk Split 4 0 0 0 181' 0 3 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   3 0 0 0 271' 0 1 2 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Chorwacji Superpuchar Chorwacji Superpuchar Chorwacji Hajduk Split 1 0 0 0 100' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga chorwacka Liga chorwacka Liga chorwacka Hajduk Split 2 171' 0 0 2 - - - - - - -
Statystyki Christopher Nkunku
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   19 8 4 4 2569' 19 0 13 0 0 37 17 0 29 513 89% 8
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch AC Milan 1 1 0 0 151' 1 0 1 0 0 3 1 0 2 30 87% 0
Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch AC Milan 1 90' 1 0 0 2 0 0 2 20 85% 0
FIFA Club World Cup Chelsea 3 1 0 1 410' 3 0 2 0 0 6 2 0 5 153 92% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 AC Milan 14 6 4 3 1918' 14 0 10 0 0 26 14 0 20 310 89% 8
2024/2025   25 15 4 5 3248' 25 0 14 2 0 69 38 0 29 881 91% 4
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Chelsea 2 3 0 0 256' 2 0 1 0 0 5 3 0 1 40 85% 0
Europa Conference League Chelsea 10 7 4 3 1253' 10 0 5 0 0 29 18 0 14 331 88% 1
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Francja 2 1 0 0 256' 2 0 1 0 0 5 3 0 2 99 95% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 5 2 0 1 84 98% 0
Premier League Premier League Premier League Chelsea 9 3 0 2 1303' 9 0 7 2 0 25 12 0 11 327 92% 3
2023/2024   4 3 0 0 451' 2 2 2 0 0 20 11 0 7 197 89% 4
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Chelsea 0 0 0 ' 0 0 4 2 0 0 17 88% 1
Premier League Premier League Premier League Chelsea 4 3 0 0 451' 2 2 2 0 0 16 9 0 7 174 89% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 6 100% 0
2022/2023   42 22 3 8 3965' 30 7 11 7 0 60 31 14 38 619 82% 13
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów RasenBallsport Leipzig 7 3 0 1 694' 6 1 1 1 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga RasenBallsport Leipzig 27 16 3 4 2510' 20 4 6 4 0 58 30 14 37 594 82% 12
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec RasenBallsport Leipzig 2 3 0 1 241' 2 1 0 2 0 2 1 0 1 25 84% 1
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Francja 6 0 0 2 520' 2 1 4 0 0 - - - - - - -
2021/2022   53 35 2 15 6148' 49 19 4 2 0 77 54 39 78 1268 83% 18
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec RasenBallsport Leipzig 6 4 0 1 710' 5 2 1 0 0 9 7 4 8 137 86% 3
Liga Europy Liga Europy Liga Europy RasenBallsport Leipzig 6 4 1 0 796' 6 3 0 0 0 11 8 6 11 202 86% 3
Bundesliga Bundesliga Bundesliga RasenBallsport Leipzig 34 19 0 13 3931' 31 13 3 2 0 57 39 29 59 929 82% 12
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów RasenBallsport Leipzig 6 7 0 0 621' 6 1 0 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Niemiec Superpuchar Niemiec Superpuchar Niemiec RasenBallsport Leipzig 1 1 1 1 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   42 7 0 8 4464' 29 15 11 5 0 40 26 39 48 903 83% 10
Bundesliga Bundesliga Bundesliga RasenBallsport Leipzig 30 6 0 6 2986' 19 9 9 2 0 31 20 28 37 632 83% 6
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec RasenBallsport Leipzig 5 0 0 1 713' 3 4 2 1 0 4 2 0 1 66 82% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów RasenBallsport Leipzig 7 1 0 1 765' 7 2 0 2 0 5 4 11 10 205 82% 4
2019/2020   47 5 0 13 5006' 30 20 14 3 0 53 23 36 46 658 85% 8
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów RasenBallsport Leipzig 10 0 0 0 1182' 7 6 2 1 0 9 3 14 13 156 84% 2
Bundesliga Bundesliga Bundesliga RasenBallsport Leipzig 34 5 0 13 3443' 21 12 11 2 0 44 20 22 33 502 86% 6
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec RasenBallsport Leipzig 3 0 0 0 381' 2 2 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   47 3 0 2 3151' 16 9 12 0 0 23 6 21 30 560 91% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 36 3 0 2 2302' 13 6 9 0 0 23 6 21 30 560 91% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji PSG 6 0 0 0 681' 2 2 3 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej PSG 2 0 0 0 168' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   43 6 0 0 2506' 7 4 20 1 0 18 12 10 5 311 93% 47
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji PSG 5 1 0 0 236' 0 0 3 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Superpuchar Superpuchar PSG 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 34 4 0 0 1939' 6 4 14 0 0 18 12 10 5 311 93% 47
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej PSG 3 0 0 0 241' 0 0 3 1 0 - - - - - - -
2016/2017   33 2 0 1 1700' 11 4 6 2 0 7 2 11 9 252 85% 1
Superpuchar Superpuchar Superpuchar PSG 1 90' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej PSG 3 259' 2 0 1 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji PSG 6 1 0 1 428' 4 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 2 69' 0 0 1 0 0 1 1 7 71% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 21 1 0 0 854' 5 3 3 2 0 7 2 10 8 245 86% 1
2015/2016   15 0 0 0 666' 4 2 2 0 0 1 0 5 6 275 95% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji PSG 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 1 87' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej PSG 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 11 0 0 0 579' 4 2 1 0 0 1 0 5 6 275 95% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2