Florian Flick vs Cedric Brunner - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
6
Midfield
Germany Germany
Profil zawodnika
27
Defence
32 lat (1994-02-17)
Switzerland Switzerland
Statystyki Florian Flick, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2. Bundesliga Puchar Niemiec Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Cedric Brunner, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2. Bundesliga Puchar Niemiec Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Florian Flick
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   20 1 0 2 2061' 20 0 4 4 0 16 4 0 17 862 82% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Eintracht Brunszwik 20 1 0 2 2061' 20 0 4 4 0 16 4 0 17 862 82% 0
2024/2025   9 1 0 0 886' 9 0 1 4 0 6 1 0 7 569 90% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Nuernberg 8 1 0 0 766' 8 0 1 3 0 5 1 0 6 488 90% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Jahn Regensburg 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Nuernberg 1 0 0 0 120' 1 0 0 1 0 1 0 0 1 81 89% 0
2023/2024   27 2 0 1 2734' 27 0 4 7 0 10 2 0 18 1231 85% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Nuernberg 26 2 0 1 2644' 26 0 4 5 0 10 2 0 16 1183 86% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Schalke 04 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Nuernberg 1 90' 1 0 0 0 0 0 2 48 77% 0
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Nuernberg II 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2022/2023   33 0 0 0 2566' 22 2 6 5 1 6 2 10 13 802 78% 1
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Schalke 04 15 0 0 0 698' 5 1 3 1 0 1 1 4 3 146 74% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Nuernberg 16 0 0 0 1658' 15 1 3 2 0 5 1 6 10 656 79% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Nuernberg 1 0 0 0 120' 1 0 0 1 1 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Schalke 04 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
2021/2022   35 0 0 1 2713' 16 6 12 4 0 10 4 24 13 663 82% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Schalke 04 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Schalke 04 33 0 0 1 2623' 15 6 12 4 0 10 4 24 13 663 82% 0
2020/2021   5 3 0 0 360' 4 0 0 1 0 1 1 4 2 93 78% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Schalke 04 5 1 0 0 360' 4 0 0 1 0 1 1 4 2 93 78% 0
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Schalke 04 II 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2019/2020   32 1 0 0 1259' 9 2 4 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Waldhof Mannheim 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Waldhof Mannheim 31 1 0 0 1259' 9 2 4 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Cedric Brunner
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2023/2024   17 0 0 1 2293' 17 0 11 5 0 8 0 0 26 552 58% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Schalke 04 14 0 0 1 1977' 14 0 10 5 0 8 0 0 21 503 63% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Schalke 04 1 90' 1 0 0 0 0 0 5 49 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Schalke 04 2 0 0 0 226' 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   28 0 0 0 3224' 28 8 2 5 0 6 0 22 35 687 72% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Schalke 04 28 0 0 0 3224' 28 8 2 5 0 6 0 22 35 687 72% 0
2021/2022   30 0 0 1 3067' 27 8 1 6 0 6 0 32 22 694 69% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Arminia Bielefeld 1 0 0 0 179' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Arminia Bielefeld 29 0 0 1 2888' 26 7 1 6 0 6 0 32 22 694 69% 0
2020/2021   32 0 0 1 3317' 31 7 1 6 0 3 0 23 25 887 76% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Arminia Bielefeld 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Arminia Bielefeld 31 0 0 1 3227' 30 7 1 6 0 3 0 23 25 887 76% 1
2019/2020   29 2 0 3 2596' 26 3 1 6 0 16 4 32 31 1001 84% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Arminia Bielefeld 29 2 0 3 2596' 26 3 1 6 0 16 4 32 31 1001 84% 1
2018/2019   27 1 0 3 2554' 23 7 1 7 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Arminia Bielefeld 26 1 0 3 2494' 23 7 0 7 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Arminia Bielefeld 1 60' 0 0 1 - - - - - - -
2017/2018   32 1 0 0 2921' 26 7 2 6 1 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Zuerich 4 1 0 0 270' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Zuerich 28 0 0 0 2651' 23 7 2 6 1 - - - - - - -
2016/2017   41 1 0 0 3576' 33 9 0 2 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Zuerich 2 0 0 0 217' 1 2 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Zuerich 6 0 0 0 754' 6 3 0 2 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska FC Zuerich 33 1 0 0 2605' 26 4 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   30 0 0 0 2579' 23 8 1 10 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Zuerich 27 0 0 0 2487' 23 7 0 9 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Zuerich 2 0 0 0 80' 0 1 0 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Zuerich 1 12' 0 0 1 - - - - - - -
2014/2015   17 1 0 0 738' 3 4 3 4 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Zuerich 10 0 0 0 560' 3 2 2 3 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Zuerich 2 1 0 0 153' 0 2 0 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Zuerich 5 25' 0 0 1 - - - - - - -
2013/2014   2 80' 0 0 1 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Zuerich 2 80' 0 0 1 - - - - - - -
2012/2013   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Zuerich 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2