Carlos vs Caio - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
13
Goalkeeper
188 cm
85 kg
46 lat (1979-12-08)
Angola Angola
Profil zawodnika
22
Goalkeeper
194 cm
80 kg
35 lat (1990-12-22)
Brazil Brazil
Statystyki Carlos, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2 liga portugalska Puchar Narodów Afryki
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Statystyki Caio, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga portugalska
Meczów
Czyste konto
Straconych goli
Bramkarz traci gola co:
Karnych
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Kartek
Statystyki Carlos
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2013/2014   15 1350' 15 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Moreirense 15 1350' 15 0 0 - - - - - - -
2010/2011   15 0 0 0 360' 4 0 0 2 0 - - - - - - -
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Bucaspor 15 0 0 0 360' 4 0 0 2 0 - - - - - - -
2009/2010   30 0 0 0 2746' 30 1 0 2 1 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Rio Ave 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Rio Ave 28 0 0 0 2566' 28 1 0 2 1 - - - - - - -
2007/2008   13 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Boavista Porto 13 0' 0 0 0 - - - - - - -
2006/2007   6 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Steaua Bukareszt 6 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 - - - - - - -
2004/2005   1 0 0 0 1 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Boavista Porto 1 0 0 ' 0 1 - - - - - - -
Statystyki Caio
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   12 0 0 0 1080' 12 0 0 3 0 0 0 0 3 296 69% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Moreirense 12 0 0 0 1080' 12 0 0 3 0 0 0 0 3 296 69% 0
2024/2025   8 808' 8 0 1 0 0 0 3 156 46% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Moreirense 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 26 0% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Moreirense 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Moreirense 5 538' 5 0 1 0 0 0 3 130 55% 0
2023/2024   4 360' 4 0 0 0 0 0 1 97 65% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Moreirense 4 360' 4 0 0 0 0 0 1 97 65% 0
2021/2022   6 540' 6 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Penafiel 6 540' 6 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   15 270' 3 0 0 0 0 0 1 50 64% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Maritimo 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Maritimo 14 180' 2 0 0 0 0 0 1 50 64% 0
2019/2020   24 0 0 0 2160' 24 0 0 4 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Feirense 24 0 0 0 2160' 24 0 0 4 0 - - - - - - -
2018/2019   29 0 0 0 2276' 24 1 0 3 0 0 0 2 5 344 54% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Feirense 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Feirense 28 0 0 0 2246' 24 1 0 3 0 0 0 2 5 344 54% 0
2017/2018   33 0 0 0 2978' 33 1 0 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Feirense 33 0 0 0 2978' 33 1 0 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
2015/2016   0 0 0 1 1 - - - - - - -
Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Lupa Castelli Romani 0 0 0 ' 1 1 - - - - - - -
2014/2015   18 0 0 0 1373' 15 1 0 0 0 - - - - - - -
Serie B Serie B Serie B Crotone 18 0 0 0 1373' 15 1 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   30 180' 2 0 0 - - - - - - -
Serie B Serie B Serie B Crotone 30 180' 2 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2