Mcatee vs Bruno Fernandes - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
24
Midfield
England England
Profil zawodnika
8
Midfield
173 cm
65 kg
31 lat (1994-09-08)
Portugal Portugal
Statystyki Mcatee, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Anglii Premier League Liga Europy Carabao Cup Mecze towarzyskie U-21 EURO U-21 Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Bruno Fernandes, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Premier League Puchar Anglii Carabao Cup Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Premier League Summer Series Euro Mistrzostwa Świata Mecze towarzyskie U-21 EURO U-21 Olimpiada
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Mcatee
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   19 3 1 6 2883' 19 0 16 2 0 37 10 0 12 650 84% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Nottingham Forest 1 166' 1 0 1 0 0 0 0 37 89% 0
Premier League Premier League Premier League Nottingham Forest 2 0 0 1 240' 2 0 1 1 0 4 0 0 5 103 86% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nottingham Forest 9 1 1 1 1345' 9 0 8 0 0 13 5 0 6 272 83% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Nottingham Forest 1 174' 1 0 1 2 0 0 0 38 76% 0
Mecze towarzyskie U-21 Mecze towarzyskie U-21 Mecze towarzyskie U-21 Anglia U21 1 1 0 2 168' 1 0 1 0 0 4 1 0 0 39 85% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Anglia U21 5 1 0 2 790' 5 0 4 1 0 14 4 0 1 161 84% 0
2024/2025   9 7 0 0 1253' 9 0 6 4 0 31 12 0 9 365 86% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester City 3 3 0 0 472' 3 0 3 1 0 12 4 0 3 117 84% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Manchester City 2 180' 2 0 0 1 0 0 2 82 90% 0
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Manchester City 1 200' 1 0 1 2 0 0 0 29 97% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 1 0 0 ' 1 0 6 3 0 2 41 83% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 3 3 0 0 401' 3 0 2 2 0 10 5 0 2 96 82% 0
2023/2024   30 10 1 4 3815' 28 1 17 3 0 59 24 0 40 893 44% 3
Premier League Premier League Premier League Sheffield United 22 3 1 3 2796' 20 1 13 2 0 26 9 0 29 490 72% 1
Premier League Premier League Premier League Manchester City 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Anglia U21 7 5 0 0 929' 7 0 4 1 0 26 13 0 9 352 0% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sheffield United 1 2 0 1 90' 1 0 0 0 0 7 2 0 2 51 84% 1
2022/2023   2 1 0 0 237' 2 0 1 0 0 4 1 0 0 50 76% 0
Championship Championship Championship Sheffield United 2 1 0 0 237' 2 0 1 0 0 4 1 0 0 50 76% 0
Statystyki Bruno Fernandes
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   41 11 6 20 4493' 41 0 11 5 0 92 28 0 41 2346 78% 4
Premier League Premier League Premier League Manchester United 33 8 4 19 3429' 33 0 6 5 0 79 22 0 35 1880 82% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 1 90' 1 0 0 3 1 0 1 77 78% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Manchester United 0 0 0 ' 0 0 2 1 0 0 57 84% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Portugalia 2 346' 2 0 2 4 1 0 2 107 83% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Manchester United 2 0 0 0 226' 2 0 1 0 0 1 0 0 1 100 0% 0
Premier League Summer Series Manchester United 3 3 2 1 402' 3 0 2 0 0 3 3 0 2 125 78% 0
2024/2025   64 21 7 22 6415' 64 0 6 12 3 179 61 0 79 3701 80% 5
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Manchester United 1 0 0 1 120' 1 0 0 0 0 2 1 0 0 32 75% 1
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Manchester United 2 2 0 3 180' 2 0 0 1 0 7 2 0 2 134 86% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 3 2 0 1 330' 3 0 0 1 0 5 4 0 4 165 76% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester United 35 8 3 10 3535' 35 0 5 5 2 96 29 0 40 2003 81% 2
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Portugalia 9 2 0 3 960' 9 0 1 2 0 23 10 0 11 508 73% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Manchester United 14 7 4 4 1290' 14 0 0 3 1 46 15 0 22 859 79% 1
2023/2024   48 15 6 13 4530' 48 0 2 12 0 140 55 0 40 2510 80% 14
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester United 6 2 1 2 540' 6 0 0 2 0 15 4 0 5 254 76% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 6 3 1 3 600' 6 0 0 1 0 28 10 0 7 358 80% 1
Premier League Premier League Premier League Manchester United 36 10 4 8 3390' 36 0 2 9 0 95 41 0 27 1875 80% 13
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Manchester United 0 0 0 ' 0 0 2 0 0 1 23 91% 0
2022/2023   65 15 4 14 6823' 63 11 4 13 0 72 35 30 39 1881 77% 13
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester United 5 2 0 1 450' 5 0 0 2 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 6 3 2 1 739' 6 2 0 1 0 2 1 0 1 42 64% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester United 37 8 2 8 3680' 37 2 2 6 0 62 29 22 31 1519 78% 12
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Portugalia 6 1 0 1 817' 5 4 1 1 0 3 1 3 3 141 74% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Manchester United 11 1 0 3 1137' 10 3 1 3 0 5 4 5 4 179 78% 0
2021/2022   55 13 0 16 6197' 49 18 5 12 0 67 33 42 54 2262 78% 7
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester United 1 72' 0 0 1 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Portugalia 7 1 0 2 867' 5 4 2 2 0 5 1 3 6 191 78% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 1 0 0 1 120' 1 0 0 0 0 6 1 1 1 91 82% 1
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Portugalia 2 2 0 0 347' 2 2 0 0 0 4 3 3 1 100 86% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester United 7 0 0 7 832' 6 3 1 0 0 1 1 1 0 86 76% 1
Premier League Premier League Premier League Manchester United 37 10 0 6 3959' 35 9 1 10 0 51 27 34 46 1794 78% 2
2020/2021   63 28 13 17 7374' 56 24 6 8 0 104 61 48 59 2228 78% 3
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester United 6 4 2 1 665' 5 2 1 1 0 17 9 4 10 293 73% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Manchester United 9 5 2 4 1289' 9 6 0 0 0 14 7 6 12 338 81% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester United 2 168' 1 0 1 4 2 2 1 51 73% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 3 1 0 0 169' 0 0 2 0 0 2 1 0 0 51 80% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Portugalia 6 0 0 0 826' 6 4 0 1 0 2 2 2 0 36 86% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester United 37 18 9 12 4257' 35 12 2 6 0 65 40 34 36 1459 77% 2
2019/2020   46 26 13 18 4963' 44 11 1 11 1 143 57 40 65 1664 75% 9
Premier League Premier League Premier League Manchester United 14 8 4 7 1823' 14 7 0 2 0 43 18 9 14 579 75% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 3 1 1 0 367' 3 1 0 1 0 10 1 2 0 113 73% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 17 8 4 7 1530' 17 0 0 5 1 52 20 21 40 638 76% 6
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Sporting Lizbona 1 2 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Manchester United 6 2 2 1 614' 4 2 1 0 0 15 6 1 3 153 71% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sporting Lizbona 5 5 2 3 539' 5 1 0 3 0 23 12 7 8 181 75% 1
2018/2019   55 32 7 15 5256' 51 6 1 13 0 134 60 53 81 1686 76% 6
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Sporting Lizbona 2 3 1 0 240' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 33 20 6 13 3212' 33 3 0 9 0 120 55 51 75 1327 75% 6
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Portugalia 6 0 0 0 441' 2 2 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Sporting Lizbona 5 6 0 0 480' 5 0 0 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Sporting Lizbona 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sporting Lizbona 8 3 0 2 793' 8 1 0 3 0 14 5 2 6 359 80% 0
2017/2018   54 16 3 5 5690' 50 11 3 9 0 41 18 20 30 541 80% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sporting Lizbona 6 3 1 4 657' 6 1 0 1 0 24 10 10 16 273 80% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 33 11 2 0 3663' 32 9 1 6 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Sporting Lizbona 5 1 0 0 346' 3 0 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Sporting Lizbona 2 240' 2 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sporting Lizbona 8 1 0 1 784' 7 1 1 2 0 17 8 10 14 268 79% 0
2016/2017   43 5 0 2 3978' 23 18 12 2 0 59 19 21 39 832 76% 3
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Portugalia 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Sampdoria 38 5 0 2 3830' 22 18 11 2 0 59 19 21 39 832 76% 3
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Sampdoria 2 148' 1 0 1 - - - - - - -
2015/2016   39 6 2 4 3527' 24 13 7 9 1 52 16 23 47 974 76% 1
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Udinese 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Udinese 36 3 1 4 3527' 24 13 7 9 1 52 16 23 47 974 76% 1
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Portugalia U21 3 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
2014/2015   40 4 0 2 3439' 17 15 13 5 0 41 10 26 28 695 77% 4
Serie A Serie A Serie A Udinese 37 3 0 2 3127' 16 13 13 5 0 41 10 26 28 695 77% 4
Serie A Serie A Serie A Cagliari 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Udinese 3 1 0 0 312' 1 2 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   38 4 0 5 2917' 19 7 12 4 0 56 19 29 19 635 71% 3
Serie A Serie A Serie A Udinese 34 4 0 5 2533' 17 6 10 4 0 56 19 29 19 635 71% 3
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Udinese 4 0 0 0 384' 2 1 2 0 0 - - - - - - -
2012/2013   4 0 0 0 0 - - - - - - -
Serie B Serie B Serie B Novara 4 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2